Jump to content

Arkādes aparāts


Kristins4
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lielākai daļai no mums bērnibā bija, vai vismaz kādam no kaimiņiem spēļu konsole ar kārtridžiem. Visi esam dzenājuši itāļu santehniķi, lai izglābtu princesi. Tagad šāds aparāts ir rets, bet tāds kurš varētu palaist ne tikai savas, bet arī citas sistēmas spēles("SEGA" "Nintendo" "PlayStation") daudziem pat sapņos nav rādijies.

Taču tādi ir. Tie spēj palaist spēles gandrīz no visiem 80-90. gadu spēļu industrijas izdevējiem un daudzas no arkādes automātiem.

Šādu aparātu esmu spējīgs uztaisīt pēc pasūtījuma. Par pašu aparātu un iegulīto darbu prasu apmēram 400 eur, cena ir atkarīga no izvēlētās atmiņas un iespējamā personīgā dizaina. Cenā ir iekļauta aparāta nokrsāsošana. Par acevišķiem dekoriem atsevišķi ir jāpemaksā. 

Prekš tiem, kas puslīdz saprot tehniku:

Aparāta tehnisko daļu izpilda plate "Raspberry Pi 3".
Operatīvā sistēma ir "RetroPie" pēdējā versija.
Aparāts palaiž tādas sistēmas kā: 
"NES" 
"SNES" 
"SEGA MEGADRIVE" 
"SEGA 32" 
"Nintendo 64" 
"GameBoy" 
"GameBoy Color" 
"NEO:GEO" 
"M.A.M.E.(Multiple Arcade Machine Emulator)"
"PlayStation"
"PSP"-ar nelielu ,bremzi'
"Atari"

Pasūtījumu un jautājumu noskaidrošana caur uzrādīto e-pastu.

 

E-pasts: kristians.kristins@gmail.com

DSCN1969.JPG

65ce8c4f32aa90cbcfd6ef0008b7c6e8.jpg

Labots - Kristins4
informācijas papildināšana
Link to comment
Share on other sites

nē nu, prieks, ka kāds to dara, bet  nu tad tai kastei jābūt ar kokgriezumiem un maniem iededzinātiem iniciāļiem +  tiešām vismaz tāda līmeņa džoistikiem, kā tai bildē, lai prasītu 400 eur

 

varētu jau čalis ielikt gatavu izstrādājumu kādu, bet kkā šaubos :D  

 

P.s. apskatījos čali fb, viss skaidrs, naudu swagošanai vajag, tādēļ tāds ekskluzīvs uzcenojums :D 

Link to comment
Share on other sites

Kristins4
(labots)
pirms 1 stundas , Zin... teica:

nē nu, prieks, ka kāds to dara, bet  nu tad tai kastei jābūt ar kokgriezumiem un maniem iededzinātiem iniciāļiem +  tiešām vismaz tāda līmeņa džoistikiem, kā tai bildē, lai prasītu 400 eur

 

varētu jau čalis ielikt gatavu izstrādājumu kādu, bet kkā šaubos :D  

 

P.s. apskatījos čali fb, viss skaidrs, naudu swagošanai vajag, tādēļ tāds ekskluzīvs uzcenojums :D 

Nuada nav vajadzīga "swagošanai", bet apmaksai macīšanos auto skolā. Darbs kā hobijs :biggrin:. Proti ja rokas no pareizas vietas var izveidot pats, bet ja vēlies lai kāds cits to izdara tad ir jāiedotd naudiņa. Sev esmu izveidojis prototipu, kaste tika veidota "kaut kā" un tika lietotas lētas sastāvdaļas, ja interesē varu pievienot foto.

P.S. Facebook lietoju reiz 4 mēnešos.

Labots - Kristins4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kristins4 teica:

Sev esmu izveidojis prototipu, kaste tika veidota "kaut kā" un tika lietotas lētas sastāvdaļas, ja interesē varu pievienot foto.

