Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

labi, ka

Viens bijušais Malaizijas premjerministrs tikko deklarējis, ka musulmaņiem ir tiesības nogalināt miljoniem francūžu. Tagad gaidu, kurš pirmais pateiks, ka eiropiešiem ir tiesības ar musulmaņiem barot zivis Vidusjūrā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Vēl drošāk būtu tad, ja katrs kurš ietu pāri pie zaļā, tomēr paskatītos pa labi un pa kreisi, jo kādam var piem.  atteikt bremzes (da kaut 1 : 10e12), (..)

Man neatteica bremzes, man vienkārši gadījās ledus pirms pārejas. Pie pārejas netālu no RTU (precīzāk, pie Slokas ielas un A.Grīna bulvāra krustojuma) - gados jauns cilvēks, ja atmiņa neviļ (tas bija pirms 10+ gadiem). Izrādījās, cilvēks no saprātīgajiem - ieraudzīja, ka auto brutāli slīd, un sāka žestikulēt, lai tik braucu, lai necenšos apstāties. Tagad vairs neatceros, kur tas auto apstājās - pirms pārejas vai uz tās.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tādus variantus var atrast daudz. Bet rezultāts viens.

 

Ipaši radījumi ir tie, kas iet pa ietvi un izliekas, ka tipa ies taisni, bet tad pēkšņi kreisais (labais) deviņdesmit, paātrinājums...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

ka musulmaņiem ir tiesības nogalināt miljoniem francūžu.

Šo es nesaprotu. Viens no viņiem noslepkavo trīs nevainīgus cilvēkus. Visi pārējie jūtas dziļi aizvainoti. Ne par noslepkavotiem nevainīgiem cilvēkiem. Par karikatūrām viņiem svešā zemē.

Link to comment
Share on other sites

Kā Tu zini ka nevainīgus? Vajag papētīt, vai tik nav tādi paši bandīti kā tas mellais amerikānis, kura dēļ bija jezga pirms mēnešiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā man tas čarļi  hebdo jeb kā viņu tur ir pilnīgi vienaldzīgs. slimi cilvēki, kas slimi cilvēki. Ne jau karikatūras vajag zīmēt, bet naher prom uz tēvzemi visus imamus ar visām mošejām.

Tie zīmētāji ir tikpat gudri kā tie gājēji, kas neskatās pa labi un pa kreisi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

viņiem svešā zemē

Pa, Francija ir musulmaņu zeme.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vvv said:

Tik pat labi tev, marrtins, uzprasīšu - pag, Latvija ir krievu zeme.

 

Latviešiem tā noteikti nepieder.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Baltkrievija oficiāli aizver robežas ārzemniekiem no 1. novembra, izņemot tur radiniekus, šoferus utml., iepriekš jau bija fokusi ka nelaida ar precēm, nelaida visus, nelaida studentus.

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Lai palīdzētu nodokļu maksātājiem, šā gada 29. oktobrī Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsūtīja Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) atgādinājumu par nodokļu parādu nomaksu 78 495 nodokļu maksātājiem, portālu "Delfi" informēja VID.

Diemžēl šo atgādinājumu ir saņēmuši arī tie nodokļu maksātāji, kuriem visi maksājumi ir veikti un nodokļu parādu nav," vēstīja VID.

 

https://www.delfi.lv/news/national/politics/nezinot-paradnieku-skaitu-vid-nosuta-bridinajumus-78-495-nodoklu-maksatajiem.d?id=52615681

 

 

 

VID atkal jau kuro reizi?

Link to comment
Share on other sites

Sankcijas, ekonomiskās un personīgās vistiešākās, nevis gulēt uz ausīm. Tarakānam jau sen bij jābūt Interpola kara noziedznieku sarakstā, bet tā vietā Rīgas Dinamo mauk kucītes taisās braukt uz hoķa čempi. Skaidrs ka tad var cilvēkus slepkavot, nav kam aizrādīt.

