Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Ierosinu padiskutēt par dažādām lietām, par jebko, - sadzīviskām, foruma, un vispār par dzīvi......(par politiku un dzeršanu šeit nerunājam) .Ja administrācijai nepatīk, tad izdzēsiet.

 

Ja runājam par forumu, tad man patīk moderatora ''Mežaveča'' attieksme pret biedriem,...

PiekDienas topiks toč aizgājis sviestā, D-L pareizi pateica, tur vajag paroli, lai no malas ienākošie nedomā, ka te tik vien dzērāji dzīvo....,bet slēgt nevajag...

 

Nu, biedri izsakaties!

Labots - Citrons
  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, ka neviens vēl nav izteicies.

Varam parunāt par 14. februāri, lai es justos vēl vientuļāks. : /

Vai par to, ka ziema beigusies. Tūlīt jau pavasaris klāt!

Vai par Olimpiādi.

Vai...vai...
es atkal sajutos vientuļš...

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Darba diena garlaicīga, vakars garlaicīgs, boot'ā arī garlaicīgi. Mežavecis, lai dara to, kas viņam jādara, tāpat arī Tu, alusbundža. Par dzeršanu nerunājam, olimpiādei īsti līdzi nesekoju, satelīta kaste nobeidzās. 14. ferb. ir kaut kāda izdomāta naudasmaka un nervu čakarēšana, tāpat kā sieviešu diena - tak dāvā kuru katru dienu (lasīt - kad ienāk prātā) tos ziedus (tieši tad [negaidot] tas arī būs vislabākais pārsteigums, vienkārši tāpat) A tā, ķipa ka dzimšanas diena, jo pats zini, ka kaut kas točno būs! Izņemot gadījumus, kad tiek aizmirsts pilnīgi viss gads cauri caurēm, tad vot arī ir parsteigums, es domāju, tikai pretējs tam gaidītajam, patīkamajam.

Ziema, nez vai beigusies jau kādam, vai nē, kādam snieg, man pokuj, kā ziemeļbriedim, bet labāk, lai iet prom, vēl tā īsti neatnākuse.

Ā un kompim pele sāk čakarēties....laikam tikšu pie jaunas, tad kad šī izbesīs. :)

 

Karoč kaut kāds otrdienas marazms! (neapvainojies bundža, ir jau labi pamuldēt par "neko" tā vienkarši)

Labots - NeticuNevienam
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai par to, ka ziema beigusies. Tūlīt jau pavasaris klāt!

 

Nu nezinu, vai ziema beigusies. Man tagad sniegs snieg. Visa zeme balta. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Boot.lv kaut kādā veidā daudzu gadu laikā ielicies pie grāmatzīmēm. Tas arī ir vienīgais forums kuram sekoju. Ja esmu šmigā, tad kaut ko arī ierakstu un nākošajā rītā palaboju. Ir sanācis pat rupji apvainot kādu forumieti, ko nožēloju.

 

Par dzīvi Latvijā? Nav labākas zemes par šo! Šodien pat Salaspils novada mežos pa elektrolīnijām nosoļoju 8 km. Tepat Pierīgā ir vareni meži. Mežā jau zīlītes pilnā balsī sauc, ka pavasaris nāk!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ja par dažādām lietām...

Varbūt kādam ir kaut kur kādi gali,kur varētu izraut jaunu meža piekabi(4-7 kubiem jālien iekšā),labi,ja divasīgu, ar visu fiskaru(uz piekabes) līdz EUR 5500-6000.Pagājušogad bija dabūjama Madonā par Ls 4300,nu jau cenas par 40 % augušas.Var bez pirkuma dokumentiem.

Link to comment
Share on other sites

Nez ko d_l tāds nikns šodien? Nav ticis pie šmigas vai?

 

Palasījos piekdienas topiku no sākuma - tur jau no laika gala tik par šmigu vien runa iet (laikam jau jāsaka gāja)... Un pat pats d_l ik pa laikam ir atskaitījies par izdzertā daudzumu...

Darījis to, kas šodien pēc viņa domām ir ļoti nosodāmi... Kā šo saprast?

Link to comment
Share on other sites

Ai visi garlaicīgi, jau ar esteri norunājām ar nostalģisku noti, ka nav vairs kā NC laikos.

DL vispār kaut kādas hroniskās meņkas norāvis, nervozs, stervozs....

 

Un vispār, dzert vienalga patīk. 

Link to comment
Share on other sites

D_l - a bet lūdzu, piemēram 18 janvāra posts nr3389. Gan jau ka ir vēl, tik slinkums meklēt.

