Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nesaki gan tā :D Agnostiķi var sadot gan vieniem, gan otriem.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Aigars teica:

Pats izdomāji, jeb onka stāstīja?

par to, ka no austrumnieku protestiem baidās - to onka stāstīja

ka tai rajonā nekādu ziemsvētku egļu, nekādu salaveču un merī kristmasu - to pats arī redzēju

mēs ciemojāmies decembrī, smuks laiks bija, ar kājām no centra līdz moseley ar kājām daudz pastaigājām, un uz solihull pusi.

tā jau smuki, priecīgi. pakistāņu veikaliņu iela, dažādu krāsu bērneļi skolu pagalmos (gandrīz neviena baltā), tai ielā kur onka dzīvoja - neviena poļa neviena latvieša, viņš bij pēdējais.

laikam blēra premjerēšanas laiks, bet nedomāju ka tur kas principiāli mainījies :)

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Un? Vaitam maz rajonu tādu kur daudz musulmaņu? Aizbrauc uz Lutonu :D

Loģiski ka īpaši daudz ziemassvētku egles tur neredzēsi, bet tas ka būtu aizliegst vai kāds kautko dedzinātu ir pilnīgs izdomājums.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

bet tas ka būtu aizliegst vai kāds kautko dedzinātu ir pilnīgs izdomājums.

protams protams. tu protams zini visu labāk.

es savukārt ziņoju to ko pats uz vietas redzēju/dzirdēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , TOoMoOT teica:

Būtu es mākslinieks ar kontaktiem

Diezvai tev labāks par šo sanāktu.

 

Link to comment
Share on other sites

Meita dažus gadus atpakaļ bija uz pusgadu Erasmusā Gēteborgā. Ja es lietotu tos vārdus šeit, ko viņa veltīja tai dienvidzemju varzai atbraukusi, kāda maiga dvēsele te saceltu haju😁 un mani izbanotu 😁. Pirms tam neko tādu no viņas netiku novērojis, pat otrādi šad tad pakritizēja mani par dažādu krāsu sapiensu nemīlēšanu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es biju pagājušogad Bolderājā. Pilns ar gluži baltas krāsas urlēniem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , e = d teica:

Pilns ar gluži baltas krāsas urlēniem. 

OK, es Tev piekrītu. Tā ir. Bet ko Tu ar to gribēji pateikt? Vai vēlies vēl citas krāsas? Nepietiek ar šiem?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Pie tam par tiem tomēr daudz maz viss saprotams. 

Alko, surogāti, sociālais bekgraunds.

 

Tiem citiem taču nāks klāt vēl viņu tradīcijas, reliģija, gadsimtiem ilgais rasisma rēgs, visādas zināmas un mazāk zināmas substances, ko lietojuši ietekme, vietējie geto utt.

 

Latvijai ar steigu vajadzētu starptutiski noteikt no piespiedu imigrācijas cietušas valsts un tautas statusu dabūt un visādus ieteikumus visu ko uzņemt un izvietot uztvert apmēram tāpat, kā daža laba cita tauta uztver viņiem sāpīgus vēstures notikumus.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ieleja teica:

tumši brūnas pakaļas bučot

Neviens neliek kautkādas pakaļas bučot, bet nevajag jau arī stāstīt pasakas. Kā jau teicu, gandrīz katrā lielajā pilsētā ir rajons, kur būs liela koncentrācija ar brunām sejām, arī Bristolē tāds ir, kā pārbrauc tiltam pāri, tā uzreiz pilnīgi kā nonācis citā pilsētā, daudz cilvēku halātos, mošejas un pakistāņu veikali, bet neviens vēl nekad nav aizliedzis ziemassvētku dekorācijas, ielas tur ir identiski izpušķokas, tāpat kā manā rajonā, kur kādu brūnu seju ieraudzīt ir retums, kādu kas te dzvotu vispār neesu manijis. 

Domājams ka iebraucot no LV tādā rajonā ir pamatīgs kultūršoks un gribās lietas pārspīlet, it īpaši ja tāds labēji tendēts, bet ja dzīvo ikdienā, tad nemaz nepamana.

