Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 54 minūtēm , VebKamera teica:

A šitas Maximā ir dabūjams??? Varētu paspēlēties, ja nav stipri dārgāks pa 20 eirikiem...

Pagaidām tikai z-amerikā un d-kanādā un tikai izredzētajiem. Cena uz šo brīdi 500$ par iekārtu un 100$ mēnesī par 50-150Mbps.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , drunk_lizard teica:

kaapeec jaacenzee? tagad tacju visi lepojas ar piederiibu pie minoritaateem. trends vienkaarsji prasa, lai katraa kolektiivaa taads buutu! juusu gadiijumaa tas ir eeriks. vinjsj veel njems, apvainosies un iesuudzees tevi tiesaa par diskriminaaciju...

Es nezinu ko domāt par šo Ušakovs pievienojas ietekmīgajai eiroparlamentāriešu LGBTI grupai

https://www.delfi.lv/news/arzemes/usakovs-pievienojas-ietekmigajai-eiroparlamentariesu-lgbti-starpgrupai.d?id=52677151

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

100 $ mēnesī neizklausās maļina. Zinu, zinu, tuksneša vidū arī būs. Bet es reti braukāju pa tuksnesi. Un to bļodu neērti stiept apkārt. Laikam pagaidām LV būs jāiztiek ar govīm, bitēm un tamlīdzīgiem zvēriem

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rooyar teica:

Es nezinu ko domāt

Ko tur domāt.. Ausainis grib aizstāvēt kurmja stumdītājus..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , VebKamera teica:

100 $ mēnesī neizklausās maļina.

Ja nav citu alternatīvu, tad tas ir lēti. It īpaši USA. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:
pirms 2 stundām , rooyar teica:

Es nezinu ko domāt

Ko tur domāt.. Ausainis grib aizstāvēt kurmja stumdītājus..

1kārt ausainis vienmēr bijis ar smalku sajūtu - zināt, kur rīt pūtīs valdošie vēji

2kārt.... varbūt cer, ka varavīkšņu minoritātes pēc tam palīdzēs aizstāvēt vietējās nepilsoņu minoritātes?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , drunk_lizard teica:

esmu homofobs.

Helovīnā pie ķirzakas var iet ar daiktu mutē un prasīt konfektes.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aiz lēna rostās jautājums, vai zem dažiem profiliem nesēž viena persona vai personu grupa, jo kad parādās pie apvāršņa cirks, tā arī ar lielu klaunu daļu, kuri pirms tam kaut kur bija pazuduši..

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , drunk_lizard teica:

katraa zinjaa ar sjo gaajienu jamais zaudee ap 70% sava elektoraata balsu,

voi, savu elektorātu viņš uzmeta jau noceļoties no rīgas. tagad tik uz priekšu, jevropas civiļizacija, briseles kabineti.

amerikam vismaz nauda un biznesa idejas, šim ta tikai smukais godīgais mūlītis...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
2020.11.18. , 11:51, Racer teica:

Biedri, sveiciens Valsts Svētkos!

suni18.jpg

Gadījumā šos skaistuļus nesauc Ollis un Rokijs? :) 

Link to comment
Share on other sites

2020.11.18. , 22:51, Racer teica:

Homo Novus

Noskatījies? Ir ceļams? Noplīsu precīzi 2 minūtes pirms sākuma, internets saka, ka režisors nav Ēķis, tad jau varbūt der iepeilēt.

Link to comment
Share on other sites

Te jau bija diskusijas par filmu - man patika. Biju savulaik uz kino aizgājis un pēcāk savācu 720p, jo pa TV (LTV SD) nav baudāma. Te var noskatīties - bik labāka par ētera signālu ir. https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/202606/homo-novus-romantiska-komedija-12  Es novilku, bet tikai subtitru pēc.

Link to comment
Share on other sites

Ā, šito dod, nav jau DP :D

Atbrauks sieva mājās, vakarā pastīsimies.