Nu bano tik nosts visus - varēsi te viens pats lepnā vientulībā ietusēt :D

 

Es piemēram nelasu un arī nerakstu topikos kas man nepatīk! Iesaku to pašu darīt arī citiem!

Labots - ronalds_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu bet, tak teica, ka piegdiena (dzeršanas ķīviņi) šeit nepričom, ir atsevišķs topiks tam. 

ronalds_ notroļļoja un dersix

 

Neparasti, bet šie topiki par tādiem vienmēr pārvēršas, ar apbrīnojamu precizitāti. 

 

A ja par beztēmu ka tādu, atradu trīs lentu kasetes vecā, putekļainā atvilktnē..kantoris 04, kaimiņi...vēl viena nepazīstama

Link to comment
Share on other sites

Par šo forumu, nocitēšu, ko citā vietā ierakstīju.

 

 

vai zinat ko? sjim topikam ir desmit tagi. NEVIENS TAGS NAV PAR BEZPAARTRAUKUMA DZERSJANU!!!

 

 

Vispār no pašas pirmās dienas tas tāds ir bijis, tikai pēdējā laikā te panesās lielākos apgriezienos. PiieGdienas topiks piedzīvoja 3683 postus no 21 October 2011, bet nepiedzīvoja 100-lapu. Gan jau mož kāds atvērs.
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris gadiem Englandē bija pētījums, ka datoriķi ir tikai otrā vietā pirmā vietā ir žurnālisti, par ko meklējat paši.

cerams banānus neēdīšu(nav latvijas auglis), bet Latvija pagaidām labākā!

meitenes seksīgākās.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kasetes sūkā, pat oriģināli saucamie, peld, vūoyyjak un ppp...neko teikt...

 

Tas pok, a jūs te uiņu dzenat un wārnas meklējat bundžas topikā....ērgļi..a huļi tas vajadzīgs?

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

a jūs te uiņu dzenat un wārnas meklējat

diez vai te kāds speciāli ''vārnas'' meklē  , ''deriksx'' jau galīgi līdz klinķim ir nogājis...

 

es neatbalstu ''piekDienas'' slēgšanu

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

alusbundža - nu nejau speciāli, bet šie topiki, (nu nejau 100%) vienmēr izvēršas par kaut kādu......nu nezinu. (mārrutku?)  

Tad ar ko šeit runāt? Un par ko?

 

Tēmu uzdod, vispirms notirš, pēc tam parediģē, tad atkal nojobī, bet maigāk, un tad sāk tēmas "filtrēšanu", atbildes (normālas), kad jautātājs jau sen ir gabalā!  (nu tas par foruma lietām)

 

Pats arī, protams, ka atzīstos, neesmu bijis tolerants šur un tur, esmu saņēmis "punktus", izcietis.

 

Par biedri, dersix, nezinu neko.

 

Bet nu bezpriģels te notiekās! Un ir jābūt stulbam (ne aklam), lai neredzētu to, ka riktīgi nav.

 

A par pieGdienām - nuūū, var jau noslēgt to toffku, bet piektdienas tas nemainīs un arī pieGdienas, pieHdienas, pegdienas, ...ddienas....slēgšana - nav risinājums.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

es neatbalstu ''piekDienas'' slēgšanu

Es arī, tikai dažiem jāpiegriež pārāk plaša mutes palaišana uz TO lietu. Respektīvi, paciešās nerakstīt katrā postā tikai vienu šmigošanu vien, bet mums pārējiem biku piebremzētākiem un TO. Un viss būs kārtībā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

bet nu bezpriģels te notiekās! Un ir jābūt stulbam (ne aklam), lai neredzētu to, ka riktīgi nav.

piekrītu, uzskatu, ka ''tērzētavā'' nevajag ierobežot (izņemot galīgus ''dzērāju murgus''), starp citu, man arī tādi ir bijuši, pašam kauns..... 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu murgi gadās visiem, pašam arī ir bijuši, moderi (pieminētais Mežavecis) ir devuši man vārnas, bet pa ģēlu...nevis kā reiz ir darījis tas tur (vispār jau vairāki)...pat iniciāļus, nikus nasaukšu. (nebūtu korekti)

 

Tērzētava, manā skatījumā, ir pietiekoši labi ierobežota, un arī pats forums kā tāds. Domāju, ka ir ok.

 

Ā, viena lieta, ko Mežavecis, varbūt atminās - domāju, ka ir pareizi ierobežot biedrus, kas izteikušies ne pa ķeksi kādā konkrētā, tēmā, kur ir reāla problēma, izteikties citās tehniska rakstura diskusijās, bet nav taisnīgi atņemt vārdu diskusijās par tā saucamo dzīvi, pieGdienā utt.