Bet nu ja patīk ticēt dzeltanajām ziņām, tad lai jau.

 

Starpcitu arī Spānijā ir veseli ciemi, kur kā iebrauc, tā tākā mazajā Birmingemā nonācis, angļu veikali, tāda paša paskata mājas, neviens nesaprot spāniski, utt, brīnums ka vēl nebrauc pa otru pusi. Līdzīgajiem patīk koncentrēties vienā vietā, tikai tur tūkstošiem angļu pensionāri :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Es arī atceros, kad pirms gadiem 20 biju Daugavpilī un braucu tramvajā, tad vienam krievam bija kultūršoks, ka kāds atļaujas runāt latviski, un uz mūsu pusi tika raidīti neapmierināti skatieni un purpināšana. Bet citādi jauka pilsēta. Mans brālēns un māsīca netālu no Daugavpils mācījās krievu skolā, jo latviešu tur nebija.

Cik vidējais bērnu daudzums varētu būt Bristolē dzīvojošiem baltajiem un cik musulmaņiem?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Aigars teica:

Cik vidējais bērnu daudzums varētu būt Bristolē dzīvojošiem baltajiem un cik musulmaņiem?

Kas to lai zin, noteikti ka baltajiem mazāk, jo tā jau vispārīga tendence. Var jau pameklēt statistiku. Tie musulmaņu rajoni droši vien veidojas dēl tā ka tur mošejas, citur es nevienu neesu manījis, tikai tanī rajonā. 

Bet nu tas arī nav tas sliktākais rajons, var tur patikt/nepatikt cilvēki halātos, bet vismaz tur ir droši, ja pabrauc mazliet tālāk, tad tur ir tāds riktīgs maskačkas tipa rajons, pēc zāles smird uz katra stūra, nopirkt faktiski jebkurā laikā var kādas vien vielas vēlies, policija tur īpaši nerādās, kamēr kāds nav tiešām piežmiegts.  Vakarā ar telefonu rokā vai ar labāku riteni tur nerādītos, labākajā gadījumā treniņbikšainie angļi/nariki atņems, sliktākajā gadījumā sadurs. Patīk viņiem vienam otru durt, ik pa laikam kādu tur parkā nodur, tapēc es tur vakarā neriskētu rādīties.

Tādi rajoni arī katrā lielājā pilsētā. Birmingema gan pati par sevi nav diezko patīkama vieta, angļi paši par viņu parasti smejas, ka labāk tur nerādīties bez visiem musulmaņu rajoniem.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

2020.10.12. , 09:56, ervie teica:

ko jūs piedāvājāt kristīgās domas vietā?

Citu reliģiju? Nu ne takš. Mana vecvecmāte, dziļi ticīgs cilvēks ( bībele vienmēr uz naktsgaldiņa stāvēja) , jau, būdama akla mēdza teikt, nelasiet to grāmatu vienā paņēmienā, prātā sajuksiet.

Lielākai daļai ļaudīm ir kaut kam jātic, jo visi nevar būt maksimāli izglītoti, ar labu dzīves pieredzi utt.

Starp citu, reliģija ienesa bailes cilvēkiem, un, lai to valdošā sfēra to varētu izmantot, lietā tika liktas visas pūles. Mūsdienās tās ir itkā bailes no cietuma un attiecīgās likumdošanas.

Tai pat laikā, paskatāmies, kas notiek, ja izdodas savu patieso es parādīt ārpus likumdošanas - grautiņi, dedzināšanas, veikalu laupīšanas...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aoma said:

Lielākai daļai ļaudīm ir kaut kam jātic, jo visi nevar būt maksimāli izglītoti, ar labu dzīves pieredzi utt.

Starp citu, reliģija ienesa bailes cilvēkiem, un, lai to valdošā sfēra to varētu izmantot, lietā tika liktas visas pūles. Mūsdienās tās ir itkā bailes no cietuma un attiecīgās likumdošanas.