Link to comment
Share on other sites

Ezītis teica: puiši, nepsihojat, es atnesu jums līmi...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@drunk_lizard piedod, zinu, ka ir lietas kur tu esi zinošs un galva īstajā vietā, bet tajā pašā laikā, tevi lieku tajā pašā ložā kur mūsu dižlatvieti @snukurins

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez no kurienes Tūbijam tāda cieņa pret Šņukuru un naids pret Kjirzaku? :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Nez no kurienes Tūbijam tāda cieņa pret Šņukuru un naids pret Kjirzaku? :D

Abi no laukiem, un abiem 3 klašu izglītība :pleasantry:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Racer teica:

Nez no kurienes Tūbijam tāda cieņa pret Šņukuru un naids pret Kjirzaku? :D

dl tika uzrunāts pirmais (pirksts), tad tika salikts vienos vārtos ar cūkaspurnu (pimpis), beidz dzert :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Racer teica:

Te jau bija diskusijas par filmu - man patika. Biju savulaik uz kino aizgājis un pēcāk savācu 720p, jo pa TV (LTV SD) nav baudāma. Te var noskatīties - bik labāka par ētera signālu ir. https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/202606/homo-novus-romantiska-komedija-12  Es novilku, bet tikai subtitru pēc.

Padalīsies ar subtitriem?

Link to comment
Share on other sites

Jums te kaķīši, a Latvijā tikmēr trakas lietas notiek, cilvēki arī ārpus bōt foruma ir sapratuši, kas ir īsta manta. Jāuzmana kā acuraugs.

 

Screenshot_2020-11-21-15-43-32-62.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , base7 teica:

IMG-20201121-WA0000.jpg

 

@jema tas gadījumā nebūsi tu? 🤔

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Gestapo teica:

Latvijā tikmēr trakas lietas notiek

Es domāju, ka ir korelācija starp šnukura izlaišanu no boot cietuma un reālo dzīvi. Uztrakoja jamais... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2020.11.20. , 02:21, snukurins teica:

kuces, vai otrādāk

Tik tavā Ciemā ir otrādāk. Turies, Šnukuriene! ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

izlaišanu no boot cietuma

3 mēneši atsēdēti? Vai tur cits termiņš?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , binary teica:

3 mēneši atsēdēti? Vai tur cits termiņš?

Tas pēc garastāvokļa un potenciālā cietumnieka izpausmēm. Nav mans lauciņš - es tipiski uz pāris dienām ietupinu, ja baigi lecās un ar tikai tehniskajā jomā - pirātisms utt.

Link to comment
Share on other sites

Te vienkārši abiem diviem "sen neredzētajiem" pēdējie komentāri bija pirms ~3 mēnešiem (+/- pāris dienas varbūt). Tad nu domāju - vai šiem abiem bija 3 mēnešu bans, vai kāds cits iemesls klusēšanai…

Link to comment
Share on other sites

Šodien pazīstama vetārste stāstīja. Droši vien slēgšot ciet savu praksi Jēkabpilī. Kāpēc? Tāpēc, ka kaut kādi debīli ierēdņi izdomājuši, ka prakses vietai jābūt... aizmirsu (nevaru tādus stulbumus galvā paturēt) tipa kaut kādam medicīniskajam uzskaites numuram, kuru piešķir (uzmanību!!!) būvvalde. Telpu īpašnieks negrib ķēpāties (es viņu saprotu). Skaidrs, ka valstij nav naudas medmāsu algām, bet noteikti atradīsies nauda iznireļu komisijai, kuri ieradīsies pārbaudīt.

 

Labs ierēdnis ir beigts ierēdnis.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Nu… Ir cilvēki, kam reizēm šo to vajag pamainīt dzīvē. Ja reiz slēgs praksi (nu tā, ka nevis pārvietos, bet tiešām slēgs), ar ko cilvēks tālāk domā nodarboties?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , binary teica:

Ja reiz slēgs praksi

Nu šiem ir prakse gan Līvānos gan Jēkabpilī. Paliks tikai Līvānos, kur ir pašiem savas telpas. Tērēs savu laiku, ies uz būvvaldi, dabūs to papīru. Tad gan jau kādā ministrijā kāds kafijas iznīcinātājs, lai attaisnotu savu bezjēdzīgo eksistenci, izdomās vēl kaut kādu papīru, kas būs jāsaskaņo pilsonības un imigrācijas departamentā.

 

Te blakus tēmā viens ielicis skaistu aprakstu par pilnīgi bezjēdzīgu un debīlu spēli. Nez ukraiņi nav kādu spēli uztaisījuši, kur jādedzina ierēdņu mājas un paši jālej betonā armatūras vietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka pats arī pie vainas. 😉 Tas ir tāpat kā ar tarakāniem. Dzīvojam kā netīreļi. Ieviešas tarakāni. Tad šamos nīdējam ārā.

 

Skaidrs, ka kopš neatkarības atjaunošanas esam dzīvojuši kā netīreļi.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...