Jump to content

Jauna dzīvokļa iegāde.


AndzaZ
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , Regisss teica:

praktiski vienmēr šis sačakrē visas radinieku, draugu attiecības :( 

Priekš tam ir līgumi un vienošanās. 

Jau iet otrais gads un neredzu nekādas problēmas. 

Protams, katram sava tēma.

 


Bankas vienkārši izbesīja ar tonnu papīru tikai lai izskatītu un vēl tonnu, lai saņemtu to aizdevumu. 

Sabesīja tas, ka sensenos laikos deva pat bomāriem, bet tagad nelabprāt dod cilvēkiem ar normālu profesiju, amatu un oficiālu algu.

 

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens variants manuprāt Latvijā populārs veids ir paņemt hipotēku un pēc tam izīrēt to par vēl dārgāku :huh: Tad sanāk nosegt hipotēkas saistības + vēl plusā paliec :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Bruketajs teica:

Priekš tam ir līgumi un vienošanās. 

Jau iet otrais gads un neredzu nekādas problēmas. 

Nu kamēr maksā, tikmēr jau problēmu nav. Problēmas parādās, kad sāk kavēties maksājumi.

 

p.s.

es neaizdodu vairāk, nekā man būtu žēl pazaudēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , _dunduks_ teica:

Nu kamēr maksā, tikmēr jau problēmu nav. Problēmas parādās, kad sāk kavēties maksājumi.

 

p.s.

es neaizdodu vairāk, nekā man būtu žēl pazaudēt.

un vēl būs problēmas, ja pēkšņi aizdevējam būs ārkārtas situācija un vajadzīga šī nauda... ko tad? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _dunduks_ teica:

Nu kamēr maksā, tikmēr jau problēmu nav. Problēmas parādās, kad sāk kavēties maksājumi.

Nu, pie bankām tādas problēmas nav... ;) 

Parēķināju, ka pat ja kļūšu par bomzi vienā rāvienā, varēšu to māju notirgot, atdot aizņemto un nopirkt dzīvokli (nerīgā, diemžēl...)

Turklāt, pēc 5 gadiem jau būšu izmaksājis, jo nebanku aizdevējs man neliek būvēšanā algot firmu un materiālus varu pirkt kur un kādā veidā vēlos. Tas radikāli samazina būvēšanās izmaksas.


Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

un vēl būs problēmas, ja pēkšņi aizdevējam būs ārkārtas situācija un vajadzīga šī nauda... ko tad? 

Viss ir atrunāts.

Ja aizdevējs vēlētos to naudu izsist vienā dienā no bankas krājkonta, atrautos uz sāļu komisiju... 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Bruketajs teica:

Ja aizdevējs vēlētos to naudu izsist vienā dienā no bankas krājkonta, atrautos uz sāļu komisiju... 

Un kā Tu iedomājies to situāciju dzīvē? Radinieks (aizdevējs) paziņo ka viņam vajag pēkšņi lielu naudu kaut kādai operācijai un davai atdod man naudu... Tu (aizņēmējs) novicini līgumu un pasaki aizmirsti vai arī saki ka ieturēsi šo sāļo komisiju... un kā Tu iedomājies kādas būs pēc tam jūsu attiecības?

Labas, ilgermiņa attiecības nekad neies roku rokā ar šādiem darījumiem - naudas aizdošanu, striktiem līgumie utt. šis ir vairākas reizes pārbaudīts dzīvē arī manu radu starpā... + to māca jebkurā nopietnākā pārrunu vadības kursā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Bruketajs teica:

Parēķināju, ka pat ja kļūšu par bomzi vienā rāvienā, varēšu to māju notirgot,

Tas ir pašlaik. 

Kad atnāca dižķibile, tad cenas kritās 2x labākā gadījumā (un tas mēneša laikā), bija arī 4x.

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Tu (aizņēmējs) novicini līgumu un pasaki aizmirsti vai arī saki ka ieturēsi šo sāļo komisiju... un kā Tu iedomājies kādas būs pēc tam jūsu attiecības?

Ja jau aizdevējs parakstīja, tad ko viņam raudāt? Cita lieta, ka šitādi privātie aizdevēji bieži vien tiek uzmesti tieši no aizņēmēja puses, kur arī tad tās attiecības sabojājas.

 

Nez @Bruketajs hipotēka arī par labu aizdevējam reģistrēta, vai tikai līgums?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Regisss teica:

ja pēkšņi aizdevējam būs ārkārtas situācija un vajadzīga šī nauda... ko tad?

 

Aizdevējs jau parasti tiek labi informēts kādam mērķim nauda tiks izlietota. Un te viņam jābūt diezgan skaidram, ka vairāk par pavāvuļošanu nesanāks, jo nav iespēju atdot pirms laika.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, nav viss tik traki, vismaz manā gadījumā.
Arī summa nav tik milzīga ka to nevarētu sagrabināt pāris mēnešu laikā vai pārkreditēties pie alkatīgajiem zviedriem.
Hipotēku neformējām, jo nav man plāni uzmest.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Kad atnāca dižķibile, tad cenas kritās 2x labākā gadījumā (un tas mēneša laikā), bija arī 4x.

Cenas nevis kritās, bet nostājās tādā ciparā, kādā tām bija jābūt un zaudēja tie, kam intelekta koeficienta divciparu skaitlis lika grābt vairākkārt pārcenotu māju/dzīvokli, jo "vēlāk jau vispār nebūs - būs jādzīvo uz ielas".

 

Link to comment
Share on other sites

Aizņemties no radiem/draugiem/paziņām gan pa lielam nav prātīgi! Nē nu skaidrs, ka katrs gadījums ir individuāls. Es esmu sievastēvam aizdevis bet summa bija salīdzinoši neliela un termiņš arī. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
selfeducation

Kāds no jums vai paziņām dzīvo jaunajā projektā Imantas ozoli? Ir kādas atsauksmes ? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...