Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

superKrona

Nezinu no kurienes izrakts tas 60$, bet "viens pats mājās" viesnīca, ko neuzcēla šitais Tramps, ir daudz vērtīgāka viena pati.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ervie teica:

tur būtu jāsaprot, ko tas pipars tieši-netieši secina.

un no labējuma secinājumos nav ne smakas, manuprāt.

tādējādi - liberaļuga parastā.

paga, stop

man jau šķiet, ka secinājumiem primāri vajadzētu būt loģiskiem.

 

vai tu vari iedot kādu piemēru kas būtu "secinājumi ar labējuma/kreisējuma smaku"

 

@camel & @superKrona, godīgi, kur jūs ņemat informāciju par to cik trampam naudas, cik viņam aizdeva, iedeva, uzdāvināja vienkārši interesanti, kādu atsaucīti, dajebko vairāk kā jūsu "viedokli"...?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Jau rakstīju par vienu viesnīcu, kas redzama filmā "Viens pats mājās 2". To neuzcēla šitais Tramps.

Link to comment
Share on other sites

Kautko te daļa safantazējusies ka tur notiek kautkāda baigā masu psihoze un zombēšana :D

 

Ir problēma, notiek kāds notikums, kas iedarbojas kā katalizators, kas izraisa protestus. Viss loģiski un vienkārši. Kāda tur zombēšana vai kas tamlīdzīgs?

 

Pieņemsim neievēlēs Trampu, kur tur problēma un kapēc, lai tur rastos kautkādi ptotesti? Ok kautkādi ekstrēmisti varbūt patrakos, bet ne jau masas. Lielākajai daļai tas Tramps pie pakaļas.

Ar BLM protestiem tur cita runa, jo tā ir milzīgai daļai sāpīga tēma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , latscrap teica:

man jau šķiet, ka secinājumiem primāri vajadzētu būt loģiskiem.

vai tu vari iedot kādu piemēru kas būtu "secinājumi ar labējuma/kreisējuma smaku"

tieši tāpēc rakstīju - nav laika detalizēti argumentēt. un arī negribas.

secinājumi mani ir par to - kādas sajūtas man rodas, izlasot rakstu.

ja viņš būtu īsteni labējs - uzreiz tiktu noriets līdzīgi kā foxnews šeit norej.

a tā - normāls kekss, skolotājs. citus jau mūsu izskolotā žurnālistika pie vārda nelaiž....

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

notiek kāds notikums, kas iedarbojas kā katalizators,

Ir starpība, vai katalizators iedarbojas atejas bedrē vai Beirutas ostas nitrātu noliktavā. Jābūt tomēr priekšnoteikumiem, lai būtu būkšķis. ASV tādi ir - vieni naudasmaisi, kuri orientējas uz globālismu cīnās ar citiem naudasmaisiem (kurus pārstāv Tramps), kuri orientējas vairāk uz izolacionismu. Šāda cīņa nenotiktu, ja pasaules ekonomika strādātu labi. Un, ja šīs cīņas nebūtu, tad tādi floidi būtu visiem pie pakaļas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , superKrona teica:

Jau rakstīju par vienu viesnīcu, kas redzama filmā "Viens pats mājās 2". To neuzcēla šitais Tramps.

ko tu te stāsti, zionas dons godīgi nopirka šo viesnīcu pa 390 citroniem 88. gadā, kad tu vēl tēta olās biji, kas nav skaidrs? ko pierāda tas tavs makaulijs kalkins?

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Kautko te daļa safantazējusies ka tur notiek kautkāda baigā masu psihoze un zombēšana :D

 

Ir problēma, notiek kāds notikums, kas iedarbojas kā katalizators, kas izraisa protestus. Viss loģiski un vienkārši. Kāda tur zombēšana vai kas tamlīdzīgs?

 

Pieņemsim neievēlēs Trampu, kur tur problēma un kapēc, lai tur rastos kautkādi ptotesti? Ok kautkādi ekstrēmisti varbūt patrakos, bet ne jau masas. Lielākajai daļai tas Tramps pie pakaļas.

Ar BLM protestiem tur cita runa, jo tā ir milzīgai daļai sāpīga tēma.

nezinu par lielo daļu, bet tu pareizi novēroji - es uzskatu ka usa notiek masu psihoze un zombēšana, jo manuprāt viņu (kā sabiedrības) rīcība nav normāla, apsvērta, racionāla, konstruktīva.... kā arī pretendentiem dalot varu pēc novembra vēlēšanām likumsakarīgi notiks vēl lielāka masu psihoze un zombēšana, tas ir mans viedoklis, tev drīkst būt cits - gribi nopirkt bišķi dolārus?