Tai pat laikā, paskatāmies, kas notiek, ja izdodas savu patieso es parādīt ārpus likumdošanas - grautiņi, dedzināšanas, veikalu laupīšanas...

 

Ticībai ar izglītības līmeni vispār nav nekāda sakara. Tāpat kā inteliģencei, pieklājībai un labām manierēm ar izglītības līmeni nav sakara. Viens ar augstāko izglītību atstāj pēc sevis rukšu kūti, piemēram, bet cits, kuram ir varbūt pamatskola pabeigta, zina, ka aiz sevīm ir jānotīra. Tā pat ar ticību; ir cilvēki ar nekādu izglītību, kas Dievam netic absolūti, un ir profesori, kas par Dievu nešaubās.

 

Arī priekšstats par to, ka cilvēkam ir kaut kam jātic, ir nepareizs.

 

Tic ikviens cilvēks kaut kam. Viens tic Dievam, cits tic kaut kam citam, bet tic.

Labots - Mateushs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Mateushs teica:

Tic ikviens cilvēks kaut kam. Viens tic Dievam, cits tic kaut kam citam, bet tic.

Šai ziņā Tev piekrītu, arī spēļu zāles apmeklētājs tic, ka vienreiz tas ritenis uzgriezīs šim par labu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2020 at 5:49 PM, Racer said:

Nu tad raksti: "man šķiet", "iespējams" utt, nevis pasniedz kā kaut kādu pravietojumu. Viss ir forši - viedokļu dažādība ir interesanata, bet iztiksim bez dogmatisma no visiem domāšanas veidiem. ;) 

 

Tas nav pravietojums. Tā ir cilvēku psiholoģija. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2020 at 11:41 PM, Jurkins said:

🤣 Nu ko jūs nabaga @Mateushs piesējāties. Da te forumā nav traku katoļu. Šis vēl ir īsts nevainības iemiesojums.😁

 

Te forumā nav ko darīt! Pa tukšo iztērēts laiks. Ja cilvēks tic Dievam (vai arī ir par Viņa esamību pārliecināts), tad viņš ir nepareizs un dumjšs. Tas nekas, ka pasaulē Dievam tic miljoni un miljardi, starp kuriem ir tiešām daudz izcilu personību. Bet, neskatoties uz to, viņi visi ir traki un nez kādi vēl tur. Droši vien, tiem, kas Dievam ticīgos tā dēvē, derētu uz sevi paskatīties.

 

Šī temata noslēgumā no savas puses gribētu ieteikt nebaidīties paskatīties plašāk uz pasaules Radīšanas jautājumu un ieklausīties nevis tikai atsevišķos zinātniekos, kas kaut kādu bieži savu personisku iemeslu dēļ (bieži tie ir psiholoģiski iemesli, kuru dēļ cilvēks nespēj/negrib mainīt savu viedokli) turpina noliegt acīmredzamo un visu izskaidrot ar kaut kādām nepierādāmām teorijām (kurām diemžēl daudzi tic un kuras daudzi pieņem kā galīgus, 100% pierādījumus), bet ieklausīties to cilvēku pieredzēs un argumentos, kam ir pretējs viedoklis. Nevis izsmiet pretēju viedokli, bet ieklausīties tajā, jo nav jābūt zinātniekam, lai nebūtu stulbs un varētu izdarīt secinājumus par lietām, kas attiecas uz pasaules izcelsmi un Dieva esamību. Bieži pieredze, kas ļauj cilvēkam nonākt pie secinājuma par Dieva esamību, ir daudz vairāk vērta nekā visi atsevišķu zinātnieku argumenti, kas noliedz Dievu. Atkal MANA pieredze rāda, ka ar prātu cilvēks pats nevar visu izprast. Ir lietas, kuru uztverei vajag atvērt sirdi un nebaidīties to darīt, nebaidīties izlīst no mūsu ierobežotā prāta robežām, jo cilvēka dvēsele bieži spēj vairāk pateikt priekšā nekā prāts (atkal, MANA pieredze). Un, ja jau dažam labam te tik ļoti tīk piesaukt zinātniekus, tad kāpēc jūs neņemat par piemēru tos zinātniekus, kas tic Dievam?! Tādu ir reāli daudz!

