Jump to content

Ūdnes vada ievilkšana


LMT
 Share

Recommended Posts

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Ronalds_ teica:

Reversās ozmozes filtrs strādā, tīra dzeramo ūdeni. Bet pats galvenais - iet atdzelžošanas filtram reģenerācija.... 

man tādas ''fīčas'' nav un nevajag, veļu mazgājam dienā, un ja uz poda aiziet, tad jau esi pamodies ....

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka nav kur citur likt, un būs čakars ja liks viņu akas mājā, kas vēl jābūvē, var aizsalt, un ieliekot mājā, ar aizsalšanu čakars atkrīt. Izdomātu kā un kur viņu tur nolikt, jo tur tā pat vēl remonts jātaisa.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Just now, alusbundza teica:

man tādas ''fīčas'' nav un nevajag

Tev nevajag, jo normāls ūdens no akas nāk. Man vajag jo tādu dranķi dzert netaisos. Jā, man, tāpat kā kaimiņiem draņķis ne ūdens urbumos... Nu tāds viņš manā krajā ir! 


Pirms 1 minūtes , LMT teica:

Tāpēc ka nav kur citur likt,

Takš tev jau teica - liec vibrosūkni akā! 

Par lētu? Nu tad liec dziļurbuma sūkni. strādās 2x ilgāk par vibrosūkni bet maksās 5x dārgāk - līdzīgi kā centrbēdzes sūknis! 

Link to comment
Share on other sites

Sūknis ar izplešanās trauku sen jau nopirkts.

Link to comment
Share on other sites

Ne, man vajag spiedienu vešenei.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vibrosūkins mierīgi kādas 3-4 atmosfēras uzdzen. Vešenei ar atliktiem galiem pietiks.

 

Be nu ja sūknis jau nopirkts, skaidrs ka nemetīs āra.

Bet nu silti iesaki vismaz elektrības vadu līdz akai novilkt. Pēc tam novilkt būs krietni dārgāk!

Link to comment
Share on other sites

Otros laukos ir vibrosūknis, bet tur aka zrm mājas, pagrabā. Tas vēl varētu, bet te vienu brīdi biju iemetis čut jaudīgāku vibrosūkni, līdz mājai pa collu lielo cauruli, spiediens bija knaps, vešenei nepietika.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man mājās sūknis ir neapkurinātā garāžā izveidotā bedrē 1m dziļumā. Pa virsu uzmetu 10cm putuplastu, kas skaņu mazina un neļauj ziemā aizsalt. Ir arī ārā aka ar izveidotu spici, kur teorētiski varētu novietot sūkni. Akā trubām pa virsu samesta akmens vate. Atceroties dažas reizes, kad ziemā pāris reizes automātika nogļukoja un sētā pusmetrs sniega, tad bedri labāk veidot tur, kur vieglāk piekļūt. Sūknim māju būvēt ir mazohisms. 

 

Par to kalpošanas ilgumu akā varētu pastrīdēties, jo siltā telpā sūknis raso un viņu viņš rūsē tikpat daudz, kā mitrā bedrē, bet aukstu sausu telpu mūsu klimatā nav. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...