Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Sry, es demagoģiju biju ieslēdzis, bikku iemest tak var  :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau esmu teicis, pie visa vainīgi gēni, iedzimtās slimības un pārlieku liela sterilizācija bērnībā. Līdz 90 neceru, bet gadus 15 vēl ceru, ja vien neuzkritīs kaut kas smags uz galvas :D bet, nu cik katram ir lemts, tas jau ielikts šūpulī.

Turpināšu kvasīt un smoļīt, vienīgais, tagad štīmē reizēm stāv labāk, nekā jaunībā 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Kā jau esmu teicis, pie visa vainīgi gēni,

Kādi nah gēni??? Dzer un iegansts šeit lai attaisnotos :D ???

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tur tekstā viss uzrakstīts. Kas tieši neliekas pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Mums te Latvijā slavenas Magones biezā slānī. Lasu - esot nevainīga. Johaidī, viņai taču jau cik to bērnu, un kurējais pēc skaita brūtgāns. Izrādās, ne par to Magoni runa. Lai gan - kāda starpība, būtībā abas vienādas. Atšķiras tikai cena.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Kas tieši neliekas pareizi?

Kas tieši neliekas nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Tas normāli! Mūsu "Taisnā tiesa" sāk izskatīt kukuļdošanu tikai tad, ja ir iesniegts tai korekti parakstīts līgums starp kukuļdevēju un kukuļņēmēju + pierādījumu savācējs nav pielaidis drukas kļūdu kādā formulārā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man vienīgajam kopš apmēram vakardienas vakara lago ss.com? Lēni lādējas gan lapa gan bildes...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , marrtins teica:

Man vienīgajam kopš apmēram vakardienas vakara lago ss.com? Lēni lādējas gan lapa gan bildes...

Tomēr sapotējies, ja? :D

 

Pārbaudīju. Sludinājuma bildes ielāde notiek lēni. Pārējais ātri.

Labots - TOoMoOT
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man viss old-school - risinājums pa vadiem :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , kreizā Kāja teica:

Nē, viss taču kārtībā

Tieši tā, nebūs linča tiesas, nesaceries, vai brauc pie Baķkas - tur viss vienkāršāk notiek, te tomēr tiesa, likumi utt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā tā... ja no 10 purniem viens ir patoloģisks zaglis, jeb labāk teiksim shēmotājs (vienalga, vai shēmo 500 ļimonus vai piecīti - tas lietas būtību nemaina), vēl viens tāds pavidam, vēl divi ... nu reizēm un pārējie puslīdz 😁 ar to nenodarbojas (bail no soda vai tiešām godīgi), tad varbūt varētu paņemt no malas efektīvu slotu un vuaļā. Bet ,ja (no 10) patoloģiski shēmotāji ir trīs, vēl trīs nu tā un vēl seši reizēm...

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Racer teica:

ieši tā, nebūs linča tiesas, nesaceries, vai brauc pie Baķkas

Viņš nav nekāds baķka. Viņš ir primitīvs tarakāns un slepkava. Viņš arī noslepkavoja manu draugu Oļegu Bebeņinu.   https://ru.wikipedia.org/wiki/Бебенин,_Олег_Николаевич

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Edis7 teica:

Viņš nav nekāds baķka. Viņš ir primitīvs tarakāns un slepkava.

Nu tad nepuksti, ka neapmierina tiesas lēmumi un pieņem tos. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Racer teica:

Nu tad nepuksti, ka neapmierina tiesas lēmumi un pieņem tos.

Cienītais, ja kāds pukst, tad tu. Lukašenko ir diktators un slepkava. Lai tev pielektu!!!!! atkārtoju vēlreiz, viņš diktators un slepkava. Tev nebūs neviens arguments lai aizstāvētu slepkavu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jebkurš mēģinājums gāzt pastāvošo valsts varu, lai tur demokrātija, totalitārisms, komunisms, tirānija, sodomija vai verdzība, pēc esošajiem likumiem tiek traktēts kā valsts apvērsums un tiek krimināli sodīts.

Tāpēc jau citas valstis, kur ir savādāks režīms, ja nevar brutāli okupēt, dāsni ziedo naudu dažādu nosaukumu revolūcijām, sauktām arī par pavasariem. :)

Vai arī uzņem savā draudzīgo valstu lokā, pēc tam iestāstot jaunatnei, ka "paši tā gribējāt" vai "tas jums bija labākais variants" :D

 

Labots - aoma
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 52 minūtēm , aoma teica:

valsts varu

Valsts iekārtu vai valsts pārvaldi (tās vadību, nemainot iekārtu), nav viens un tas pats?

