Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

versatile

Nu tā.

Nelasīju iepriekšējās lapas, moš kaut kas tāds jau runāts.

Valdībai tuvākajā laikā gals - Kariņa kungs jau iepriekš daudziem nebija tīkams, bet bija daļa, kas tomēr uzticējās. Ar savu apbrīnojami labi izplānoto ministres atlaišanu, vienu lielu daļu no saviem atbalstītājiem pagrieza uz otru pusi, bet, vienlaikus, jaunas simpātijas neiemantoja. Vai paša muļķīgs aprēķins vai ārēja spiediena ietekmē izdarīts lēmums - hz.

Šuplinska arī dedzina un Reirs, nu, cerams, uz nākamo budžetu viņa tur nebūs. Kas mums tur vēl ir? Ā, Ramončiks, nu, pigorus taisa, bet tai kompaškā, diemžēl, visstabilākā.

Baidos, ka Pavļuts, lai arī labām darbaspējām, tomēr partijas politiskais fons neļaus darboties ar primāro fokusu uz tiešajiem amata pienākumiem.
Ergo.

Vienīgais būtiskais jautājums:

ņemot vērā de facto spēku samēru izmaiņas iekšējo šķelšanos (publisku un ne tik ļoti) rezultātā, kāda varētu būt nākamā koalīcija?

Jo, jāņem vērā, ka apetīte rodas ēdot un viena otra konservatīva tēla ambīcijas noteikti nav gājušas mazumā + protams, atmiņsūdens skalotāji ar skaļi bļaus.

Godīgi sakot, nav nekā iepriecinoša.

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Ja man kāds teiktu, ka Šampēterī ir čurājošā puisēna strūklaka gluži kā Briselē, es neticētu, ja vien pati savām acīm nebūtu to redzējusi. Kalniņu ģimene pie savas daudzdzīvokļu mājas Volguntes ielā ir radījusi Briseles ainiņu – šeit novietota čurājošā puisēna strūklaka, kas priecē ikvienu garāmgājēju, bet svētkos čurājošais puisēns un tā apkārtne tiek saposta īpaši krāšņi.

https://www.delfi.lv/majadarzs/darzi-latvija-un-pasaule/foto-briseles-aininas-pardaugava-sampetera-curajosais-puisens.d?id=52816809

 

Nu Latvijā tagad arī ir čurājošais puisēns..

 

Link to comment
Share on other sites

Vaitad tādus nevar nopirkt katrā būvmateriālu veikalā? Pat Amazonā ir kādi 10 varianti.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Bezgaumībai laikam tiešām nav robežu... Līdz šim domāju, ka tās krievu jaunbagātnieku iecienītās māla lauvas pie dažām Jūrmalas privātmājām jau izskatās tik smieklīgi, cik vien tas ir iespējams, bet šitā čurupuikas skulptūra pie daudzstāvu bloķenes podjezda durvīm pārspēj visas līdz šim redzētās. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , versatile teica:

Valdībai tuvākajā laikā gals

Nomest jau nav liela māksla, bet kurš šajā situācijā gribēs nākt vietā? Ja neskaita, ka šobrīd miljonus var tā izšeptēt, kā sen nav nācies. Kāds "vislielākais kretīns" gan jau ka atradīsies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

@Raimonds1  Youtube jau nobloķējusi video. Nu neko - nāksies iztikt nepaskatoties multenīti par "vīrieti ar dīvaino dzimulocekli". Mhh...

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas vecis izskatās pēc lelles, kas smilšu terapijā vardarbībā cietušiem bērniem tiek asociēta ar onkuli, kas viņus ir apgrābstījis vai sazin ko vēl ir izdarījis. 

Link to comment
Share on other sites

Bet suņi beigās bija priecīgi, un vecis pardon, čalis ar.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos uzrakstīt, ka tur veselam lēvenim debīliķu vajadzētu veikt smilšu terapiju sešu pēdu dziļumā.

Link to comment
Share on other sites

Politiķa Alda Gobzema jauno partiju sauks "Likums un kārtība". Kā seriālu.

 

 

Law_&_Order.png

Labots - base7
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

 

kādi mērgļi!

