Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Kuldīga vienkārši ir piromānu pilsēta, tur visiem vietējiem gopņikiem semku vietā sērkociņi un degšķidrums 😆
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kādā no tūristu bukletiem: Welcome to the Courland`s pearl - Arsontown :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ggg97 teica:

Rokas nost no Kurzemes pērles!

 

image.jpeg.ab8d4e3ea37f65ff060bdecf56f38f72.jpeg

Pat tematiskā feniksa spēle ir 😆
 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , marrtins teica:

saņems šādas-tādas atklāsmes un atziņas no privātā sektora

To, ka par mazāk stresainu darbu maksā vairāk? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

kam drīzumā, iespējams,

nodibinās kādu "biroju", kuram būs vajadzīga vadītāja ar cilvēka cienīgu atalgojumu.

Just now, e = d teica:

To, ka par mazāk stresainu darbu maksā vairāk? 

Vispār jau nekāda naida... lai viņai veicas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

To, ka par mazāk stresainu darbu maksā vairāk? 

Uzpras Lapsvīram! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , e = d teica:

Viens diedelnieks dabūja ar koku pa muguru

Ieraudzīju to rakstu un domāju, ka drukas kļūda.

Link to comment
Share on other sites

Viņam vispār kaut kas pieder? Ir ko paņemt, lai izpildītu tiesas spriedumu?

Link to comment
Share on other sites

Apbižo un apsmej Corollu uz Dienvidu tila, dažas dienas atpakaļ:

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7228588/vai-devindesmitie-atgriezas-rigas-centraltirgu-laudis-neizpratne-par-piena-paviljona-jaunajam-bodem

Ko par šo domājam? Es laikam esmu pārāk jauns, bet īsti nesaprotu, par ko tas cepiens. Tas taču ir tirgus. Ko tad tie tūristi tur cer ieraudzīt? Vai piena pudeles to paviljonu darītu glītāku un tūristiem tīkamāku nekā glīti sakārti mētelīši?

Link to comment
Share on other sites

Cenu tēma nemaz netiek aizskarta. Tirgus, redz, esot kultūras piemineklis un apģērbu bodes kopējā fonā neiederoties. Nu bezpriģels kaut kāds. Vai paikas tirgotāji šādā veidā tiek kaut kā apspiesti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Cepiens par ko? Cena uzreiz dubultojas, vai par to, ka cena par 2x% palielināsies? Vai ir baigā atškirība ja 10 USD vietā būs 14USD?

domāju, ka par to, ka muitā būs vienkārši bardaks. šī brīža dienas 500 deklarāciju vietā būs ap 25K deklarāciju. re kur muitnieks raksta: https://www.delfi.lv/news/versijas/raimonds-zukuls-sanemot-sutijumus-no-tresajam-valstim-bus-jamaksa-pvn-ari-par-precem-lidz-22-eiro-vertibai.d?id=53113923

Link to comment
Share on other sites

Muitu vai tad nevar tur pat pastā kārtot vai elektroniski?

Link to comment
Share on other sites

cik man ir bijusi darīšana ar muitu, un tikai eletroniski, tad, lai to sāktu darīt parasti tiek epastā atsūtīti kaut kādi papīri. tad Tu elektroniski viņus ielādē EDSā, un tikai pēc laika Tev aprēķina, cik jāmaksā. nezinu kā viņiem tur tas pasākums strādā, bet ne vienmēr tas notiek automātiski, ka uzreiz vari maksāt..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , rubb teica:

Cepiens par ko?

Nav cepiena. @uldise jau iepostoja atbildi. Lai iekasētu eiriku iztērēs trīs. Apgrozījums... četri. Grāmatvedim noiet.😁

 

Pērciet Ķīnas preces ar Eiropas manageru un sertificipisēto distributoru 500% uzcenojumu Eiropas preces.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gribu redzēt, kā kāds pastā tās deklarācijas pildīs - jau tagad šajā laikā netiek galā, un fiksi ieskrien, paņem paku, un prom. cik laika paies, lai to deklarāciju pastā aizpildītu - cik ilgi tiks apkalpots viens klients.. un kādas tad būs rindas. un ja tā tiešām būs, vai tad pasts vēl papildus neiekasēs par to, ka pie viņiem to deklarāciju sapilda? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Insekc teica:

Šķiet, ka pastā par PVN nomaksāšanu rēķināja kādus 4 EUR.

Tā rakstīts, ka pasts brokeris ņems kaut kādus procentus no summas, bet ne mazāk par 4€

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Tak sen jau vajadzēja izbeigt šito masveida plastmasas iepludināšanu no Ķīnas. Pareizi vien ir.

Un kā tad tās preces rodas EU veikalos? EU saražo uz vietas, vai nē? :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , energys teica:

EU saražo uz vietas, vai nē?

Vietējie torgaši vienkārši skumst, ka nav doļā - barības ķēdē.

Labots - ggg97
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Kāds viltvārdis, uzdodoties par Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija reģionālo štābu vadītāju Leonīdu Volkovu, apmānījis Baltijas valstu, Ukrainas un Lielbritānijas parlamentu ārlietu komisiju vadītājus. Trešdien "viltus Volkova" paziņojumu par blogera Jurija Dudja stāšanos Navaļnija biroja vadītāja amatā pārraidīja LTV raidījums "Panorāma", kas vēlāk šo ziņu atsauca

.

 https://www.tvnet.lv/7231129/uzdodoties-par-navalnija-lidzgaitnieku-viltvarzi-apmana-baltijas-un-lielbritanijas-politikus

Piemanīja Latvijas politiķus viltvārdis  uzdevies par Leonīdu Volkovu.

Traki ,ka kautas tāda var notikt.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Usins teica:

man 3 pareizi.

Neesi vientuļš - man arī... :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ha, pareizi trāpīju par miljardu sadalījumu pa kontinentiem, klimata prognozi (doh) un kaut kādu vēl vienu. Par lielāko daļu no visa pārējā esmu bijis vienu soli pesimistiskāks par pareizo atbildi :D

Link to comment
Share on other sites

Man bija 46% pareizu atbilžu. Tas sanāk 6 pareizas.

Lai gan piemēram jautājums par globālo sasilšanu un eksperdiem. Nu tur viedokļi dalās. Man jau, protams, patiktu, ja paliktu siltāks.😁

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...