Link to comment
Share on other sites

Pazvani savam juristam. Mans brālēns beidza juridisko pa nekustamajiem, bet vienalga pilnīgs cirvis.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Edis7 teica:

Cienītais, ja kāds pukst, tad tu. Lukašenko ir diktators un slepkava. Lai tev pielektu!!!!! atkārtoju vēlreiz, viņš diktators un slepkava. Tev nebūs neviens arguments lai aizstāvētu slepkavu.

Es pieminēju Baķku, jo @kreizā Kāja nepatika tiesas lēmums par Magoni un grib linča tiesu.Tu iebrauci purvā, jo sāc stāstīt, ka es atbalstu Baķku. Labrīt. :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Tā varbūt ģimenes īpatnība?

Domā Al Kaponi? Nez, man bišķi raustās kaitniekus no ceļa nonest ar šaujamo. Citādi piekrītu, neviens no manas ģimenes nav miljonārs.

Link to comment
Share on other sites

Jurispudence un ekonomika, kā zinātnes, tomēr ir ar visai būtiskām senākās profesijas iezīmēm. Gan Maskavā gan Minskā taču arī ir tiesas. Ko Putins Ženēvā saka, kad viņam jautā par Navaļniju - es jau neko, tiesa tā lēma. Tarakāns Minskā tieši to pašu. Pie mums jau arī ir dzīvi, un praktizē juristi, kas krievu laikos sēdināja, varai netīkamos. Vai arī jauna pasniedzēja, kas toreiz stāstīja par sociālisma ekonomikas priekšrocībām, tagad ir cienījama ekonomikas profesore un runā pilnīgi pretēji. Un vēl - pēc Universitātes beigšanas bija 3 mēnešu "sbori", kā noslēgums kara katedrai. Mācību laikā, tajās dienās, kad bija kara katedra, skaidri iezīmējās divas atklāti naidīgas puses - kara katedras oficieri un studenti. Pat krievu plūsmas fizmatu un žurnālistu studenti bija pret "ofiņiem". Par juristiem nezināju - tie bija citās dienās. Liels bija mans, un ne tikai mans, pārsteigums, kad "sboros" izrādījās, ka studentu vidū ir īsta piektā kolonna - juristi, kas atklāti nostājās varas pusē. Daudzi no viņiem tagad ir cienījami brīvās Latvijas netkarīgās tiesu sistēmas pārstāvji.

Labots - M_J
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es pieminēju Baķku, jo @kreizā Kāja nepatika tiesas lēmums par Magoni un grib linča tiesu.

Neviens šeit linča tiesu negribēja, bet tas tiesas lēmums daudziem nepatika, ne tikai kreizai Kājai, arī tieslietu ministram nepatika...

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs neviens nepieminat, ka aprecējušies Kašers ar savu Jāni? Tās esot bijušas gada gaidītākās (pēc telekanāla "STV Pirmā" versijas) kāzas.

Būšot pat raidījuma speciālizlaidumi par šo notikumu (21. un 22.jūnijā 21.05, Slvenības bez filtra-STV Pirmā).

Un te, Boot forumā, kur tiek apspriestas visdelikātākās pasaules problēmas, ne pusplēsta vārda. Man pilnīgi nav ko teikt.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nu mazais čangals jau sen ir zināms ar savu revolucionāro pārliecību, nevis tiesiskuma atbalstu...

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , kreizā Kāja teica:

bet vispārēji tomēr dzīvojam 21. gadsimtā nevis akmens laikmetā vai feodālos viduslaikos.

Retorisks jautājums - vai tad fundamentāli ir kas mainījies?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

šitas

ir ļoti pareizi. Vajadzēja mantas konfiskāciju. Un vēl pareizāk būtu līdz n (diskutabli, kurai) pakāpes radiniekiem šādos gadījumos jāpierāda, kur ņēmi piķi (atmazačka - tumbočkā, nederēs). Manu novadnieku Dābolu nez kāpēc tik ilgi marinē, divus šamā "kolēģus", cik noprotu, vispār atmazaļi. Un vēl būtu visai ekonomikas ministrijai, visiem latvenergo u.t.t. jāiet cauri ar sietu - mļaķ, pļavā uzliek konteineru ar ģeņģeri un visiem tiem debiloīdiem viss liekas ok. Ak jā, tiesiski taču.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, ar to OIKu un ģenģeri pļavā nemaz nevar būt viss kārtībā, ja gadu gadiem žurnālistiem un visādiem intervējamajiem kilovats it tas pats, kas kilovatstunda.