 

un arī blēdīgs kantoris, nopirku no viņiem mediaplayer, tam pēc mēneša nocepās barošana, aiznesu uz garantiju un neko tā arī nesalaboja, kaut ko tizli muldēja

 

un vēl debils suns veikalā, čmošņiki, kas čmošņiki

 

Vajadzeja aiznemties pitbulterjeru un aiziet parunat par servisa kvalitāti

Link to comment
Share on other sites

Asins suņu turēšanu, t.sk. haskiju utml.  ja vien nav nav īpašas vajadzības /sports/varbūtvēlkautkas/, vajadzētu aizliegt ar likumu. Vakar pat, izeju ar savu špicenīti staigāt, kaimiņiem vārti palikuši vaļā, tur arī kuce, kaut kāds distrofēts pushakijs uzbrūk manai sunenei, šī smilkst un reizē mūk un skrien pie papa, ok, paņēmu rokā, bet tā haskijkuce joprojām turpina uzbrukt, pāris reizes ieķēra kurtkā, labi, ka ne sejā. OK, man no suņiem nav bail, esmu apmācīts, kā ar šādiem monstriem tikt galā, bet es nevaru reizē sargāt savējo un nolikt pie vietas uzbrūkošo.

Ja sieva būtu nākusi līdz, un safilmējusi, būtu bez tabu cienīgs sižets, tagad nav pierādījumu.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Haskijiem ir tāda īpašiba, ka viņi mēdz piebeigt mazākus suņus, it īpaši ja viņi ir barā. Ir speciāli kursi, kas samazina to tieksmi. 

Cilvēkiem vai līdzvērtīgiem suņiem gan viņi nekad neuzbrūk (nu ja nav speciāli tam trennēti).

Link to comment
Share on other sites

A kāpēc cilvēkam 20x20 pagalmā būtu jātur haskijs? Cik zinu, tie ir ziemeļu suņi, trenēti darbam ekstremālos apstākļos, un rūpēties par savu iztiku pašiem. Kāpēc tāds bez vajadzīgā pielietojuma būtu jātur mājas apstākļos? Tikai  tāpēc, ka kādam no priekšniekiem tāds ir, vai tagad ir tāda mode, noskatījušies filmu "Ziemeļu suņi"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet nu suns dzīvoklī jau arī galīgi nav tradicionāla vērtība. Skaidrs, ka tādam garām ejošām liberastam, gribas uzrīdīt īstu suni.

Link to comment
Share on other sites

Partijas nosaukums nokopēts no pēdējiem Trampa sloganiem? "Law and Order". Pareizi, jāizmanto idejas, gan jau Tramps daudz naudas iztērēja, lai to izdomātu un uz muļķiem iedarbojas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Atcerējos veco joku, kad dibināja ... hmm... 1.partiju (?) vai kā tur, nu kur Šlesers un Jēkabsons. Tur bija reklāma - neatceros, vai šie abi vai aktieri teica kaut ko par vīrs un vārds. Nu i tad ciniķi pārfrāzēja - "mēs i divi geji... Vīrs un Vārds".

Link to comment
Share on other sites

Gribētos domāt, ka vēlreiz KPV elektorāts nebūs tik stulbs, bet 100%, ka būs 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ieleja teica:

man šis asociējas tikai ar to daudzsezonu policijas seriālu

 

Neesu tādu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Jaunais veselības ministrs - Daniels Pavļuts. Kādi viedokļi?

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Jaunais veselības ministrs - Daniels Pavļuts. Kādi viedokļi?

 

Kādu PAR valde izstūma tankam priekšā. A tanks ta ripo virsū...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , M@R$$ teica:

Kādu PAR valde izstūma tankam priekšā. A tanks ta ripo virsū...

Daļēji piekrītu, tikai jāņem vērā, ka Pavļuts ir tipisks karjerists (kas nav ne labi, ne slikti) un gana spēcīgs lai tiktu ar šo situāciju galā. Man personīgi jamais nesimpatizē, bet viņu cienu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tās problēmas, kas bij veselības nozarē, bij ielaistas jau gadiem... Kovids reāli visu situāciju izrāva publiski. Vai Pavļuts būs spējīgs tikt galā... Laikam rādīs laiks.

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka viņa uzdevums ir sakārtot nozari. Izvilka, lai tiek galā ar kovida dižķibeli un pēc tam būs cits. Nevar sakārtot nozari ar to pilnīgi nesaistīts cilvēks.

A pie esošās situācijas, manuprāt, nav slikta izvēle. Ilžuks nevilka.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , drunk_lizard teica:

mlje

Kāpēc vārds mainīts uz Andris? Betonam grib lietu piešūt?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@drunk_lizard tu nepareizajā topikā ierakstīji

Andris vēstulē aicina deputātus balsot pret NA grozījumiem. "Šis likums skar mani ļoti personīgi, jo es esmu gejs un es vēlos, lai mana ģimene tiktu aizsargāta Latvijā," pamato vīrietis.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti - grūti saprast vai tas ir daudz vai maz, bet noteikti vairāk kā biju domājis. Paldies par info.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...