 

Te kāds ik pa laikam minēja cilvēces attīstību pretstatā ticībai Dievam. Diemžēl tas, ko es redzu no sava punkta, ir cilvēces virzība pretējā virzienā. Strauja virzība uz tumsu. Kopumā skats uz cilvēces virzienu ir diezgan bēdīgs, ja neteikt vairāk...

 

Veiksmi jums, boot.lv biedri!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

Strauja virzība uz tumsu

Nu šo saka sludinātāji katrā gadsimtā... Bet nez kāpēc , ja paskatās uz reālo cilvēku dzīvi, iet uz augšu. Nu , jā labklājība ir tumsa, tad , tiešam, viduslaiki bija ''gaiši''....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Tas nav pravietojums. Tā ir cilvēku psiholoģija. 

Paklau, tā ir tikai Tav iedoma. Te tusē daudzmaz saprātīgi cilvēki un ir gatavi pieņemt dajebkādas kāda no biedriem intīmās lietas (gejs, ticība utt.) , bet nu nemuldi (atvainojos) par psiholoģiju - to es mazliet pārzinu. Tu vienkārši lēnām un maigi mēģini sludināt.Tas nav pieņemami. Es Tevi sākotnēji atbalstīju, jo izpaudies sakarīgi, bet nu jau šauj pār strīpu. Te ir tehnisku lietu apspriešanas forums un šī sadaļa ir vienkārši papļāpāšanai, bet Tu jau sāc aizrauties. Nav vēlmes kašķiem - izvēlies citu platformu, vai atvadies no foruma uz kādu laiku...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

Nu , jā labklājība ir tumsa, tad , tiešam, viduslaiki bija ''gaiši''....

Ir tāda grāmatiņa - How To Gain Instant Success By Lowering Your Standards

Link to comment
Share on other sites

Domājot par Radītāja [ne] esamību atcerējos vienu Pētera Kļavas citātu kādā no intervijām:

 

Manā dzīvē lielākais brīnums, ko pats sev prasu, ir: kā tas ir iespējams, ka cilvēciska būtne ir ārkārtējs brīnums, ļoti sarežģītas uzbūves, ar simt triljoniem šūnu un viena šūna sekundē taisa sešus triljonus informatīvu kustību, un kā tik ārprātīgi sarežģītā veidojumā var būt iekšā tik debila personība?...

Link to comment
Share on other sites

Jā, kad katru vakaru, dienu kārtīgi nostrādājis, noguris apsēdies dīvānā.

Tad nekādas domas par Dievu, Radītāju un citas muļķības galvā nelien.

Jo tu ar visu savu ķermeni izjūti, ka tikai tu pats esi tas ''radītājs'' un tikai no tevis, pirmkārt, viss ir atkarīgs.

Lūk, kad tevī viss ir nesakārtots, tad arī visādi s ūdi galvā lien.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Cilvēki ir dažādi - vienam pēc smagas darba dienas domas par Dievu galvā nelien, cits pēc grūtas darba dienas pamanās naktī vēl trīsreiz celties, lai pa pusstundai skaitītu lūgšanas. Katram savs!

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, tāpat kā, ja esi vakarā kārtīgi piedzēries, tad gadās trīsreiz piecelties, padzerties.😐

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēkus dzīvē aizrauj dažādas lietas. Vienam patīk taisīt smukus kandžas aparātus, cits riskējot ar dzīvību kāpj kalnos un daži arī dabū galu, cits meklē atbildes uz neatbildāmiem jautājumiem.

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Aigars teica:

Cilvēkus dzīvē aizrauj dažādas lietas. Vienam patīk taisīt smukus kandžas aparātus, cits riskējot ar dzīvību kāpj kalnos un daži arī dabū galu, cits meklē atbildes uz neatbildāmiem jautājumiem.

