Jump to content

Vai kāds var izpalīdzēt ar H110m BIOS update priekš Kaby Lake?


Intense
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Nopirku ASRock H110M-DGS R3.0 un Intel Pentium G4600 procesoru, sistēma protams nepostē, jo nepieciešams BIOS update.

Lai to izdarītu nepieciešams Skylake arhitektūras procesors.

Paskatijos, ka pat OS nevajag instalēt, jo BIOSā ir iespējams tiešais pieslēgums netam (ja protams pareizi sapratu)

 

Vai šeit ir kāds, kurš to varētu man izdarīt? Vai kāds, kuram ir tāds procesors, un es to varētu pats izdarīt? Parādā nepalikšu.

Vai varbūt kāds zin, kur es varētu painteresēties?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vērsies kantorī, kur pirki mātes dēli! 

Normāli kantori risina šādas problēmas bezmaksas! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirku 1a.lv, uzrakstiju garu vēstuli, man atbildēja šitā:

 

"Ja pilns dators ir salikts pie mums tad veicam BIOS update "

 

Datoru liku kopā pats, neradās iespaids, ka viņiem vispār interesētu manas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 8 minūtēm , Ronalds teica:

Normāli kantori risina šādas problēmas bezmaksas! 

 

Pirms 3 minūtēm , Intense teica:

Pirku 1a.lv

Lūk problēma. 

Link to comment
Share on other sites

CPU arī pirki pie viņiem? 

Njā... Mēģini zvanīt un skaidroties! Normāli kantori vismaz man vienmēr šādās situācijās savā servisa centrā ir palīdzējuši! 

Nu ja atšūs, tad viss ir skaidrs ar 1a attieksmi pret klientu! Gan jau ka mātes plates aprakstā ir minēts, ka viņa atbalsta šo proci! Tad nu lai nodrošina atbilstību aprakstam! 

 

Ja viss dators pirkts pie viņiem, tad viņš tā būtu uz vietas jāpārbauda un jānodrošina ka viņš strādā tad, kad klients viņu saņem! 


Un ja viņi atšuj ar biosa upgrādi - izmanto tiesības 2 nedēļu laikā atteikties no preces! Tā arī viņiem pasaki - ja nepāršūs biosu atgriezīsi plati! 

Link to comment
Share on other sites

Visas komponentes pirktas pie viņiem. Aj nu reāli tas ir arī mans feils.

Viņiem aprakstā viss ir ok, ka atblasta tikai 6th generation, respektīvi Skylake.

https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/komponentes/pamatplates/asrock_h110mdgs_r30

 

Pirms pirkšanas iegāju ASrock mājas lapā, tur rakstīts ka atbalsta arī g4600 ar BIOS 1.10 http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-DGS R3.0/?cat=CPU, savukārt BIOS 1.10 izskatās kā vispār pirmais pieejamais http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-DGS R3.0/?cat=Download&os=BIOS tapēc man uztraukuma nebija nekāda. Vēl pat uz kastes ir uzlīmēta uzlīme, ka atbalsta 7th generation.

Bet sistēma nepostē.

 

Atteikuma tiesības man tikai vairs līdz rītdienai. Līdz nedēļas beigām vajag gatavu PC.

Esmu jau pat gatavs noprikt g3900, lai tikai nav ar nevienu jākaro.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, biosu upgreidot jau nebūtu problēmas... Tik kur cpu ņemt.... 


Bet nu - šodien aiznes plati atpakaļ un pasūti kaut te 

https://aio.lv/lv/datoru-sastavdalas-monitori-datoru-periferija-programmatura/pamatplates-mates-plates/asrock-h110m-dgs-r30-intel-h110-lga-1151-socket-h4-micro-atx-motherboard:299375

 

Sola ka jau rīt dabūsi - tik pasūtot noprecizē par biosu! 

Link to comment
Share on other sites

Bet ja reiz konkrēto proci 1.10 atbalsta un ražotājs apgalvo ka tā ir pirmā versija tad varbūt problēma nav biosā? Kāda versija ir uz bios čipa uzlīmes?

Link to comment
Share on other sites

+1 noname - ja pats skrūvēji dzelžus, varbūt kaut ko ne tā sadarīji, vai arī MB vai CPU problēma.   Kopš pirms daudziem gadiem uzrāvos uz MB brāķi, jaunai kastei  dzelžus gan izvēlos pats, bet saskrūvēt palūdzu veikalam, vismaz atkrīt čakars ja kas ne tā.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , nnoname teica:

Bet ja reiz konkrēto proci 1.10 atbalsta un ražotājs apgalvo ka tā ir pirmā versija tad varbūt problēma nav biosā? Kāda versija ir uz bios čipa uzlīmes?

 

Tur kaut kas nav kārtībā, jo domāju ka noteikti tā plate iznāca ar atbalstu tikai Skylake. Būtu loģiski, ka uzlīmi uz kastes uzlīmētu pēc tam kad plate tiešām atbalsta to proci.

Vakarā paskatīšos kas ir uz paša čipa virsū.

 

Iespēja ka problēma nav biosā arī, protams, pastāv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Intense teica:

Būtu loģiski, ka uzlīmi uz kastes uzlīmētu pēc tam kad plate tiešām atbalsta to proci.