 

Nu tās tik manas domas. 

 

Priekā alus:drinks:

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu man parsonīgi bij interesanti palasīt citu biedru piegdienas menu, tiesa gan līdz brīdim kad sakās  trantoru video

Link to comment
Share on other sites

Jo MTZ?... :D

Piekritīšu alusbundžam , arī tajā , ka ir gadījies kaunēties par sevi ... Bet ja vēl šādas emocijas ir spēja izjust , var būt viss nav tik traki? Principā ... forums tikai un vienīgi ir spoguļattēls sabiedrībai . Var jau protams visu dzēst un izlikties , ka vis ir labi ... bet var būt kādreiz ir svētīgāk nevis dzēst , bet atzīt savas kļūdas . ( nu protams , ja ir varīte :) ) .

Bet vispār - gribu PAVASARRIIII !!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Dzīve Latvijā ir laba, ja vien paveicas, vēl labāka ja ļoti paveicas un slinkums neuznāk! Ā, par forumu - paldies moderatoriem par darbu un foruma apmeklētājiem par prātīgu valodu. Acīm redzams progress, labi ka vēl vecbiedri, kuri par radiotehnikas lietām cērt zivi, māk savaldīties un jaunajiem censoņiem ņemas apskaidrot sarežģītākas lietas, kaut vai par tiem pašiem bezvadu internetiem. Īstenībā te ir daudz graudu starp pelavām, tikai ārprātīgā spama kvantuma sijāšana reizēm atsit dūšu tā, ka jāmetās uz bodi pakaļ :D Labu laiku nav lietots alkohols un sāku just, ka smadzene iet sierā vai biezpienā, tā īsti nepateikšu, bet uznāca baigā luste uz linuksa stūķēšanu interneta lietotājiem, pagaidām vēl klusums, pirmie bļāvēji varētu būt aktīvākie maikrosofta ofisa lietotāji, kuri tika sabiedēti ar ekonomikas policijas vizītēm uzņēmumā. Cietņu imidži tup plauktā un gaida to dienu, kad lietotājs palūgs atpakaļ veco, labo winduli.

Link to comment
Share on other sites

Sieram un biezpienam vismaz ir kāda faktūra un virsmas laukums , pa kuru neironiem skraidīt :D - nevajaga ! Ieraut var sākt tad , kad jau ir vēlme , lai vis saiet čurās ...un arī tad nevajaga :). Bet , ja to , ko saki , Tu spēj realizēt ... un pagaidām pat sekmīgi - cepuri nost! Pats droši vien , labprāt , pievienotos šādiem lietotājiem , tik mana čuru konsistence galvā nepieļauj tik intensīvu pārkārtošanos un informācijas uzņemšanu .

Link to comment
Share on other sites

 

 

znāca baigā luste uz linuksa stūķēšanu interneta lietotājiem, pagaidām vēl klusums, pirmie bļāvēji varētu būt aktīvākie maikrosofta ofisa lietotāji
 

Gribētos pajautāt kā Tu to iedomājies, pielietot ofisos kur cilvēki strādā ar specifiskām programmām? Ne jau visi ir sekretāri ar Word! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Esmu pamanījies piolnība attieikties no MS office - tiek lietoti 2 dažādi PC vienam Libre otram Star office un tas viss savienots kopā ar Dropbox mākoni, tā arī vel neesu sapratis Libre vai Star man labāk patīk un ar ko viņi atšķiras, skaidrs ir tikkai tas ka MS izsauc vien alerģiju un tracina tas ka tur elementaras lietas nevar pa vienkaršo izdarīt (nu vismaz es nemāku, un nez vai kādreiz sagribēšu mācēt vairs)

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā Microsoft office ir lielisks aizstājējs - Open office . Cita lieta ir tā , ka ne visur un ne vienmēr tas korekti strādā . Un kas interesanti - Open office brīvprātīgie izstrādātāji lien no biksēm ārā , lai novērstu šīs savietojamības problēmas , bet Valsts iestādes , kuras lobē ( lasi uzpērk ) tie , kam ir nauda un trūkst morāles , lai uzpirktu , bliež iekšā savā sadarbībā ar klientiem neaizvietojamas fīčas ( kaut tām būtu arī alternatīva) . Tiko pat man no vida atnāca iekš EDS vēstule , Kuru es varu izlasīt tikai ar konkrētas programmas palīdzību !!! Norāde kaut kur mistiski uz izstrādātāja saitu , nevis pašu programmmas lejupielādi . Un neko Tu EDS aizpildīt , vai iesniegt nevari , kamēr neesi apstiprinājis , ka esi izlasījis . Man jau bija doma , ka nefiga - teikšu , ka esmu iepazinies un pēc tab sūtīšu depešu uz VID , ka pateicoties tam , ka nekorekti pasniedz informāciju , neko neesmu lasījis . Grāmatvede mani atrunāja un aiz rociņas aizveda uz linku , kur lejupielādēt šo bezmaksas produktu . Bet daudzos gadījumos , tas ir pat ļoti maksas . Un tas pat nav saistīts ar manu pamatdarbību , bet lai komunicētu ar drvarenajām Valsts iestādēm , un ko būtībā man nevajaga , vajaga viņiem - skrien un maksā un pērc

