Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tu šos visus savus murgus sūti arī uz antonijas ielu, lai tev lielāku algu maksā?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tu forumā nepatraukti sēdi, pa kuru laiku tu strādā? Vienīgās ko tu māki krieviem pakaļu laizīt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Troļļiem tak maksā Volodja.

Pirms 59 minūtēm , jema teica:

pa kuru laiku tu strādā?

 

Link to comment
Share on other sites

Re: Škoda

Šis ir kā spēriens Fāzelam pa bumbuļiem. Viņnedēļ tak bija aiznesies pie baķkas. Acīmredzot ielobētais piķis iztērēts, baķka prasa atbalstu, bet visi lec nost. Un tad nu šamais avīzēs locās, nespējot pateikt ne jā, ne nē. 

Link to comment
Share on other sites

Hehe, izdzīvojām vienu gadu bez visiem sporta šoviem, izdzīvosim arī vēl gadu. Varbūt pat nemaz nav vajadzīgs ne hokeja čempionāts ne olimpiāde? Baisi lieki iztērēta nauda, resursi...

Link to comment
Share on other sites

No tā hokeja čempja katru gadu gan nav lielas jēgas, ne tur pa gadu kas mainijās ne ko, katru gadu viens un tas pats.

Jēdzīgāk būtu tāpat kā futbolā - reizi 4 gados vai vismaz 2.

Bet nu vispasaules hokeja federācijai jau kautkā tā nauda jāpelna, reizi gadā laikam sanāk vairāk ienākumi.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam, kā sociālai būtnei, vajag izklaidi un arī justies lepnam par savu teritoriju un arī sportistiem pašapliecināties

 

Galu galā arī rikotajvalstiim shi lieliska reklāma 

Link to comment
Share on other sites

Pie secinājuma ka čempionāts būtu interesantāks un gaid'ītāks, ja notiktu reizi 4 gados?

Arī spēlētājiem būtu lielāka interese, jo tāds retāks notikums.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Galu galā arī rikotajvalstiim shi lieliska reklāma 

Par baisu naudu kas nāk no valsts un maniem nodokļiem?  Domā tam britam, kas te atbraucis padzert un uzčurāt uz Mildu, interesē hokejs? Retorisks jautājums, uz kuru vari neatbildēt. 

Tieši tāpat ar olimpiādi, kuras būves reti kurš ir spējis pēc spēlēm apgūt (jā, lielisks piemērs ir Minhene, kura visas būves ir ieintegrējusi pilsētas ikdienas dzīvē).

Link to comment
Share on other sites

Tak olimpiāde notiek reizi četros gados. Tik pat labi, pēc tavas loģikas, čempi var atcelt kā tādu, lai šaibu dzenā olimpiādē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

hokejs traumatisks sporta veids, gadās konkrētam Bērziņam trauma, jāgaida nākamā 4 gadu reize, bet tu jau par vecu, bet pirms 8 gadiem biji par jaunu

Nu ko padarīsi, tāds tas sports.

Vingrotājiem vispār viena iespēja dzīvē, lai tiktu uz olimpiādi. Ja nesakrīt ka tev ap to laiku 16 - 18 gadi, tad uzreiz var aizmirst.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Bet nu ne par to es. Vairāk par to ka tas čempis pārāk garlaicīgs, vajag ieviest kautko kas padarītu viņu interesantāku. Tas ka viņš notiktu retāk ir tik viens iespējamais variants.

Link to comment
Share on other sites

Viena no lietām kas to pasākuma padara ne pārāk interesantu, ir ka pārāk liela starpība starp top un zemāka līmeņa komandām. Vairāk vai mazāk skaidrs, kas būs top 4 un kas mīcīsies par "izdzīvošanu". Maz intrigas.

Skaidrs ka neviena no CAN, FI, SWE utt komandām neizkritīs un skaidrs, ka LV augstāk par pusi netiks.

Šad tad kāds pārsteigums gadās, bet tas vairāk kā pārsteigums kas noteik atseviušķā spēlē.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ieleja teica:

apvienot barjerskriešanu ar stenda šaušanu pa skrejošo mežacūku

Nē bet nopietni. Pat es ieslēgtu kādu sporta kanālu.

Vispār visus sporta veidus varētu uzlabot.😁

 

p.s. un vispār jau es iedomājos tā - skrējēji lecot pāri barjerām mēģina trāpīt mērķim, kurš "skrien" paralēli (nē, ne citam sportistam 😁).

Link to comment
Share on other sites

Traki, vai? Formula 1 startu martā vienmēr gaidu ar nepacietību pēc sezonas fināla. Pagājušogad likās, ka būs galīgs čau, bet beigās sanāca tīri interesanta sezona - jaunas trases, negaidītas pilotu maiņas utt. Tas, ka noteikumi netika mainīti, un čempions bija prognozējams, nemazina īsta F1 fana interesi :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

F1 man liekas garlaicīgākais periods bij iestājies, kad totalizatori vairs nepūlējās izlikt koeficientus uz citiem braucējiem. Bij tikai 2 varianti no kā izvēlēties:

* Šumahers

* Cits braucējs

 

Kautkas līdzīgs tenisā arī notiek. Skaidrs ka uzvarēs kāds no top 4. Tad kāda jēga vispār spēlēt turnīru? :D 

Tad sadala 2 grupās, vienā grupā tie 4 izspēlē, kurš būs uzvarētājs. Un tad otra grupa, kur pārējie pacīnās par zemākām vietām.

Link to comment
Share on other sites

Spēlē? Arī derības slēdz, kā jau angļiem pieņemts? Tas nav priekš manis.

