Jump to content

Meklēju All-In-One


Zin...
 Share

Recommended Posts

Sveiki, 

varbūt kādam šeit ir kādi gali vai arī no visa piedāvājuma esmu kko palaidīs garām.

 

tiek meklēts all in one PC ,kas pārsvara tiks izmantots dokumentu rediģēšanai un pa reizei foto apstrādei tā kā nekādu jaudas monstru nevajag.

Ekrāns vēlams ne lielāks par 28" un ar pēc iespējas plašākām fiziskas regulācijas iespējām, kā arī, lai ir touch.

 

Budžets +/- 1000 eur

 

Cik skatos tad laikam vienīgais, kas man atbilst ir šis jeb tomēr esmu kko palaidis garam un ir, kas labāks pieejams tepat no kāda biedra vai pavisam cits modelis.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

piedod par offtopic, bet kāds ir mērķis, kāpēc vajag tieši All-in-one? man dazhiem klientiem tādi ir izbeigušies vairāki, liekas, ka vienam HP pat kaut kādi bija.. lieki teikt, ka pašu spēkiem šādam kaut ko nomainīt/saremontēt būs pagrūti.

Link to comment
Share on other sites

Jo primāri vajag kaut kādu nebūt dizainu un arī ļoti vēlams tačskrīns, kas nav kurā katrā smuki nostradāta monitorā un velviens pluss ir visas peislēgvietas "rokas stiepiena attālumā".

 

Link to comment
Share on other sites

izlasīju rakstu, acis iztecēja :

Citēt

kas apvienots ar Dolby Audio™ Premium un Acer TrueHarmony™ tehnoloģiju, galddators nodrošina lietotājiem jaudīgi dziļu basu skanējumu, kas nodrošina pat vispiemērotākās, vienlaikus iedzīvinot mūzikas un videoklipu vissmalkākās skaņu nianses.

Citēt

Bezvadu uzlādes bāze ļauj lietotājiem netraucēti uzlādēt savu mobilo ierīci, atbalstot bezvadu uzlādi Qi iespējotajām ierīcēm bez kabeļu nastas.

 

Citēt

Aspire S24 ir aprīkots ar 256 GB SSD un 2TB HDD atmiņas karti, padarot to par ideālu ierīci lielu video projektu rediģēšanai un uzglabāšanai.

 

 

Bet nē, pieļauju, ka cena būs visi 1200+ eur un tik ilgi gaidīt negaidīs, lemums tiks pieņēmts 1dien

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...