Es jau esmu gribējis uzkāpt kalnos ,bet  nedomāju man būs  pietiekami drosmes ,lai to izdarītu.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tā, kā es sievai parasti atbildu uz pārmetumiem par manu mūžīgo aizņemtību :

Nedarīšu neko darbnīcā, gulēšu gultā, kasīšu vēdera galu, filozofēšu un meklēšu atbildes uz neatbildētiem jautājumiem.😃

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , versatile teica:

How To Gain Instant Success By Lowering Your Standards

Iemet to listu, ja ir. Esmu nozaudējis. Tur bija daudz no šīs sērijas. :D

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 11 stundām , Mateushs teica:

Ja cilvēks tic Dievam (vai arī ir par Viņa esamību pārliecināts), tad viņš ir nepareizs un dumjšs. Tas nekas, ka pasaulē Dievam tic miljoni un miljardi, starp kuriem ir tiešām daudz izcilu personību.

Tas vispār nav nekāds arguments!

Link to comment
Share on other sites

Da liekat to cilvēku mierā, jo ja galvenais arguments ir  '' Ticība'', tad vari likt galdā kādus grib faktus, nelīdzēs... Galvenais lai nenozombē  citus un top tādi paši. Ledajeva pasākums ir tipisks gadījums.

   Bet piemēru nesenā vēsturē  pa pilnam : ''Baltā  brālība'', '' Dievs Kuzja'' Krievijā. Pie tam ar to ''Kuzju '' izrādās interesanti- ticīgie atdeva naudu, nauda kaut kur izčibēja, bet beigās izrādījās ka bija viens ''pelēkais kardināls'', kas to kūrēja. Nu , kā parasti , kad tūdi, aizmuka uz Izraēlu kura savus neizdod, tik, nez kāpēc bija atbraucis atpakaļ un, laikam, šo ''sašnorēja''.  

 Arī Banka Baltija klienti ticēja ka ...., nevis klausījās loģiskos argumentos.  Nu ir cil'veka dabā ticēt brīnumiem. Kad ticība ņem virsroku faktiem un saprātam, tad , paši saprotat ...

 

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Tak tā veca patiesība - kā sāk tūdi smelties mutē, tā prom uz baznīcu/sektu/pie šarlatāna/čigānietes utt. Ne pa velti armija un cietums kapelāniem ir "zaļā zona".

Link to comment
Share on other sites

Gan jau iepārdos/iemānīs vecu lampu Batjkam un iestāstīs, ka pie 3248. berzēšanas reizes Džins parādīsies un tādējādi pats izkruķīsies un būs apkļam. :D 

Labots - Racer
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , oxygen teica:

galvenais arguments ir  '' Ticība''

Ir cilvēki, kas "bučo Frenka pakaļu"  un ir, kas nebučo.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, oxygen said:

Da liekat to cilvēku mierā, jo ja galvenais arguments ir  '' Ticība'', tad vari likt galdā kādus grib faktus, nelīdzēs... Galvenais lai nenozombē  citus un top tādi paši. Ledajeva pasākums ir tipisks gadījums.

   Bet piemēru nesenā vēsturē  pa pilnam : ''Baltā  brālība'', '' Dievs Kuzja'' Krievijā. Pie tam ar to ''Kuzju '' izrādās interesanti- ticīgie atdeva naudu, nauda kaut kur izčibēja, bet beigās izrādījās ka bija viens ''pelēkais kardināls'', kas to kūrēja. Nu , kā parasti , kad tūdi, aizmuka uz Izraēlu kura savus neizdod, tik, nez kāpēc bija atbraucis atpakaļ un, laikam, šo ''sašnorēja''.  

 Arī Banka Baltija klienti ticēja ka ...., nevis klausījās loģiskos argumentos.  Nu ir cil'veka dabā ticēt brīnumiem. Kad ticība ņem virsroku faktiem un saprātam, tad , paši saprotat ...