Nūūūū tu tomēr prasi nevāju "pievienoto vērtību" tā kā ja tiešām gribi potenciālus klientus, jā,  ir jabūt reālam produktam, ko var apskatīt un vajadzības gadījumā, aptaustīt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Kapēc 400 eur par aveni, dzoistiku un ekrānu ?

 

Nu normāls monis + pārējie loriņi uz kādiem 250 eur kopā pavilks.... 150 par darbu nav daudz, bet nav arī maz.....

Negribās jauno censoni aplauzt, tomēr tur es nezinu kādam 80 gadu spēļu fanātam jābūt, lai ko tādu mājās gribētu!

Pielietojums varētu būt kādā publiskā vietā, piemēram kafejnīcā. Bet tad ļoti aktuāls jautājums ir par spēļu legalitāti lai BSA + ekonomiskā policija neizfukā! Un baidos ka ar legalitāti tur ir problēmas..... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi tā kaste var būt uzsita no MDF bez noslīpētam malām un monis izmanots kād lietots 19" brīnums, tadēļ saku,ka jāredz ir gatava ierīce :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ēe, nu karogs tev rokās, kaut arī šaubos, vai šis forums ir īstā mērķauditorija. Bet man nepatīk tava attieksme pret gramatiku, kas vismaz man, un varbūt arī kādam potenciālajam pircējam, liek izdarīt pieļāvumu, ka līdzīga attieksme tev varētu būt pret aparāta izgatavošanas kvalitāti:butcher:

Būtu ka lietojis spellčekeri, apmēram katrā telefonā un pc operētājsistēmā vai pārlūkā tādi ir :read: 

 

 

pirms 23 stundām , Kristins4 teica:

nokrsāsošana. Par acevišķiem dekoriem atsevišķi ir jāpemaksā

Prekš tiem

 

pirms 21 stundām , Kristins4 teica:

Nuada

 

pirms 21 stundām , Kristins4 teica:

jāiedotd

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Zin... teica:

un monis izmanots kād lietots 19" brīnums

Bildē redzamais LG L171SS, ja tam ir kāda saistība ar gatavu produktu, neizskatās pēc pajauna modeļa. Ok, var jau būt, ka NOS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Man Bij žiletons ko pieslēdz vecam "Silelim" un spēlē visus santehniķus kas izglābj princesi un lecinat to vīreli Mario. 400. eiro manos ļaunākajos murgos nerādās. Cilveki palikuši galīgi "traki" ar to naudu tāpēc ka autoskola ir tagad dārga nu un? Ko man tagad darīt?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Kramerss teica:

palikuši galīgi "traki" ar to naudu

Es tā neteiktu. Ja atmetam liriku par ierīces jēgu kā tādu, tad 400 EUR manuprāt ir adekvāta cena par custom dizaina iekārtu, kuras materiālu izmaksas vien sastāda ~250 EUR.

Pamatošu:

Lai izgatavotu šo ierīci, vismaz diena paies, kā minimums. Tās ir 8h, ja rēķinam darbu kaut vai 20 eur/h, kas nav daudz, tad tas vien jau sastāda 160 EUR. Plus darbam vajadzīgi instrumenti, kas maksā naudu, telpas, apkure, elektrība utt. Nemaz nerunājot, ka ierīcei jānodrošina vismaz kaut kāda garantija utt.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pats mājās lietoju 3šo aveni pieslēgtu pie tv ar lētajiem kontrolieriem kurus tiesa būtu jāpamaina uz ko kvalitatīvāku, bet iztikt var.

Vai es gribētu lai šitāda kaste aizņem galdu kkur mājās? Drīzāk, ka nē. Kā jau biedrs pieminēja vairāk šādu kasti redzu kkur kādā izklaides iestādē, bet protams ka legalitāte būtu problēma. 90to gadu sākumā Nintendo ar Krieviem "dendy" sakarā bija interesantas attiecības, bet tie bija citi laiki..

Bet protams lai veicas, ja ir kvalitāte, tad jabūt noietam!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...