Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

marrtins
Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

... viņu saukt par slepkavu ... visās normālās valstīs.

Tātad, pēc šī secināms, ka ASV nav normāla valsts :lol:

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , usver teica:

Ikdienā nav svarīgi - caur 5G tev tikai firmvāri updeitos un Windows aktivizāciju pārbaudīs.
 

Linuksisti gavilē un aiz laimes krēslus lauž.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , marrtins teica:

ASV nav normāla valsts

Nu ir tur savas dīvainības, policists tevi var sacaurumot pat, ja viņam tikai aizdomas, ka uzbruksi. Bet normāli ir tā, ka kamēr tiesa nav paziņojusi spriedumu, nevienu nedrīkst saukt par noziedznieku, tikai par aizdomās turamo.

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 22 stundām , jema teica:

Naivais, un kam tad Masks savus internets bumbas šauj gaisā! Kādi tumši ļautiņi tik gaiša forumā, galīgi fišku nevelk!

Aaa, pareizi, Masks ar savu Starlinku, varēšu droši braukt uz Latgali arī kad poti dabūšu. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, androidz teica:

varēšu droši braukt uz Latgali arī kad poti dabūšu.

Slepkava Masku glušīs. Ja nu vienīgi OneWeb.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti:

Facebook Data on 533 Million Users Reemerges Online for Free

Quote

The personal data of more than half a billion Facebook Inc. users reemerged online for free on Saturday, a reminder of the company’s ability to collect mountains of information and its struggles to protect these sensitive assets.

The leak includes personal information on 533 million Facebook users, such as phone numbers, Facebook IDs, full names, locations, birth dates, bios and in some cases email addresses, Business Insider reported.
“This is old data that was previously reported on in 2019,” a Facebook spokesperson wrote in an email statement. “We found and fixed this issue in August 2019.”

 

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties sarakstu Latvijas tur nav. Kā tas varbūt? 

Link to comment
Share on other sites

Sveika tauta. 

 

Elektrolietās esmu pilnīgs 0. Tapēc jautāju pēc padoma.

 

Cik saprotu mašīnā ir 12v bet man vajag kastīti pēc kuras būs 11v vai 10v vai 9v. Attiecīgi ir maz elektromotors bet vajag lai viņš griežas bišķi lēnāk.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Just now, maiss teica:

Sveika tauta. 

 

Elektrolietās esmu pilnīgs 0. Tapēc jautāju pēc padoma.

 

Cik saprotu mašīnā ir 12v bet man vajag kastīti pēc kuras būs 11v vai 10v vai 9v. Attiecīgi ir maziņš elektromotors bet vajag lai viņš griežas bišķi lēnāk.

 

Paldies

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

jāskatās cik šitam ampēri - tad ar to mazo var nepietikt...

Сила тока:≤ 26A

 

Aļikā raksta - tad vajadzēs jaudīgu devaisu

https://aliexpress.ru/item/32951888367.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.571d6d71lgT5nb&algo_pvid=ed83fe0f-27d8-42f4-a614-24deb79d7304&algo_expid=ed83fe0f-27d8-42f4-a614-24deb79d7304-0&btsid=0b8b036316175500931203952efd5c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_&sku_id=66326446270

 

neko sev mazs motoriņš ja čaina nemelo par 26 A ...var pamērīt, bet tev būs grūti bez iemaņām :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vārdu sakot kaut kā man neticas tie 26A ...😂 bet varbūt....parasti jau sakčā lēnām ar kompresoru balonā - un tad nolaiž tvaiku - bet motoram gan jau ka ir ko griezt šādā variantā...nezinu prasi pārdevējam cik A  un nez vai tas ka lēnāk griezīs  tiešām ko mainīs ?  skaļumu ?

Link to comment
Share on other sites

Psc 50 eināri :)

 

pirms gadiem 5ciem šis komplets tika nolikt pagrabā, pārdevēju sazīmēt būs grūti. Links bija nobtieši tāda paša.