Link to comment
Share on other sites

A kur paliek kalnu karabaha? Tie var viens otru klapēt, un tā saucamajai "pasaules sabiedrībai" ne silts ne auksts? Naftu tāpat nepārdalīs, jo īpašnieki ir citi.

Link to comment
Share on other sites

Nu a ko tur darīt? Viņi tur 30 gadus ik pa laikam viens otru paklapē, indieši pakistāņus vēl ilgāk papluinī ik pa brīdim, palestīņi gardeguņus un otrādāk arī. Melnais kontinents ar neslinko, klapē viens otru pie katrs iespējas. Karš ir miers.

Link to comment
Share on other sites

Āhahahāāā - labs!

 

Jūtos priviliģētākā stāvoklī - es pa lēto varu izlamāties ar urlātiem tepat Imantas pagalmā :lol:

 

Šis izklausījās draudīgi:

Citēt

Zvanītājam ir jāņem vērā, ka operatoram ir tiesības iesaistīties un atbildēt.

Nē nu, bet labs. Īkšķis par biznesa ideju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , marrtins teica:

Jūtos priviliģētākā stāvoklī - es pa lēto varu izlamāties ar urlātiem tepat Imantas pagalmā

Jā, tev tas varētu būt noderīgi. Var redzēt ka īsti nezini, kā izpausties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

īsti nezini, kā izpausties

Pieņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Pieņēmums.

Reku tava problēma.

https://slimibas.lv/slimibas/mazvertibas-kompleksi/

 

Citāts no teksta:

Mazvērtības sajūta kļūst par neirozi, kas izraisa ciešanas biklumu, bailīgumu, naidīgumu, agresivitāti, plosošu nepieciešamību pārspēt citus, viņus komandēt, būt vienmēr pirmajam, pazemot citus utt.

 

Tev laiks ārstēties.. Veiksmi..

Atbildi negaidu!

(Paņem savu elku @Ronalds līdzi...)

Abi sirgstat ar vienu kaiti.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Reku tava problēma.
Tev laiks ārstēties.

Vai tu esi ārsts?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Vai tu esi ārsts?

Argumentu trūkums?

Tu, bļe esi infektologs, ka tu visu laiku te savu čugunu lej?

Tu nafig esi prokurors, ka te visiem piepisies ar saviem argumentiem un pārējo herņu?

Pajaļņiks...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es tev jautāju. Ja tu esi, tad es paskatīšos dziļāk tavā man noteiktajā diagnozē. Ja nē, tad jā - argumentu trūkums :)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka Stasss jau iedeva citātu no slimības.lv, ķeries klat  pie tā saita nevis prasi Stassam argumentus. Pats takšu baisi mīli citātus... Nu tad gaidām palagus par katru vārdu kas ir tājā slimības.lv un pierādi ka tas nav par tevi ar citātiem, grafikiem no interneta dzīlēm. Botiešie ievērtēs tavas pūles un  izdarīs secinājumus vai tavi argumenti par SEVI ir pietiekoši parliecinoši. Par maskām taču mācēji....

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Tu, Jauki esi infektologs, ka tu visu laiku te savu čugunu lej?

Es tev dodu diagnozes? Gribu un leju - gribi un nelasi. Neatradi, kā sagrupēt jaunākos postus pa tēmām?

 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Tu nafig esi prokurors, ka te visiem piepisies ar saviem argumentiem un pārējo herņu?

Nevienam nepieπšos. Gribi lasi - gribi nelasi. Ja iesaisties diskusijā, tad kur ir problēma?

 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Pajaļņiks...

Argumentu trūkums :D

 

Pirms 13 minūtēm , oxygen teica:

Man liekas ka Stasss jau iedeva citātu no slimības.lv, ķeries klat  pie tā saita

Kāpēc tu man atkal centies iestāstīt, kas man jādara?