Pirms 7 minūtēm , ervie teica:

tieši tāpēc rakstīju - nav laika detalizēti argumentēt. un arī negribas.

secinājumi mani ir par to - kādas sajūtas man rodas, izlasot rakstu.

ja viņš būtu īsteni labējs - uzreiz tiktu noriets līdzīgi kā foxnews šeit norej.

a tā - normāls kekss, skolotājs. citus jau mūsu izskolotā žurnālistika pie vārda nelaiž....

 

ok, ok, viss skaidrs, interesanti tikai, ka man radās diametrāli pretēja sajūta - ka viņš ir konservatīvi labējs kekss, ne liberāli kreiss :) 

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Ir starpība, vai katalizators iedarbojas atejas bedrē vai Beirutas ostas nitrātu noliktavā. Jābūt tomēr priekšnoteikumiem, lai būtu būkšķis. ASV tādi ir - vieni naudasmaisi, kuri orientējas uz globālismu cīnās ar citiem naudasmaisiem (kurus pārstāv Tramps), kuri orientējas vairāk uz izolacionismu. Šāda cīņa nenotiktu, ja pasaules ekonomika strādātu labi. Un, ja šīs cīņas nebūtu, tad tādi floidi būtu visiem pie pakaļas.

gandrīz jau nospiedu "pievienot atbildi" kad tu vēl iepoustoji - blin biju pavisam aizmirsis par trade-kariņu ar ķīnu, tie jau ar riebs atpakaļ maitas - man jau likās ka ar iekšpolitisko spriedzi pietiek lai sūdi briestu, ja pieliek vēl ārpolitisko + globālā ekonomika + korona huiņas.... ziepes garantētas... es šonakt negulēšu....

P.S. un 100 % piekrītu ka floģa tiek ciniski izmantots politiskajā cīņā, kapā griežas kā ventilators

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

gribi nopirkt bišķi dolārus?

Kam man dolārus? 

 

Diendienā runāju ar amerikāņiem un kam prasu, visiem pakaļas tas Tramps, ievēlēs viņu vai nē. Nekādus būtiskus nemierus tas neizraisīs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kam man dolārus? 

 

Diendienā runāju ar amerikāņiem un kam prasu, visiem pakaļas tas Tramps, ievēlēs viņu vai nē. Nekādus būtiskus nemierus tas neizraisīs.

ok, es diendienā nerunāju ar amerikāņiem, nav brīnums ka tu mierīgs kā zilonis :)

 

a ko tie diendienas amerikāņi saka - ja neievēl trampu a viņš aizslēdz baltānama durvis un rezultātus apstrīd konstitucionālajā tiesā (nu tur mail voter fraud, piemēram) kā viņi modelē situācijas attīstību šādā gadījumā? baidens saka: suka nāc ārā, tramps saka: ej gudri izrunāties.... kam klausa policija, armija, tiesas? vai cilvēki netrakos vēl trakāk?

Link to comment
Share on other sites

Par Trampu; nav tā ka viņš neko nepelna, bet:

https://en.wikipedia.org/wiki/Wealth_of_Donald_Trump

 

Citēt

A 2016 analysis of Trump's business career in The Economist concluded that his performance since 1985 had been "mediocre compared with the stock market and property in New York".[44] A subsequent analysis in The Washington Post similarly noted that Trump's estimated net worth of $100 million in 1978 would have increased to $6 billion by 2016 if he had invested it in a typical retirement fund, and concluded that "Trump is a mix of braggadocio, business failures, and real success

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

iendienas amerikāņi saka - ja neievēl trampu a viņš aizslēdz baltānama durvis

Diendienas amerikāni ir pārliecināti ka militāristi viņu vienkārši paņems un izspers ārā, ja viņš kautko tādu mēģinās. Plus domājams ka pats Trams var runāt, bet nav tik vājprātīgs - pašam sava āda svarīgāka, nav jau Baltkrievija, kur 26 gadus var sēdēt pie ruļļiem, agri vai vēlu tāpat naksies pamest.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Diendienas amerikāni ir pārliecināti ka militāristi viņu vienkārši paņems un izspers ārā, ja viņš kautko tādu mēģinās. Plus domājams ka pats Trams var runāt, bet nav tik vājprātīgs - pašam sava āda svarīgāka, nav jau Baltkrievija, kur 26 gadus var sēdēt pie ruļļiem, agri vai vēlu tāpat naksies pamest.

