Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

No kura laika cigārā ir elektriskais stūrēs pastiprinātājs, dirsejs!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tu esi piesmējis cigāru ar kaut kādu seat? Skaties, ka karmas punktus pēdējos nepazaudē.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kā apkārtējie šo paciešs vai arī vnk smaidot māj ar galvu - "ja, ja, tev taisnība snjukur." Lai šis ātrāk aiziet prom 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

krievi tomēr kaut ko ražo,gan smago,gan vieglo,gan arī lauksaimniecības tehniku,

Latvijā arī daudz ko ražo. Dinex Izpūtējus visām kravas automašīnām, Trellborg dažāda izmēra diskus, Bucher ielu tīrāmas mašīnas. Tas, kur es pats esmu bijis un redzējis. Viens uzņēmums, kur nesen biju, taisās braukt uz Krieviju piedalīties zelta ieguves rūpnīcas būvē.

https://www.portofventspils.lv/lv/razo-brivosta/rupnieciskie-klienti/bucher-municipal/

 

 

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Cik tādu lietu vari nosaukt ko lieto?Izņemot Forevers desu protams.

Tipa kapronu Latvijā ražo?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Cik tādu lietu vari nosaukt ko lieto?

Krievi arī braukā ar rietumu auto, ja kas. :D Ja ar savām lamatām jābraukā darbā, tad raud krokodila asaras.

 

Eh, šņukur - vai tu tiešām pats nesaproti, kā tu besī visiem? Vai varbūt tas tev ir kaut kāds mazohisms, atkal un atkal līst forumā, kurā visi tevi uzsakata par kaut kādu okupantu aborta atlieku, un zviedz par to sviestu, ko tu tur visu laiku nes? Man būtu kauns tavā vietā. Bet nu vismaz labi, ka tu pildi sociālā klauna funkciju - laikam katrā forumā tādu vienu nepieskaitāmo vajag, lai ģenerē aktivitāti. Lai par ko cilvēki te boot'ā strīdētos, vismaz visi kolektīvi draudzīgi apd*rš tevi - savs labums no tevis jau ir... :) 

 

P.S. Dīvaini, ka es tevi savā laikā, kad man bija admina korkas te, nenobanoju nakuj uz nākamajiem 99 gadiem - laikam toreiz tavas okupantu idejas vēl nespiedās pa visām vīlēm ārā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Klau, jums ar šovakar internets bremzē? Skatos dažādus portālus un facebook no mājas pieslēguma un paskatījos arī no telefona caur 4G - lēni viss notiek. Jociņi par manis paša bremzi tiek akceptēti, bet tomēr? :D 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Neko savādu nenovēroju... LTC uzdevuma augstumos! ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Stasss teica:

Šoreiz ne par dzīvi Latvijā, bet par krieviem..

Paskatoties uz šo autobūvi var noprast, ka krievi ir diezgan sentimentāla tauta, jo ražojot auto 2020 gadā tas joprojām izskatās tāpat kā 197... gadā.. :D

УАЗ превратил «Буханку» в дом на колесах :: Autonews

Rekur ir buhankas apskats

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Klau, jums ar šovakar internets bremzē? Skatos dažādus portālus un facebook no mājas pieslēguma un paskatījos arī no telefona caur 4G - lēni viss notiek. Jociņi par manis paša bremzi tiek akceptēti, bet tomēr? :D 

no pēcpusdienas ievēroju bremzi, tele2 mājas routeris. 

šodien ok, tā arī nerestartēju

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , uldise teica:

kas nu kuram

Protams, protams viss ir relatīvi. Pirms MikroTik LHG LTE uzstādīšanas par 8 vairāk reti redzēju

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uldise said:

kas nu kuram :)

 

Man kaut kā nepieleca... citi te ar interneta ātrumiem mērās, a Tu ieliki laika apstākļus... 🤔

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Murlo teica:

buhankas apskats

Vēl dažus gadus atpakaļ biju pārliecināts, ka to vāģi tā iesaukuši, jo tā primārais izmantošanas veids ir bariņā braukt uz ezeru, mežu medīt, makšķerēt un citādi izklaidēties - lasi buhāt! :sarkasms:

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, snukurins said:

...