 

Pirms 13 minūtēm , oxygen teica:

Nu tad gaidām palagus par katru vārdu kas ir tājā slimības.lv un pierādi ka tas nav par tevi ar citātiem, grafikiem no interneta dzīlēm.

Tā nebūs. Vispirms pierādi, ka tas ir par mani. Tad varam padiskutēt tālāk. Un vispār pārmešanās uz personālijām tas ir ABSOLŪTS argumentu trūkums :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

Tā jau domāju ka necitēsi to ko raksta tā slimības .lv. Pagaidām varu teikt ar taviem vārdiem : trūkst argumentu  katra  slimības.lv  vārda atspēkošanu. Es jau nelūdzu atspēkot manus vārdus , bet to no , slimibas. lv  Nu gaidām .... Varbūt varam uztaisīt kādu atsevišķu balsošanas lapu : par to kā marrtins pierāda katra vārda neatbilstību par viņu no tā , ko bija nokopējis Stass no tām slimibas.lv ar īkškis uz augšu vai leju. Saiskātīsim , izvērtēsim balsošanas rezultātus pa punktiem. Kazi izrādīsies ka tiešam esi ''filozofijas profesors'' un katru punktu esi atspēkojis AR SAVIEM . Savādāk kaut kā  ja kas martinam nepatīk, tad tūlīt galvenais arguments ''nav argumentu''  .

Link to comment
Share on other sites

marrtins, tu esi par daudz aizrāvies. Tu visu raksti pareizi, tavi spriedumi loģiski, atbilstošas saites liec, nepatiesības centies atspēkot... Tik biedri sākuši izrādīt neapmierinātību. Kā to pareizi nosaukt? Neesi tu patīkams sarunu biedrs. Pats pavasarī rakstīji, forumā tu uztrenē savas prasmes diskutēt. Patrenējies tajā virzienā, lai biedri ar prieku lasītu tavus komentārus. Nevis tā - «atkal tas marrtins...»

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , oxygen teica:

Tā jau domāju ka necitēsi to ko raksta tā slimības .lv. Pagaidām varu teikt ar taviem vārdiem : trūkst argumentu  katra  slimības.lv  vārda atspēkošanu

Sāksim ar to, ka man nav bijis ne mērķis ne vēlmes atspēkot slimības.lv. Tā tu varētu paprasīt manus argumentus, ja es kaut ko apgalvotu par tur publicēto saturu. Tu iedomājies, ka es tagad lasīšu un analizēšu kas tur rakstīts tikai tāpēc, ka @Stasss ielicis linku, un veicis man diagnozi balstoties uz saviem pieņēmumiem, un tu vēlies manu analīzi? Tā nebūs.

 

Pirms 22 minūtēm , oxygen teica:

Varbūt varam uztaisīt kādu atsevišķu balsošanas lapu : par to kā marrtins pierāda katra vārda neatbilstību par viņu no tā , ko bija nokopējis Stass no tām slimibas.lv ar īkškis uz augšu vai leju.

Jūsu balsojums faktus kaut kādā veidā izmainīs? Varbūt tur ir publicēts man atbilstošas rakstura iezīmes, varbūt nav. Varbūt visas tur ir par mani, varbūt nekas.

 

Pirms 22 minūtēm , oxygen teica:

Savādāk kaut kā  ja kas martinam nepatīk, tad tūlīt galvenais arguments ''nav argumentu''

Nevis kā kas nepatīk, bet tā ir standarta atbilde uz personālijām. Paskaties rūpīgāk.

 

@vvv OK - paldies par ieteikumu. Padomāšu par to.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

marrtins, tu esi par daudz aizrāvies. T......

Pa garu Tu raksti. Vajag īsi - pērkons, saule, Mārtiņš Brauns!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

@vvv OK - paldies par ieteikumu. Padomāšu par to.

Nu tad jau sāc saprast kas par problēmu. Savādāk mēs tā un šitā mājienus caur puķēm

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...