tas ir labi ka viņi ir pārliecināti, es tikai gribētu atgādināt ka līdz pat pašām 2016 gada vēlēšanām daudzi bija pārliecināti ka hilarija vinnēs, togad vispār daudzi pārsteigumi ar balsošanu bija, pats atceries.... 

a kam klausa militāristi? prezidentam? a ja prezidenta krēsls ir tukšs jo notiek tiesas process par vēlēšanu rezultātiem? tas atkarīgs no rotas kapteiņa politiskajiem uzskatiem? man vienalga ir bail...

a ja ap baltonamu apstājās 20-30k protestējošu cilvēku, militāristi spers arī cilvēkiem?

a ko ikdienas amerikāņi saka par uztraucošu retoriku gan no prominentiem republikāņiem, gan demokrātiem, ka ja viņu puse zaudētu tad lai nepačom nepadodās piemēram :

 

 

arī drosmīgajiem amerikāņiem nav bail?

Par ādas svarīgumu - var jau būt tieši tāpēc viņš arī turēsies ar nagiem ragiem, ja noņems no prezidenta uzreiz nodušīs 

un vēlēšanas nebūs 10/90 būs tuvu, būs stīvēšanās, man paliek bail

 

man tā palika bail ka es slēdzu forumu ārā un eju pastaigāt svaigā gaisā

 

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

slēdzu forumu ārā un eju pastaigāt svaigā gaisā

Aizej palasīt delfi vai facebook komentārus, kur pilns ar dīvāna ekspertiem un kremļa/Lemberga/konspirologu ticības nesējiem. Tad gribēsies kompi pa logu izmest. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , latscrap teica:

ok, ok, viss skaidrs, interesanti tikai, ka man radās diametrāli pretēja sajūta - ka viņš ir konservatīvi labējs kekss, ne liberāli kreiss :) 

jā interesanti. laikam tādēļ, ka tu blakus postā izvelc abzolūti korumpēto hilāriju (kuru būtu jātiesā vismaz par apzinātu valsts noslēpumu turēšanas politikas pārkāpšanu, un viņas vīru - par melošanu izmeklētājiem)

Link to comment
Share on other sites

Kā vēsture rāda - jau kopš seniem laikiem nopietnas ekonomiskas/politiskas/ticības problēmas veiksmīgi atrisina mazāka vai lielāka uguņošana. Ja vēl ņem vērā pasaules pārapdzīvotību (nu, neskaitot Eiropu) - visi nosacījumi atbilst, tikai baidos, ka var sākt augt "sēnes" un tad varbūt nākošā uguņošana pēc 10 000 gadiem būs, kā Einšteins prognozēja :(.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Man domāt, te atklājas Maska globālā kosmiskā interneta patiesie mērķi

Man atkal domāt, ka tu par daudz domā. Parasti vienmēr viss izrādās vienkārši - kā vairāk nopelnīt naudu un viss pārējais pakārtots naudai. Šobrīd kosmiskajam internetam ir brīva niša, cenu var noteikt jebkādu un klientu loks praktiski neierobežots, ja to palaidīs plašā areālā. Protams, pirms daudz ļoti daudz jāiegulda šajā projektā. Kurš pirmais brauks, tas pirmais cirps villu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

ka tu par daudz domā

Var jau būt. Līdz šim gan visas "inovācijas" (protams, ar tādu potenciālu) vispirms ir nonākušas sfērā, kur galvenais ir efektīvāk iznīcināt sev līdzīgos.

Link to comment
Share on other sites

Varētu apskatīties kas tajā rakstā, bet man to lapu neļauj skatīties, slinkums atslēgt VPN.

 

Ja runa par Muska interneta pavadoņiem, tad nav jau vienīgie, ir tak vairāki konkurenti, kas mēģina panākt to pašu.

Tiko nesen UK valdība nopirka vienu no viņiem (pus bankrotējušu), lai izmantotu navigācijas mērķiem, jo tiek izmesti no Galileo projekta.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

vispirms ir nonākušas sfērā, kur galvenais ir efektīvāk iznīcināt sev līdzīgos.

Par šo nav ko brīnīties, jo tur finansējumu piešķir daudz neanalizējot un prioritārā kārtā. Ir militārais budžets x % no IKP un tālāk atliek tikai tērēt nevienam neatskaitoties. Ja vienas valstis iegulta multeņu taisīšanā, citas vairāk kaut ko reāli taisa. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Droši vien ka no tāpēc ka viņs pa savu biznesa karjeru ir vairāk pazaudējis nekā nopelnijis.