Tas gan nemaina faktu ka šādu auto var arī lietot ja nekā cita nav.Nu tas pretēji mums kur visu vajag nodot lūžņos.Teiksiet atkal krievi?nē,arī USAā drīkst cilvēks lietot tādu auto kā vēlās.

Tu ko, mums tak te tikai nabagi, kuri nevar ar 2k algu izdzīvot!!! Kādos luzhnos! Brauc kamēr izjūk, tā kā tu dari! Malacis, īsts Latvijas lepnums!

Jeb atkal ieej pretrunās pats ar sevi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , rubb teica:

Man kaut kā nepieleca... citi te ar interneta ātrumiem mērās, a Tu ieliki laika apstākļus... 🤔

tāpēc jau bija teksts - kas nu kuram ir ar ko mērīties.. ar ineta ātrumiem man nu tā, tāpēc neliku  :)

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , snukurins teica:

Lai nu kā ir tur ar to ,,buhanka,, bet vājprātīgākais nav pats auto,bet gan vadītāja vieta.Ko tādu uzprojektēt ir ,,jāmāk,,.Otru ko tādu varu arī nosaukt,tas ir GAZ66.Tur vadītājs tiek iemontēts līdzīgi.

Tas gan nemaina faktu ka šādu auto var arī lietot ja nekā cita nav.Nu tas pretēji mums kur visu vajag nodot lūžņos.Teiksiet atkal krievi?nē,arī USAā drīkst cilvēks lietot tādu auto kā vēlās.

Nu ja, kur mēs ar saviem sapuvušiem rietumiem. Nav kā austrumu kaimiņam.

Te mums jau pastāv riepu ražotāja lobijs- redz kverpļi liek lietot ziemas riepas obligātā kārtībā no 1.decembra līdz 1.aprīlim. Un vēl CSDD piešujās, ka mašīna kā flinstoniem ar izpuvušu grīdu, var redzēt tepiķi vai asfaltu atkarīgi no kuras puses skaties. Un, un vēl piesienās par atgāzu. Nav kā kādreiz bērni dejoja apkārt degošām riepām, bet tagad kaut kādi limiti uz CO, CH vai dūmainību. Traks var palikt, vai ne. 

Šņukuriņ paskaties youtube "слова пацана" nevis СоловьёвTV un redzēsi cik bagati dzīvo atlikusī sabiedrības daļa

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš gribēja pateikt, ka ir iezvanpieejas ātrums. Knapi pietiek atjaunot laika prognozi.

Man laukos download ir 0mbps, bet upload 14mbps. Paldies IP TV kas visu torni norij

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jopcik, tu gan esi...nodevējs

Brauc ar ne PSRS/Krievijas auto 😳

 

kur problēma noņemt auto no uzskaites, ja stāv pie sētas ilgstoši? 

un kā tu domā, kāpēc jāveras vaļā visām durvīm. Došu tev pāris mājienus- brauc pālī un policija aptur. Jābūt iespēja izvilkt pa blakus durvīm.

vai

Pedofils nolaupa mazu bērnu. Krustojumā bērns var aizmukt no pedofīla nagiem

Vai

Novako mašīnu, var mēģināt izkāpt pa durvīm pirms izsist stiklu.

Vai

Auto iekrīt upe un visiem pēc iespējas ātrāk jāizkļūst no auto

 

Protams tas viss iespējams sapuvušajos rietumos. Austrumos tas nav iespējams, jo durvis aizmetinatas, savādāk kā tai buhankai nokritīs d¡rsa

Labots - Murlo
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , snukurins teica:

bet vājprātīgākais nav pats auto,bet gan vadītāja vieta.

es 90-tajos sākumā gadu nobraucu, neko vājprātīgu nemanīju, ziemā salonā silti

ar šādu braucu

Uaz 452 Made In Ussr Russian - Free photo on Pixabay

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , snukurins teica:

Indonesia riepu faniem

Pēc šitā teksta es tagad vairs tiešām nesaprotu, tu brutāli trollē vai vienkārši vispār absolūti nedraudzējies ar galvu? Tās riepas tur ir ieraktas priekš bērniem, pa viņām lēkāt un balansēt... 