 

 

Jūs neredzat sevi, jo arguments "akla ticība (atsevišķiem zinātniekiem)" - tas ir par jums diemžēl. Akla ticība saviem atsevišķiem (tieši atsevišķiem, nez kā izvēlētiem) zinātniekiem un viņu teorijām, kuras bieži vien iet pretrunā ar jebkuru loģisku domāšanu un veselo saprātu vispār (jā, atsevišķi zinātnieki nereti mēdz aiziet savā fantātismā tik tālu, ka tur veselā saprāta nav diemžēl). Un te gan ir vietā runāt par AKLU TICĪBU tādām personām no dažu labu puses te! Nav pat vēlmes ieklausīties dzīvā pieredzē, jo tad ir jāatbild uz neērtiem jautājumiem, un atbildē (pēc veselā saprāta) nāksies atzīt, ka ir Dievs. Vieglāk aizvērt acis un ausis un izlikt mani par sektantu u.t.t. Te parādās tas, ko jūs pāmetat man; akla ticība.

 

Mana pārliecība - pamatota ticība (jeb var teikt pārliecība) no secinājumiem, kas izriet no pieredzes + reāla, loģiska domāšana. Zini, kad savācās tumši mākoņi, Tu pēc loģikas zini, ka būs lietus. Vai ja nepareizi glabāsi produktus, Tu pēc loģikas zināsi, ka tie var sapelēt. Un šādos gadījumos Tava ticība (jeb pārliecība) par to, ka nepareizi glabāti produkti bojājas, balstās uz Tavu pieredzi un loģisko domāšanu. Tāpat arī man; ja es redzu, ka notiek tādas un tādas lietas, es pēc loģikas saprotu, ka tās Dara Radītājs. Mana domāšana ir pietiekamā līmenī, lai saprastu, ka cilvēkam, piemēram, nākamās lietas pašas par sevi sapnī nevar parādīties (stāsts nav tikai par mani) un ir acīmredzami jābūt Personai, kura tās lietas organizē un parāda. Tur nav stāsts par psihi, sektnatismu vai ko tamlīdzīgu, bet gan par veselo saprātu; nav pareizi noliegt acīmredzamo! Ja es paņemu vienkārši cilvēka uzbūves bildi, es arī pēc loģikas saprotu, ka tādam saliedētam mehānismam ir Radītājs jeb Dievs. Veselais saprāts. Nekāda sektantisma. Nevajag atstāt mistikai vietu (un tad izteikt teorijas vienu aplamāku par citu) tur, kur tās nav.

 

Veiksmīgi, kungi!

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 11 minūtēm , Mateushs teica:

Jūs neredzat sevi

Nestāsti, ko neredzam mēs. Paskaties uz baļķu fūri savā acī :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:
Citēt

Otrkārt -  finansiālu  ieguvumu  -  izvēloties  ūdeni  pirkt  pudelēs,  gada  laikā  viens  cilvēks  tērē  aptuveni 400 EUR, samaksājot aptuveni 1 EUR par 1 litru dzeramo ūdeni “iepakojumā”, bet lietojot krāna ūdeni par šo pašu summu iegūstat 1000 litrus tīru un drošu dzeramo ūdeni.

Man sanāk kādi €0.20 litrā (venden bunduļi). OK, pudelēs ir dārgāk (reizēm nākas pirkt pudelēs, jo bunduļi vietējā miestā beigušies), bet neatminos, ka būtu €1 litrā.

 

Pa lielam nekādu pārsteigumu - "LV viedoklis" izskatās pēc izglītojoša materiāla, ar kuru cenšas pārliecināt, ka viss pie mums ir kārtībā, savukārt "US viedoklis" - pēc "what do people in Latvia think", "how do people in Latvia rate", "according to subjective survey data". Tai US lapā pa lielam redzu to, ko man mācīja 20-30 gadus atpakaļ. Ar tādu viedokli uzaugu, pie tāda viedokļa pieturos - "dzert var, bet tikai vārītu". Ikdienā gan lietoju Venden, jo nav pieejama centralizētā ūdensapgāde.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...