Godīgi sakot, es maz ko zinu par Trampu un netaisos īpaši studēt viņa biogrāfiju, bet viņš ir sarakstījis vairākas grāmatas. Vai par to esi kaut ko lasījis? Vai tikai, to ko politiskie oponenti tagad gāž virsū?

https://www.penguinrandomhouse.com/authors/31480/donald-j-trump

 

Link to comment
Share on other sites

Ganjau pilnas piecas grāmatas ar kautkādu huinju :D

Pietiek 5 minūtes pakalusīties ko viņs runā un jau šermuļi metas, ganjau tās grāmatas varētu izmantot kā kautkādus spīdzināšanas rīkus, likt tiem kas kautko noziegušies lasīt un atstāstīt.

 

Hitlers ar starp citu bij sarakstījis grāmatu, pietam pats, nevis kādam samaksājis par rakstīšanu.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man kā cilvēkam tālu no tā visa, grūti saprast, kāpēc tiek izvirzīta tā vai cita persona. Vienalga, kur. Vienreiz skatījos krievu filmu par zvaigžņu karu plāniem. Reigans kā bijušais aktieris bīdīja nereālus kosmiskos plānus, ko bija saskatījies kino industrijā. Atceros, ka vienu laiku krievi ilgi bļaustījās par amerikāņu kosmosa bruņošanas plāniem. Izrādās, ka krievu zinātnieki bija teikuši PSRS komunistu vadoņiem, ka šie plāni ir diezgan nereāli, bet viņiem nenoticēja. Krievu cenšanās panākt amerikāņus prasīja milzīgus resursus, kas paātrināja PSRS sagruvi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

izrādās, ka tikai daži te ir ar saprātīgu domāšanu 

Varoņus studijā!

p.s. 

un viņu varoņcitātus. savādāk slinkums šito visu lasīt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Aigars teica:

odīgi sakot, es maz ko zinu par Trampu un netaisos īpaši studēt viņa biogrāfiju, bet viņš ir sarakstījis vairākas grāmatas.

Šitas bija labs joks. Nevienu grāmatu viņš nav sarakstījis. Visos gadījumos ir maksāts tā saucamajiem ghostwriters.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 9 minūtēm , ggg97 teica:
Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

šito visu lasīt.

 

es ar mokām izlasīju, bet nu, tu , kā patstāvīgais boota klients, taču zini, kas ir kas, es brīnos par @camel , jo likās tāds domājošs biedrs ...

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , camel teica:

???

Ko Tu brīnies? No sākuma pasaki, ka rakstu neizlasīji, bet autors ir banāls un tendenciozs un mirkli vēlāk jautā vai ja viedoklis neskrīt tad tas ir banāli un tndenciozi. Tāds Džekils un Haids. Ko tur vēl apspriest? Melns ir balts un balts ir melns, vai ne? 

 

pirms 7 stundām , ervie teica:

vairāk liberālis, tāpēc, ka standartveida liberāli izteikumi, argumentu bāze utt - (nav laika dziļāk rādīt, diezgan acīmredzamas lietas)

Nu izbrīvē gan laiku un pastāsti kurā brīdī Tavā izpratnē Harijam Tumana ir standartveida liberāli izteikumi? Kaut kā mums laikam ir dikti atšķirīga termina liberālis izpratne, jo man ir pilnīgi pretējs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Raksts interesants viedokļu dažādībai, bet nu varas centralizācija, parasti pie nekā laba nenoved.

Link to comment
Share on other sites

To es neapstrīdu, man ar nepatīk tādas idejas, jo ilgtermiņā ne pie kā laba neved. Tumans neprecīzi un tendenciozi pieminēja Romas republiku un diktatora amatu, bet kā tas liecina par jamā liberālismu? :D 

Link to comment
Share on other sites

Sausais atlikums no visiem vērtētājiem - onkulītis daudz spriedelē, bet nu piedāvātie risinājumi viņam ar prātu nedraudzējas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , e = d teica:

ar prātu nedraudzējas. 

Diezgan kategorisks secinājums. Neesi mēģinājis padomāt un izvērtēt dažādus skatījumus uz dzīvi, vai vieglāk caur savas pārliecības prizmu? Velk uz reliģiju. :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , e = d teica:

onkulītis daudz spriedelē, bet nu piedāvātie risinājumi viņam ar prātu nedraudzējas

Labi, ka ir tādi viedumi kā @e=d. Šie nodrošina veselā saprāta hegemoniju.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...