 

Tik pat loģiski, ja ne vēl vairāk, būtu ka pakaļakmens izmanto viena parauga iepakojumu visām modeļa revīzijām un tikai pēc vajadzības salīmē uzlīmes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , nnoname teica:

ražotājs apgalvo ka tā ir pirmā versija

uz razotaaja apalvojumu es gan iiisti nepaljautos. sadaljaa pie procesoru/ biosu saderiibas lielai daljai rakstiits arii ALL ( bios versijas ) ne tikai P1.10 , taatad ir bijushas pirmatneejaakas versijas , kuras iespeejams ir uz konkreetaas plates, bet plashaakai publikai downloadeeshanai nav pieejamas. Liidziigs staasts man bija pavasarii ar shii pasha chipseta gigabyte plateem.

 

Pirms 34 minūtēm , Ronalds teica:

tik pasūtot noprecizē par biosu!

nu, suutot internetveikalaa un prasot shaadas lietas, tevi pashu var pasuutiit .... augstaakais, ja taa plate ir uz vietas, var vienkārši uz chipa apskatiities , bet jebkuraa gadiijumaa-- ja taas plates tiek njemtas no 1-2 vairumnoliktavaam, tad rezultaats ir kaa paveiksies --- plates var buut visas no vienas partijas, un buus ar vecaaku biosu visas. paies laiks, kameer ienaaks latvijaa plates, kuraam jau buus uzshuuts jaunaaks bioss .

Pirms 7 minūtēm , Intense teica:

Iespēja ka problēma nav biosā arī, protams, pastāv.

 

 

nu jauc visu aaraa un skruuveee pa jaunam :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kevins teica:

uz razotaaja apalvojumu es gan iiisti nepaljautos. sadaljaa pie procesoru/ biosu saderiibas lielai daljai rakstiits arii ALL ( bios versijas ) ne tikai P1.10 , taatad ir bijushas pirmatneejaakas versijas , kuras iespeejams ir uz konkreetaas plates, bet plashaakai publikai downloadeeshanai nav pieejamas.

 

Nu tieši tāpēc jautājums par aktuālo versiju uz čipa uzlīmes. Tik pat iespējams, ka nopirkta nevis R3 bet kāda cita revīzija jo 1a kaut ko saputrojis, kaut gan tā uzlīme uz kastes par 7 paaudzes atbalstu drīzāk liecina par ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kevins teica:

uz razotaaja apalvojumu es gan iiisti nepaljautos. sadaljaa pie procesoru/ biosu saderiibas lielai daljai rakstiits arii ALL ( bios versijas ) ne tikai P1.10 , taatad ir bijushas pirmatneejaakas versijas , kuras iespeejams ir uz konkreetaas plates, bet plashaakai publikai downloadeeshanai nav pieejamas. Liidziigs staasts man bija pavasarii ar shii pasha chipseta gigabyte plateem.

Gluži manas domas, ir bijušas vēl agrākas bios versijas par 1.10.

Gan jau izvāktas lai kāds ar Kaby Lake nenovelk un neuzinstalē tādu, jo tad jau vairs PC neieslēgs.

 

Pirms 3 minūtēm , kevins teica:

nu jauc visu aaraa un skruuveee pa jaunam :)

Nu drošības pēc varu izņemt-ielikt CPU un pārspraust RAM.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Intense teica:

Nu drošības pēc

izskruuvee to plati no korpusa aaraa pirms ko dari ar procesoru

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - standarta pārbaudes metode - ārpus keisa, uz galda saspraust tikai pašu nepieciešamāko un skatīties kas notiek.  Gadījumi, ka uz galda viss darbojas, bet iekrūvējot keisā - ne, nav nemaz tik reti - gan kaut ko salaižot uz īso, gan, tieši otrādi - pievelkot skrūves kāda mikroplaisa vai hvz kas "nostrādā".

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jā, ja negrib ieberzties būtu jāņem vismaz b250 čipseta plate.

 

Šoreiz vajadzēja kā lētāk. Kā sanāca, tā sanāca.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tur nekaada ieberziena ar cipsetu nav. shaada probleema ( iespeejams, ja neatrodas cita probleema, kapeec nestraadaa ) pastaav ar noliktavaas iestaaveejushaam neiztirgotaam plateem ar vecaam biosa versijaam. man gan g4560 gan g4600 procis uz MSI plates ar H110m iet kopsh plates nopirksanas shii gada saakumaa .... bez jebkaadiem bios updeitiem .....

Labots - kevins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Vispār jau ASRock mājas lapā pie overview un specifications stāv rakstīts tikai 6 paaudze.

Izberzē acis!

Noteikti ka veca BIOS versija, zem 1.10, tagad jau 1.20 ir.

Link to comment
Share on other sites

Tu brīžiem pats sevi pārspēj! :biggrin:

 

original.png

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja neviens neatsaucas, atgriez viņiem to H110 un pasūti kādu B250. Es līdzīgā gadījumā pēros, kamēr sapratu, ka ietaupīt tos 15EUR tāpat nav jēgas. Par to starpību sanāca M.2 slots, vairāk USB porti un izpalika čakars ar apdeitu, un varbūt pat vēl kādi mazi sīkumi.

Link to comment
Share on other sites

@snukurins labi ka tu neesi dakteris, būtu apbedīšanas biroju labākais klients! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

ja man patiktu būt par dakteri tad noteikti būtu laps.

Spriežot pēc pareizrakstības, birojs priecātos!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...