 

spuldzīti nevar pa ceļam ielikt? Vai no tā nav jēgas?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

ja auto noslāpēts =12V , ja darbojas 14,x - vai tad tad mainās ritms ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rekur atradu ārzemju ne čaina produktu līdzīgu:

 

Specifications
Voltage 12
Current Draw 20 amps
Main Applications Car + Truck
Type Electric Air
Colour Red
Size (W x L x H)

Largest 85mm x 270mm mm

 

 

Tas ir baigi daudz. Kaut kādi čaina dc-dc  var nodegt pat pa 50 EUR...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, ja tā objektīvi, viņa ir aktrise, režisore un, pilnīgi iespējams, ļoti daudz zina par kultūru. Kas tur slikts?

Un sporta funkcionārs pašvaldībā. Arī labi.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, lai cilvēks labs 🤣.

 

p.s. reiz saeimā bija V.Lapčenoks (kuru ļoti cienu kā dziedātāju un labprāt klausos vecās dziesmas). Viņš kaut kādam žurnālistam uz jautājumu, kāpēc neuzstājas no tribīnes, godīgi atbildēja - tipa, es jau neko nesaprotu, labāk neko muļķīgu neizdarīšu.

Link to comment
Share on other sites

nu tava novadniece Inese, ups Dārta tak arī taisījās ložā kāpt, nu tagad laikam tik ātri netiks :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Raimonds1 teica:

ļoti daudz zina par kultūru. Kas tur slikts?

Nu tad ko mēs brīnāmies, ka mums tur vieni mudaki?

Link to comment
Share on other sites

Aktieris jau tikai par kumēdiņu rādīšanu kaut ko zina, kas ir maza daļa kultūras.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu aktierīšu velmi stūrēt politikas virzienā. Viņi redz, ka domubiedri, kā Puga, Kaimiņš, Rafaelsons, Kalniņš, Pauls (atvainojiet, bet pieminēšu šajā barā arī Ijābu, kaut arī viņš nav aktieris) dēļ savas atpazīstamības tiek ievēlēti, un tiek pie viegla pastāvīga pabalsta, tad kāpēc ne. Arī tā pati Rēzija visticamāk tur tiks, jo būs pietiekami apdāvināto, kas ieraugot viņas vārdu biļetenā ieliks plusiņu.

Link to comment
Share on other sites

darklight

ASV viens aktieris kādu laiku bija prezidents, ja kas. Un visai veiksmīgs. Bet vispār tā jau ir, ka vairums mākslinieku (arī aktieru) ir ļoti jauki cilvēki, bet ar putniem galvā. Tomēr ir starp viņiem izņēmumi - cilvēki ar loģisku un matemātisku domāšanu, biznesa krampi utt. Konkrēti par Rēziju Kalniņu man nav viedokļa.

P.S. A kas vainas Kaimiņam? Nopietni!

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Un atceramies, ka jebkurš cilvēks politikā iet ar mērķi. Tikai nebūsim naivi un nelasīsim tās pasakas, ka šiem misija ir tikai kopēja sabiedrības labklājība..

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, Stasss teica:

politikā iet ar mērķi

Pārstāvēt un rūpēties par Tautu, nu ja.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man vislabāk patika Pugas iznāciens.. Tas tikai bija teātris. Tur cilvēkam pilnīgi nebija nekādas saprašanas, kur šis ir nonācis..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , darklight teica:

ASV viens aktieris kādu laiku bija prezidents, ja kas.

Vēl viens bija Kalifornijas gubernators.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , darklight teica:

ASV viens aktieris kādu laiku bija prezidents, ja kas. Un visai veiksmīgs.

Vienmēr jau mēdz būt izņēmumi. Konkrēti Reigans, šķiet, pirms aktiera karjeras kaut ko studēja (ekonomiku?) un arī absolvēja.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Kino industrijā ASV strādājis, nozīmē pavisam ko citu, kā LV teātrī kumēdiņus rādīt. Tur viņiem ir jādomā ar galvu, kā savilkt izmaksas un atpelnīt projektu. Te teātrī tikai kā valsts naudu apgūt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Apsūdzību krāpšanā lielā apmērā par oligarhu dēvētais uzņēmējs pagājušajā nedēļā paziņoja, ka atgriežas politikā. Pagaidām gan viņš vēl nezina, no kuras partijas un ar kādiem domubiedriem startēs vēlēšanās.

 

https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/slesers-nak-dargi-auto-gauzas-asaras-un-varenas-dzires-40758/

Es nezinu ko domāt ,jo šlesers ir atgriezīsies politikā,bet intresanti kurā  partijā viņs pievienosies.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...