Cilvēks taču nevar būt tik stulbs. Tev gadījumā nav kāda diagnoze? Varbūt mēs šeit nevietā par klīniski slimu cilvēku smejamies? Ja tā ir, lūdzu saki.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Jā un laikam jāatgādina.Rietumos nekas nav sapuvis,tas ir sapuvis Latvijā un līdzīgās banānu valstīs.Pareizāk sakot,tiek speciāli pūdēts.Tā kā pie mums te ir pūdētie rietumi.Atšķirība tak ir saprotama ne?

Paspēsi līdz 16:50? Ko te tev nīkt, brauc pie čomiem

Screenshot_20210115-124354_Samsung Internet.jpg

Labots - Murlo
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@snukurins  

165014__5943c3d76ec43.jpg.jpg

Paskaties, kā ar riepām spēļu laukumu piesārņojuši Bauskā - šausmas, izgāztuve... /s

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

@ieleja  Nesaprati situāciju. Tur bija runa par to, ka cilvēks bieži sūdzas, ka citi pelnot vairāk, tajā pašā laikā kad tiek dota iespēja par dubultu (dažreiz trīskāršu) tarifu pāris stundas pastrādāt, tad reliģija neļaujot. Ja viņam būtu mazi bērni mājās vai kas tamlīdzīgs, nebūtu vispār jautājumu.

 

Kas attiecas par strādāšanu brīvdienās - man, piemēram, pilnīgi pie pakaļas, kad strādāt, ja vien par to attiecīgi maksā. Ja cilvēks nav gatavs izmantot izdevību nopelnīt un uzlabot savu dzīvi kopumā, pret to iemainot vienu brīvdienu vai kādu nakti mēnesī, tad manuprāt viņam nav tiesību sūdzēties, cik dzīve netaisna, un ka citi nopelna vairāk - vienmēr būs tādi, kas saprot, ka drusku sakožot zobus var dabūt lielu ieguvumu. Katrs pats savas laimes kalējs. Tu tam nepiekrīti?

Labots - Artanis
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs no darba. Ir bijuši darbi, kur lai vai dubulti vai trīskārši maksā neietu. Pietiek jau ka pa nedēļu izbesī, vēl brīvdienās tik trūka :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Artanis teica:

Ja cilvēks nav gatavs izmantot izdevību nopelnīt un uzlabot savu dzīvi kopumā, pret to iemainot vienu brīvdienu mēnesī

Atpūta brīvdienās arī ir labas dzīves rādītājs. Cilvēks nestrādājot brīvdienā savu dzīvi uzlaboja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

izdevību nopelnīt

Tas lielā mērā atkarīgs no cilvēka dzīves stila, vajadzībām un prioritātēm - piemēram, ja cilvēkam ir mēnesi iepriekš saplānota konkrētā brīvdiena ar ģimeni vai draugiem, tad pēkšņi mainīt plānus, dēļ iespējas nopelnīt pāris rubļus būs necieņa pret tiem cilvēkiem, kurus viņš šādā veidā "uzmetīs".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Cilvēks nestrādājot brīvdienā savu dzīvi uzlaboja.

Nu ja tā būtu, tad kādēļ visu laiku čīkst, cik visi citi labi nopelna? Es vēlreiz saku - ja cilvēkam ir princips brīvdienās nestrādāt, un pilnībā labi apzinās, ka kāds cits to izdarīs viņa vietā, par to nopelnot - aber lūdzu, visu cieņu - cilvēks skaidri un gaiši parāda, ka viņš ļoti ciena savu laiku, un tas viņam ir svarīgāks par naudu. 

 

Bet te ir runa tikai par to, ka cilvēki, kas negrib pacensties, atļaujās skaust un čīkstēt par tiem, kas to dara. Tur jau tā visa sāls.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tāds nosacījums, ka ja nestrādā brīvdienās, tad nav pelnījis labi nopelnīt, jo redz ir kas rukā melnu muti? Tapēc nav ko čīkstēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@ieleja  Nu tādēļ jau saku - tādu viedokli un pieeju, kā Tavējā, es pilnībā saprotu un cienu. Te bija runa par to, ka cilvēks visiem pēc kārtas žēlojas (pat ne žēlojas - drīzāk skaudīgi aprunā) par to, ka citi pelna vairāk, kapēc viņam tā nesanākot, bet kad iespējas tiek dotas, tad visas laiž garām.

@AndrisBB  Lūdzu izlasi vēlreiz konkrēto situāciju, un kas tajā piegājienā ir tas, kas man neliekas pieņemami. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...