No tā - kāpēc lai ierēdņiem un visādiem vadātājiem būtu citādi?

 

Vadāšanas prasmes ir apguvusī un nu tik vadā! Gadiem!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , e = d teica:

šitas ar gan jau kādam liksies nepareizs spriedums

Jāsāk jau ar to ka tāda OIK sistēma ir kārtējā krāpniecība.

 

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

neesi lielskunga vergs

Hehe, modernā verdzība - pats vergs nemaz nav to faktu pamanījis :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vien ar skolā iegūtām zināšanām jau nebūtu tas ar ko lepoties. Atminos, kā šī sakarā ar šausmām skolā mācīja, ka kungiem savulaik esot bijis jāatdod 10. daļa. Mūsdienās 60 daļa un nekas tāds - tā jau tam jābūt, vergu ieskatā :D

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hehe, nu manis pēc jau tu vari savas rozā brilles arī nenovilkt :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kreizā Kāja teica:

vislielākās netaisnības ir labojušas "nelikumīgas" revolūcijas.

Piemēram? Cik no šīm revolūcijām ir tiešām nesušas labumu tautai kopumā un cik ir sačakarējušas pasākumu ko sauc par valsti. Paspīdi ar fundamentālajām zināšanām, plz. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:
pirms 12 stundām , kreizā Kāja teica:

vislielākās netaisnības ir labojušas "nelikumīgas" revolūcijas.

Piemēram? Cik no šīm revolūcijām ir tiešām nesušas labumu tautai kopumā un cik ir sačakarējušas pasākumu ko sauc par valsti. Paspīdi ar fundamentālajām zināšanām, plz. :) 

Vai mūsu pašu "dziesmotā revolūcija" , kuras rezultātā mēs atguvām savu Valsti bija likumīga vai nelikumīga? Atbilde ir atkarīga no tā, kam uzdodam jautājumu. Ja jautātu Vladimiram Vladmirovičam, ar "kļičku" Hu.i.lo, par atbildi varam nešaubīties. Nešaubos, ka atrastos pietiekami daudz juristu, kas pārliecinoši pierādītu, ka Vladimiram Vladimirovičam taisnība. Un ne mazāk juristu, kas tikpat pārliecinoši pierādītu pretējo. Pie tam lielai daļai šo juristu nesagādātu nekādas problēmas mainīt viedokli uz pretējo, atkarībā no politiskās konjunktūras. Ko jau esam novērojuši praksē. Principā jautājums nav atbildams, ja jurispudence kā zinātne pieturas pie senākās profesijas tradīcijām. Bet vismaz pašreiz Latvijā viņa pie šīm tradīcijām turas dzelžaini.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tulkojums sekojošs: kamēr tevi nechakarē valsts viss OK, parādās Proletāriātiski domājošie - viss pieder tautai (katram sava), mēģina jāt cilvekus kuri strādā, rezumē OIK ir spēks!

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 hour ago, kreizā Kāja said:

Desmitiem pasaules valstu eksistē vien tāpēc ka ir kādreiz notikušas revolūcijas, tai skaitā Latvija, Lietuva, Igaunija, bez tā nebūtu ne Latvijas ne saglabātas latviešu, lībiešu, latgaļu valodas, ar to ir par maz?

 

 

Jebkura valoda pastāvēs tikai tad, ja būs cilvēki, kas to ikdienā lieto saziņai. Latviešu tauta (būsim godīgi) izmirst. PSRS nebija nekāda dāvana, tomēr tajos laikos latviešu ģimenēs bieži bija 3-4 bērni un latviešu valodai bija mazāki draugi nekā šodien. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kreizā Kāja teica:

Tava nezināšana un pārliecība ka melns ir balts ir šokējoša!

Savstarpēji. ;) Ir gana daudz piemēru, kur revolūcijas ir sataisījušas sūdus. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...