Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 33 minūtēm , 138 teica:

Kruts atskaņotājs, ja var uz repītu uzlikt.

Sorry par offtopic, uzrāvos uz video, kur kasetes vietā viedtālrunis istūķēts

 

 

Labots - ggg97
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Stasss>Nu bet,tad tak neprasiet lai kāds māju būvē.Vecus graustus un pats neko netaisos remontēt/celt.Tikai ,,zem atslēgas,,.šito pašdarbības glupumu kas Latvijā man nepiedāvāt.

Šņukur, mēs tāpat zinam ka tu esi dalbajobs.. Necenties..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Jāieliek video, kur kāds ieliek video

Nez, ir video, kur kāds ieliek video, kur kāds ieliek video, kur kāds ieliek video, kur kāds ieliek video?


1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:

jāieliek video, kur kāds ieliek...

Lūk, šis ir absolūti episkākais pasaulē ielikšanas video.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, un kurš te piesauca Latvijas visjaunāko jūtūbes influenceru paaudzi?

Saņemiet, Lego Supermāris!

 


1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

uzrāvos uz video, kur kasetes vietā viedtālrunis istūķēts

Kur tik viņus nestūķē.

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Stasss>Nu bet,tad tak neprasiet lai kāds māju būvē.Vecus graustus un pats neko netaisos remontēt/celt.Tikai ,,zem atslēgas,,.šito pašdarbības glupumu kas Latvijā man nepiedāvāt.

Pārtulkosi bauram ko gribēji pateikt? Pārlasīju 3 reizes. Iespējams, ka tas ir konteksts kaut kādam kašķim ar Stasu, bet nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Es to interpretētu tā, ka nekāda kašķa tur nav, bet šņukurs varbūt referē uz stasa iepriekšējā lapā reportēto šķūņa apgreidu, un "zem atslēgas", iespējams, domāts kā pod kļučom, t.i. pasūtīt/nopirkt gatavu māju, kā antonīms "pašam remontēt/celt".

 

 


"pod kļuč" tas laikam pareizi saucas, "līdz atslēgai".

Link to comment
Share on other sites

Hello biedri! Šonakt bija slapjais sapnis, un tad nu par un ap to:

Karoč pēdējā laikā, skatos, marketologi sāk spiest uz preces iegādi saimnieciskās darbības veicējiem, kur rezultātā krīt daļa cenas ar PVN. Man kā neizglītotam pasažierim radās ideja - ja jau šādā veidā valsts dod iespēju legāli norakstīt nodokli, tad kāpēc par to neaizdomāties. 

Piemēram, reģistrēju SIA. Pērku visādas vajadzīgas vešas, norakstu kā saimniecības inventāru, tiri piri. Beigās manai SIAi tomēr ienākumu nav (loģiski, jo tos nav bijusi doma arī gūt), un aizklapē ar bankrotu.

Karoče, gribu legāli zagt. 

Nu apmēram tā, kā to dara vidējais latviešu krievs..

Ir varianti, vai arī aplauziet manu domu jau saknē, un lai nedomāju muļķības..😁

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski nevar prasīt pvn atmaksu par pirkumiem, kas nav saistīti ar saimniecisko darbību, kā tas tiek praktiski kontrolēts nezinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sieva piedzīvoja. Sākotnēji nebija PVN maksātājs, līdz cik tur tūkstošiem gadā apgrozījuma, nav obligāti būt par PVN maksātāju. Tad uz kaut kādu laiku stipri samazināja to PVN nemaksātāju pieļaujamo apgrozījuma summu, nācās kļūt par PVN maksātāju. Pēc tam atkal pieļaujamā gada apgrozījuma summa, lai varētu nebūt PVN maksātājs stipri palielinājās, varēja bez PVN. Tad, lūk, tā pāreja no PVN makstātāja uz PVN nemaksātāju bija pavisam sāpīga... Tā vienkāršoti - no valsts puses tupa tika prasīts samaksāt PVN bez maz vai par visu, kas tajā brīdī bija... Toreiz vēl ņēma talkā spēcīgu grāmatvedi, kas visu palīdzēja sakārtot, kā toreiz rēķināja, daži simti tika atdoti valstij «ne par ko».


Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

kur rezultātā krīt daļa cenas ar PVN

Kāpēc tāda maldīga iedoma, ka kāds var nemaksāt PVN. Tas, ka firmas - PVN maksātājas, atskaita PVN priekšnodoklī, nenozīmē, ka PVN netiek maksāts. PVN jāmaksā visiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc tāda maldīga iedoma, ka kāds var nemaksāt PVN. Tas, ka firmas - PVN maksātājas, atskaita PVN priekšnodoklī, nenozīmē, ka PVN netiek maksāts. PVN jāmaksā visiem.

 

tapēc

 

Pirms 32 minūtēm , Stasss teica:

Man kā neizglītotam pasažierim radās ideja

 

Link to comment
Share on other sites

Vnk palasot visādu FB gudrinieku un netikai, komentārus, izteikumus, radies tāds priekšstats, ka uzņēmējs PVN tā easy atsit atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Atsist atpakaļ, lai nostātos «pa nullēm», varbūt varētu izfantazēt tādus teorētiskus variantus, nu tur algas nemaksāt...

Link to comment
Share on other sites

Nu nez @vvv. Es pats esmu pircis viskaut ko caur čomu uzņēmumiem (tiesa neesmu uzprasījis, kas un kā), celtniecības materiālus, elektropreces un citu šņagu. Un tādā veidā PVN daļu šie man nomet nost. Un neba dēļ labdarības..

Kaut kas te nelīmējas.

 

Link to comment
Share on other sites

Šņukur, ej neko nedari, un gaidi tālāk, kad tev kāds ar karoti mutē 2K mēnesī iedos..

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

vienkārši palasot visādu FB gudrinieku un netikai, komentārus, izteikumus, radies tāds priekšstats, ka uzņēmējs PVN tā easy atsit atpakaļ.

A man palasot visaadus boot.lv tipa komentaarus saak rasties priekshtats ka tas teiciens ka "In soviet russia (naoborot)" nav taalu no patiesiibas..

Veelviens video kas paraada metaforiski vismaz ar ko atshkjiras vecbiedri(ar smeekji zobos) no jaunbiedriem(ar mugursomu). Domaashanas atshkjiriibas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Kaut kas te nelīmējas.

Uzņēmums PVN maksātājs nopērk kaut ko. Summa, ko samaksā sastāv no summas bez PVN plus PVN. Pats uzņēmums savukārt tirgo kaut ko vai sniedz pakalpojumus kaut kādus, vārdu sakot, veic saimniecisko darbību, saviem klientiem piestāda rēķinu, kurā summa, kas sastāv no summas bez PVN plus PVN, šis PVN jāsamaksā valstij, tas ir nodoklis. Šajā brīdī uzņēmums no tā PVN, ko saņēmis par pakalpojumu no klienta atmīnuso to PVN, ko samaksāja par to pirkumu... Tas tā pavisam primitīvi.

Pats redzi, lai «kristu daļa cenas», vajadzīga saimnieciskā darbība. Tikai par to, ka tev ir SIA - PVN maksātājs, un tu kaut ko nopērc uz SIA tai pat laikā saimniecisko darbību neveic, tev PVN neatlaidīs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?tas tak ir inpāsibl.

Saki, sēnēs vairāk sanāk?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kāds te mēdz sapņot par negodīgām shēmām :) 

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka te visi godīgi. Lai slava jums.😁

Šņuksi, tavs viedoklis par šīm lietām man jau nu tiešām neinteresē. Es pacentīšos tevi ignorēt, un tu pacenties ignorēt mani. Nespēju ar vēsu prātu lasīt tos tavus murgus. Jo esu par 99% pārliecināts ka tu neesi tāds, par kādu šeit uzdodies.


Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Piedalīšanās feisbuka analīzē liecina par pilnīgu paškritikas trūkumu.

FB nesastāv tikai no muļķu komentāriem. Tur ir arī viss pārējais "internets". Bet nu kam es to stāstu...Delfu komentētājam, asākajam prātam.😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Arcane teica:

Veelviens video kas paraada metaforiski

 

Spoiler

 

3:44 jāskatās (ja viņš neuzlec uz to laiku pats, kā es ceru)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?

 

Pirms 37 minūtēm , Stasss teica:

Saki, sēnēs vairāk sanāk?

 

Atkarīgs no tā, kādas sēnes :)

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 4 stundām , snukurins teica:

.Izdzīvot ar 1000Eur mēnesī?tas tak ir inpāsibl.

Nu ko tev lai saka. Saņemu apmēram tādu ciparu un atlikt 200 - 400 eur  mēnesī (nu jā, ik pa laikam jau kāda jauna tehnika jānopērk, tad  ietaupījumi sarūk) neredzu problēmu. 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja nav jāmaksā īre vai hipotēka, tad jau var arī no 1k atlikt tik daudz.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Izskatās, ka foruma pēdējie mohikāņi būs 3 duraki - mazpisānu dirsējs cūkaspurns, lombardu karalis, kas neko smagāku par krāna pacelšanu negrib darīt - pamuļķis 138 un nemirstīgais betons!

Āmen!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu cik var jūsu herņu vākt, @138, vēl reporta pogu aiztiksi, sēdēsi atpūtā. Ķirzaks, igaunis un šņukurs ar jau sāk besīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Gestapo teica:

 @138, vēl reporta pogu aiztiksi

A kam ta viņa domāta, smukumam?

 

Citēt

    Veido saturu atceroties par elementārām ētikas un savstarpējas pieklājības normām. Tā kā rupjības tiek aizstātas automātisko cenzoru, tekstu aizstāšana ar speciāliem simboliem nemazina izrietošās sankcijas un atbildību.

 

    Nedrīkst izturēties nievājoši vai neiecietīgi pret citiem foruma dalībniekiem. Ja uzskati, ka tev atbild nekorekti vai izturas neatbilstoši, izmanto pogu "Ziņot" ("Report"), un problēmu risinās moderatori!

 

Citēt

BOOT.LV lūdz foruma lietotājus gan komentāros, gan arī savos "postos" nelietot rupjus vārdus. Būsim iecietīgi, laipni un cienīsim vidi, kurā atrodamies un kuru veidojam mēs paši. Šo forumu bieži lasa arī bērni, kuriem rupji vārdi nebūtu jālasa kaut vai tā iemesla dēļ, lai tie nemēģinātu atdarināt vai pat pārspēt pieaugušos lamu vārdu lietošanā. Ja

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Bet ne jau bliezt 8 reportus dienā, saprotu, ka Tevi neviens lāgā nemīl, bet varbūt vajag uzdot sev jautājumu - kā un kāpēc tas ir gadījies...

 

542405-afp-gettyimages-51418355.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Gestapo teica:

Nu cik var jūsu herņu vākt

Vismaz daļa herņas ir palikusi nenovākta :)


Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

Bet ne jau bliezt 8 reportus dienā,

A cik drīkst?

Kaut kur man varbūt divreiz tā poga nospiedās, piedošanu, mana kļūda.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Vismaz daļa herņas ir palikusi nenovākta

@Zin... Novāks, vai ne, sliņķi? 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A kāpēc vispār ir kaut kas jāreportē? Ja kaut kas neatbilst kārtībai, tad dod virsū, nevis ej sūdzies mammai, ka puikas pagalmā tevi izmēda.

Ja galīgi nav variantu, tad arī jāpielieto tādi līdzekļi.

Darbā arī, kad kāds ko nedara pa prātam, skrien pie priekšnieka sūdzēties un stučīt?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...