Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza

@e = d, reku vēl viens plānprātiņš ........,

Pirms 42 minūtēm , ieleja teica:

balto arī ir daudz reižu vairāk par melno

nē, melnie ir daudz vairāk par baltajiem

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 45 minūtēm , ieleja teica:

balto arī ir daudz reižu vairāk par melno

Un cietumos baltie mazāk, protams, tāpēc, ka rasisms. :sarkasms:

 

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

nē, melnie ir daudz vairāk par baltajiem

Kontekstā runa ir par ASV, nevis vispār.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palasīju par to svēto mocekli, apnika, @abi vismaz ar savu atstāstījumu par kaimiņzemes notikumiem vismaz kaut kādu interesi uztur + kas vēl te kaut kādas atsauces liek.

 

Manis pēc otrā dīķa pusē var kaut atsākt krusta karus, vienalga, bet pašu sētā tomēr gribu lai ir mūsu noteikumi nevis kaut kādi importa jo redzi citā kultūrā tā pieņemts un būsim solidāri. Ja būšu kaimiņsētā tad arī uzvedīšos pēc viņa noteikumiem, bet manā būs jāievēro mani.

 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Es norādu uz to ka šāda valoda ir nekas cits kā tīrs rasisms un forumā nebūtu pieļaujama. Ja moderi saka ka nē, tak OK.

Nigerpostus novācu, lai neaizskar kāda jūtas (nav forši forumā tā rakstīt), bet laikamtaks pēc tam izskaidroja, ka ir pret šādu indivīdu izpausmēm, neatkarīgi no ādas krāsas. To jau bij grūti izlasīt un saprast, vai ne? Ja pateica nigers, tad viss skaidrs? :D  Lab, tas nu tā.

 

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Pēc @Racer domām tā ir naida kurināšana.

Ko tu tur demogoģē? Tipiski tādiem, kas šauri visur redz vienīgo un pareizo patiesību. 😛 Tu lasīt māki pilnu tekstu, vai tik mal ko esi ieņēmis galvā? Es tak paskaidroju izvērstāk, ka par naida kurināšanu uzskatu to, ka tu stūrgalvīgi velc atšķirīgus viedokļus pie rasisma un ādas krāsas, pasakot, ka latvieši baidās no mellajiem, nevis aizrādījumu par nigerpostu. Pamēģini saprast. Ielieku vēlreiz citātu uz kuru tev atbildēju. 

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Kautkādas slēptās bailes ka tagad ne-baltie brauks uz LV un būs līdzīga situācija? 

Laikam ļoti nobijušies no citas ādas krāsas cilvēkiem :D

 

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

slinkums meklēt, bet tu taču pats pirms kādas nedēļas te ar lepnumu atzini,- jā, es esmu rasists un lepns par to! (ceru, ka nenoliegsi)

Nenoliegšu, bet laikam tomēr par skaļu esmu dižojies. Ja skatāmies pēc rasisma definīcijas, tad nesanāku:

 

Cilvēkus iedalīšana atšķirīgās grupās parasti notiek, izmantojot par kritēriju kādu viegli konstatējamu ārēju pazīmi, piemēram, ādas krāsu. Tomēr šāda iedalīšana vēl nav uzskatāma par rasismu. Par rasismu tiek dēvēti uzskati, ka viena cilvēku grupa ir labāka par kādu citu un šo zemāk vērtēto grupu diskriminācija. 

 

Jā, es iedalu grupās pēc ādas krāsas - nav man visi vienādi, bet neuzskatu globāli, ka, piemēram, melnādainu cilvēku grupa ir labāka par baltādainu cilvēku grupu un tml., kā arī nevienu nediskriminēju pēc šīm pazīmēm. Tātad - tomēr nesanāku... :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , laikamTak teica:
pirms 3 stundām , 138 teica:

tu nepareizi raksti vārdu "nēģeris"

kā jāraksta?

kūpinātais

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 15 minūtēm , alusbundza teica:

es uzskatu, ka ka arī šitādi tipi ir ''netīšām'' jānovāc

Nebūs kāds rasists, kurš šādi izrādījis savu pārākumu pār četrām Latvijas brūnajām? :dntknw:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , alusbundza teica:

es uzskatu, ka ka arī šitādi tipi ir ''netīšām'' jānovāc

Pilnībā piekrītu.

Cilvēks var kļūdīties, un izciest par to sodu. Bet ja tas notiek atkārtoti, tad būtu jāpiemēro citi risinājumi.

Un arī šajā gadījumā. Ja žāvētais jau bija 6šas reizes sodīts, tad nomirt jau bija viņa liktenis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , alusbundza teica:

es uzskatu, ka ka arī šitādi tipi ir ''netīšām'' jānovāc

Kas to izveiks? Tu? A 15 gadus negribi? 
Vai valsts veidotu organizāciju? Kaut kas tāds bija "untermensh" programmā, arī lāgā tur viss nesanāca. 

Link to comment
Share on other sites

Bundža jau saka ka tā vajadzētu.. bet loģiski, ka tā nekad nenotiks.


Par zagšanu un korupciju gan varētu pirkstus skaldīt nost, kā vēsturē... tad varbūt tie nebūtu tik gari.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Tu?

nē, bet ja pieķertu pie rokas, tad arī tajā brīdī varētu ....