Link to comment
Share on other sites

Esmu pamanījies piolnība attieikties no MS office - tiek lietoti 2 dažādi PC vienam Libre otram Star office

mājās varbūt, bet tur nāk formatizēti dokumentii, gribu redzēt! Piemēram juristu kantoris. tad līnijas ir šķērsām, tad redzi vienu drukā otru, pamēģināju vienam klientam ieekonomēt naudu, tā atrāvos uz savu laiku, jo šajā gadījumā tas ir bezmaksas pakalpojums. Nekad dzīvē!

Peleecis

Patiesībā Microsoft office ir lielisks aizstājējs - Open office

Tā komanda pati sadalījās pēc nopirkšanas 2011 gadā uz Open office un Libre office

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Pareizi jau Tu saki - tā ir , Bet atļauj pajautāt , vai tas ir normāli? Realitātē , kukuļos tiek apmaksāts mums viens - pareizais standarts . Un ok ja tas ir brīvprātīgi - tak nē , ja gribi elpot un būt , tad pērc šo standartu .

Link to comment
Share on other sites

Dabiski ka nē, bet te iet runas par miljardiem pasaules mērogā. UN man kā apkalpotājam ir pie kājas, jo man maksā lai cilvēks strādā, un ja tas cilvēks nevar strādāt es naudu nesaņemu, lai tie lieli paši tiek galā! Ar tagadējo Word var avīzes un žurnālus tehnoloģiski taisīt, gribētu redzot kas kaut ko tādu taisīs. Pats ap 2000 un nedaudz vēlāk, taisīju instrukcijas LV,  Elektrolux, Zannusi un AEG ar veco labo Adobe PageMaker, pat to pārtaisīja uz monstru ilustrator, ok jaunas iespējas u.t.t

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu - man nav nekādas vēlmes un vajadzības komunicēt ar VID - viņiem to vajaga . Man nav nekādas vajadzības vadīt datus E receptē un Valsts gudriņu farsā - Veselības aprūpe , jo to mēs realizējam dzīvē , bet Valsts institūcijas no tā taisa farsu , un ar likumu pieprasa komunikāciju un atskaites . Un vis jau būtu ok , ja viņi neprasītu to formā , par kuru viņiem ir samaksāts . Es pat nerunāju par neapmaksātajām stundām , kas šo visu prasa , lai visu to murgojumu aizpildītu .... es runāju par to , ka šie kretīni ir konkrēti nopirkti un apmaksāti , lai pieprasītu no manis darbu , ārpus mana darba laika , turklāt vēl veidā .... nu tā lai es samaksāju Microsoft - gribu es to vai negribu...


Nu ja - pareizi Tu pateici - nav svarīgs konteksts un morāle , ka tik man pašam no tā visa atlec kāds labums ... tā arī dzīvojam ... un lādamies , ka tāpat dzīvo pret mums .

Labots - Peleecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Peleecis tev ir absolūta taisnība, bet mēs kā parasti lietotāji to nevaram ietekmēt

 

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā lieki es te cepos par Veselības aprūpi , tiko mūs , uzņēmumu , kas no nulles darbojās jau 13 gadus , piespieda pārdoties ( nu ziniet , , mēs ar sievu esam patrioti , bet ne pašnāvnieki ) Piespieda pilnīgi un absolūti likumīgi - savādāk nesanāca , tad ar LR likumdošanas un MK noteikumu palīdzību :) . Tādi , kā mēs bijām , vēl kādi , uz pirkstiem saskaitāmi ir . Bet domāju drīz vairs nebūs .... Tad nu mīļie tieciet ar to savu veselību galā kā gribat :) , jo vairāk , ka kritiskajā brīdī aunu bars nevis ieslēdza smadzenes , bet noblējās bēēē . Man ir žēl , bet tas vienalga .


Nezinu .... Brīžiem man liekas , ka nevaram , un tapēc esmu iesācis dzerstīties ... bet brīžiem man liekas , ka mēs vienkārši neapzinamies savu spēku - tapēc  degradējam

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...