 

F1 skatos kopš 1990. gada, esmu palaidis garām vien pāris gonkas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Spēlē? Arī derības slēdz, kā jau angļiem pieņemts?

Ne pārāk. Ja kautkas tāds interesants parādās. Vainu pats notikums, vainu koeficienti man liekas, ka galīgi nav atbilstoši.

Veiksmīgākie pagaidām bijuši Breksits un Trampa uzvara :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , aoma teica:

F1 skatos kopš 1990. gada, esmu palaidis garām vien pāris gonkas.

Nu esi viens no retajiem, kurš nav zaudējis interesi.

Principā man zuda interse kad Fetels sāka ņemt titulus un pēc tam Hamiltons - Nu kādi 12 gadi?

Šo sezonu neesmu noskatījies ne vienu sacīksti - tikai mazliet pasekojis līdzi turnīra tabulai.

Nu neinteresantas tās sacīkstes palikušas - nepilda drgvielu, riepas, kuras daudzi taupa, nemēģinot nevienu apdzīt, sods bez maz vai pa katru sīkumu u.t.t. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ka sacīkstes ar katru gadu paliek neinteresantākas, runas klīda jau 1990-jā :)

Ik pa laikam kāda komanda, retākos gadījumos braucējs dominē. Tomēr tas ie tehniskais sporta veids, un pievilt var da jeb kas - tehnika, riepas, pilota kļūda...

 

Link to comment
Share on other sites

Pievilt/nepievilt, bet ja viens cilvēks gandrīz 7 gadus uzvar, (vienu gadu izlaida, jo Rozbergs vinnēja) tad tiešām nekāda intriga nav. 

Šūmahera laikā bija intriga bieži vien līdz pēdējai sacīkstei (ok, bija gadi, kad Ferrari nebija konkurences).

Atceros, kā fanoju pie TV kad Šūmis pēdējā sacīkstē ar Villenevi cīnijās, kad viņu izsita no trases - bija netīra gonka, bet intriga u.t.t. 

Nevis tagad, kad pasacīkšu negadījumu jau DSQ dod - nu kāda var būt cīņa ja visi sabiedēti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , AndrisBB teica:

kautkas tāds interesants parādās

Grožāna avārija Bahreinā. Drausmīgs moments ar laimīgām beigām.

 

Par nevajadzīgajiem sodiem, kurus dod par savstarpēju cīņu, tur Tev, xp, taisnība.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

Grožāna avārija

Nu tur varēja redzēt cik droša ir palikusi F1

Tas arī dod savu efektu sportista komfortablai braukšanai - risks minimāls.

Pēc Sennas avārijas FIA sāka daudz vairāk domāt par drošību.

Bet tur jau ir tā fanošanas būtība - cilvēku apbrīns, ka kāds māk profesionāli uz naža asmens braukt, nevis tagad 18 gadnieki (pārsvarā bagātu senču bērni) sasēžas un brauc kā datorspēlīti (iepriekš visas trajektorijas un nianses jau apguvuši simulātorā)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , xp teica:

18 gadnieki (pārsvarā bagātu senču bērni) sasēžas un brauc kā datorspēlīti

Mūsdienu tehnoloģijas mīnusi. Sennas avāriju es redzēju tiešraidē, drūmi, toreiz tā drošība bija, kā bija, tai pat laikā, paskatoties 50-to ierakstus ar "gurķmuciņām", vispār šermuļi iet caur kauliem.

Link to comment
Share on other sites

Šņukur, sakrasi -50, atpūtisies mēnesi. Attiecīgi - balsojiet.

P.s. būs vēl rupjības - atpūtisies ātrāk. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kādus 50. Ar pēdējo komentāru arī būs pelnījis, paldies snjukur, ka iedevi iemeslu beidzot 🥰

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

paskatoties 50-to ierakstus ar "gurķmuciņām", vispār šermuļi iet caur kauliem.

Jā, Youtube var atrast, nu tur uz katru sacīksti visi gatavojās kā uz pēdējo.

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Sennas avāriju es redzēju tiešraidē

Tad jau tev bija SAT, es sāku skatīties, kad sāka pa LTV1 rādīt. 

 

Link to comment
Share on other sites

Formulu faniem ieteiktu izlasīt grāmatu Bez cīņas nav uzvaras, Brauhičs , ir LV mēlē vecs izdevums, par atosacīkstem no kā radās F1, interesanti aprakstīts auto trakums.

https://egramatas.com/2019/02/11/manfreds-fon-brauhics-bez-cinas-nav-uzvaras/

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , xp teica:
Pirms 46 minūtēm , aoma teica:

Sennas avāriju es redzēju tiešraidē

Tad jau tev bija SAT, es sāku skatīties, kad sāka pa LTV1 rādīt. 

Senna avāriju visi varēja redzēt. Toreiz jau rādīja pa televizoru F1. 90to sākumā turpināja rādīt Maskavas televīzijas, diezgan ilgi bija, neatceros, kad beidzās. Pirmie F1 čempionāti pie mums pa krievu televīziju bija redzami.

Link to comment
Share on other sites

Nu Ralfa Šumja avārija arī bija teju vai letāla. Paglāba, reāli, tie sprandas uzpleči, kas atkal ir, diemžēl vai par laimi, Sennas avārijai.

Link to comment
Share on other sites

Nu šīgada lielākā f1 avārija vispār pirms nebūtu nekad izdzīvojušie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tev labi sanāk ielikt video, moš vēl kādu ieliec? :D 

a par formulu, ar Hila aiziešanu formula beidzās, vismaz man ;( 

Untitled.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...