Link to comment
Share on other sites

Nu tā jau vienmēr, runātāju ir pulka, bet darītāju necik :D 

Labots - Gestapo
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , laikamTak teica:

[Rap Niggas]

 

Esot tā, ka

Citēt

only a nigger can call a nigger nigger

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
Pirms 19 minūtēm , Gestapo teica:

bet darītāju necik

tu mani tik labi nepazīsti, lai te izteiktu viedokli, ja pieķertu pie rokas šitādu, vai jebkādu citu ļaundari, tad par sekām nedomāju ....

ir gadījumi bijuši, bet visi dzīvi

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , alusbundza teica:

tu mani tik labi nepazīsti,

Skaidra lieta, es jau neko, tikai norādīju uz villošanos internetā, kur katrs ir gatavs Sīzifa akmeni velt, bet realitātē aiziet pačurāt aiz stūra un uzvelk pēc tam kontrobassa Premjeru 😛

p.s. 
Tev varbūt aktuāli :D
https://www.zm.gov.lv/presei/zalaju-noplausanas-un-novaksanas-termins-lauksaimniekiem-pagarinats-li?id=11612

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

Tev varbūt aktuāl

neesmu čamma, vis siens ir sarullēts , tikai vēl mājās jāsaved, pēdējie 35 gab.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau tur kāds "AuGsts" kungs palūdza, jo visi normāli saprot, kad siens ir vērtīgāks, kad ir izziedēšana utt. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Gestapo teica:

Nu gan jau tur kāds "AuGsts" kungs palūdza, jo visi normāli saprot, kad siens ir vērtīgāks, kad ir izziedēšana utt. 

Bik sabijos par to augustu, bet man bio eko pļavas, tās tāpat līdz septembrim.

Link to comment
Share on other sites

latscrap

https://www.tvnet.lv/7038434/baltkrievija-pec-aizturesanas-miris-25-gadus-vecs-protestetajs

"Kad puisis ilgu laiku atradās noslēgtā mašīnā, kas stāvēja rindā izmeklēšanas izolatorā, viņam kļuva slikti. Jaunietis kliedza, bet viņu uzskatīja par neadekvātu un aizveda uz psihiatrisko slimnīcu, kur pieredzējis ārsts izsauca ātro palīdzību, bet puisi vairs nevarēja izglābt, ziņoja "Radio Brīvība". "

 

Vai ādas krāsai ir nozīme?

Link to comment
Share on other sites

Beidz, tā tak tikai Baltkrievija, tur tak tikai mežoņi dzīvo nav vērts!

 

Ja būtu gājis bojā kāds no BBC darbiniekiem, tad gan jau būtu rezonanse, a tā - slikti, bet ko nu mēs tur varam darīt.

 

Te arī parādās visu svēto mocekļu aizstāvju divkosība.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tagad kontekstā ar šo, ja sāk parādīties bēgļi no BY? Ko ar tiem? Vagonā un atpakaļ, kara tak tur nav?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 47 minūtēm , e = d teica:

ja sāk parādīties bēgļi no BY?

Kāpēc lai šamie te parādītos? Te tak nekā nav,neviens neko neražo,veikalos neko nopirkt nevar, krogi arī nav,par algām vispār nav ko runāt. Visi mīl centīmu, negrib maksāt.

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , latscrap teica:

kur pieredzējis ārsts izsauca ātro palīdzību, bet puisi vairs nevarēja izglābt, ziņoja "Radio Brīvība". "

Vai ādas krāsai ir nozīme?

 

pirms 1 stundas , AVilks teica:

slikti, bet ko nu mēs tur varam darīt.

Te arī parādās visu svēto mocekļu aizstāvju divkosība.

tieši tā - divkosība.

vakar ziņās diezgan riebīgi bij skatīties kādas sniegpārsliņu madāmas kaut ko gvelžot kadrā, kaut kādu aktīvistu, kurš demonstratīvi krita uz ceļiem un bļāva "šaujiet mani", vēl bija atraduši nofilmēt kādu vīrieti ar mazgadīgu bērnu uz rokām.

pakazūha! neticu ka jebkurš no viņiem bij gatavs mājās taivakarā vairs neatnākt. un neatnākt vispār.

 

un vēl zināma liekulība šajā portālā (atceroties komentus par ansi ataolu, kurš atsēdēja, nepakļāvās, uz vienošanos negāja.)

 


pirms 15 stundām , 138 teica:
2020.08.11. , 11:49, ervie teica:

jāvēl būtu par tiem, kas (vismaz teorētiski) atbalsta biznesa attīstību Rīgā (= nodokļu ieņēmumu palielināšanos), nevis visādiem sociāliem pasākumiem (= neieņemto nodokļu naudas tērēšanu)

Kuri ir tie, kas atbalsta biznesa attīstību? Jautājums bez ironijas. Neesmu lasījis programmas un skatījies intervijas.

cik no intervijām var spriest un programmas pa diagonāli pārlasot - neviens. tā ka atliek izvēlēties šortlist un lozēt....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Vai tad Ansi ar sita nost policaji?

mož policaji, mož vertuhaji.... mož pats visu izdarīja....

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 12 stundām , alusbundza teica:

ir gadījumi bijuši, bet visi dzīvi

a huļi? ar tukšām patronām šāvi?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...