Jump to content

mobilais telefons 200-300Euro


Mistique
 Share

Recommended Posts

Labdien. Palasot interneta atsauksmes nonacu pie 2 telefoniem kuri mani ieintereseja:

Huawei p9 lite

Huawei honor 6x 32gb

*p9 lite sanaca pataustit un patika, pie honora nesanaca tikt.

 

Tad nu velos uzklausit Jusu domas. Kadi katram telefonam + un kadi - , un kurs Jusuprat ir labaks( vai ari jusu variants kurs ir labaks)

1.Daudzi iesaka p9,par honor retak un nezinu vai tiesi 6x.Bet Honor uzruna tas kad  ir 32gb pret p9 lite 16gb (jo cik saprotu speles utml faili bazejas uz telefona cieta diska pat ja ir ielikta papildus atminas karte un viss taja atminas karte neiet. Vai es pareizi saprotu?). Jo uz veca telefona ar 4gb un papildus atminas karti uz 8gb bija problemas(aizpildijas tikai 3-4no 8gb, bet telefona atmina bija pilna).

2.Velejos pajautat par piedekli "Lite" vai ir jega maksat +- 150euro vairak?

 

Ps. Piedosanu par garumzimju neesamibu.

Link to comment
Share on other sites

No lite turies pa gabalu ... nav ne gorilla, ne ātrā uzlāde...

Papēti moto g5 plus ;)


 

Link to comment
Share on other sites

p10 lite ir ātrā uzlāde.. un vēl dažas labas fīčas, kas nav p9 (p8) 2017 lite.. cenas atšķirība praktiski nekāda.

Link to comment
Share on other sites

It kā sīkums, bet viena lieta kas man besī dažos telefonos - aizmugures kamera, kas iziet ārpus korpusa biezuma un kurai nav apkārt nekādas augstākas maliņas un kuras štruntīgais stikliņš tāpēc nobružājas tīri no telefona likšanas uz galda vai citām virsmām. Tam kāviņsauc lētajam un šobrīd "svaigajam" honoram kurš nāk ap 160, tam tāda ir. Šitam honoram it kā nē, pavirši uzmetot aci bildēm. Jā, it kā sīkums, bet varbūt ir vērts arī šim pievērst uzmanību izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Ja sanāk atrast Honor 8, tad tas būs augstāka plaukta telefons, par savu cenu ir laps.

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Tad jau labāk Global Version Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon 625 Octa Core CPU Mobile Phone 4GB RAM 64GB ROM 5.5" FHD 13.0MP 4100mAh Band B4

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kamera tai notei 4 nav pati labākā ... Ja tas nav primārais, tad pārējais viņam ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Mistique

@maris77 kur var lv vinu atrast? es 1a atradu tik sadu   ,bet saprotu kad tas nav tas.

Kamera nav butiskakais(ap 4.pec svariguma) Top varetu but ta: 1. Lai pec iespejas mazak bremzetu pec 1-4gadiem(cik nu var. cik saprotu tas no procesora atkarigs.) cik dzirdeju huawai itka esot labi procesori tadel ieciklejos ar huawei. bet iespejams ir jega apskatities ari xiomi. un

2.patikami turet rokas,erti un pec izskata ..p9 patika gan pec areja izskata gan pec taa kaa izskatas settings(neatceros kaa saucas ta programma kura atbildeja Mavi5 vai kkas tads)

 

@MasteR's jaa es iecekoju yt top10 budzeta tel 2017 un honor8pro bija pirmais (bet nu 500-600eiro tomer ir nosaciti budzets :D). Un gaidit pus gadu kamer cena nokritisies... tad jau labak pakert kadu un palietot 3gadus un tad gnj ari bus forsi telefoni

Link to comment
Share on other sites

WildTyga

Es paņēmu moto g5 plus pa 275euro.

Ļoti apmierināts, nelago, jauns modelis, kamera ir laba (autofokuss vareja būt vel nedaudz labāks), ir atmiņas kartes slots utt

Link to comment
Share on other sites

+1 par moto g5 plus. Cik paspaidīju, patika. Andrīts 7, ātrs, laba kamera ...

 

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

pirms 12 stundām , Knaabis teica:

Tu nopirki 2x dārgāku telefonu ar mazāku aķi...

Un ar labāku ekrānu, labāku ekrāna aizsardzību, KRIETNI labāku kameru un KRIETNI labāku nākotnes atbalstu, kā arī labāku turpmāko pārdošanas vērtību pret sākotnējo cenu, bet, jā, akumulatora ietilpība ir vienīgais, uz ko skatīties. 

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

erglis4

Vai huawei P8, P9 un P10 LITE ir uzlabots stikls? biju noķeris bažu, ka šie tādi trauslāki par Samsung galaxy S sēriju un citiem +- līdzīgiem

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

@itanium, Tu dzīvo savās ilūzijās...

Varbūt par kameru var piekrist, taču tikai mazliet.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

itanium

@Knaabis, tieši tu dzīvo savās ilūzijās, ka lētie kitajozi ir pārāki itin visā. 

 

pirms 15 stundām , Knaabis teica:

Varbūt par kameru var piekrist

Nevari piekrist, ka Moto G5 Plus ir labāks ekrāns (labāks kontrasts un spožums: https://www.phonearena.com/reviews/Moto-G5-Plus-Review_id4332 ("Display measurements and quality" sadaļā pievieno Redmi Note 3, kam ir tāds pats ekrāns))?

Nevari piekrist, ka 3. Gorilla varētu būt labāka par nekādu/nezināmu ekrāna aizsardzību?

Vai arī, ka G5 Plus jau tagad ir Android 7.0, bet tevis ieteiktajam Note 4 tikai Android 6.0, kas, visticamāk, arī ir pēdējais, ko šis saņems?

 

Redmi Note 4 ir super telefons par savu cenu, bet Moto G5 Plus, lai gan ar tādu pašu SoC, kopumā tieši to "sīkumu" dēļ ir klasi augstāks.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Abi šie viedtālruņi ir labi un katram ir savas specifiskās "fīčas"

Attiecīgi, katrs var sev izvēlēties to piemērotāko un nevietā būtu teikt, ka viens vai otrs ir pilnīgs fufelis. 

Turklāt vēl, mūsu tirgum saderīgajam RN3 ir hexa core qualcomm, kas man gan ir pilnīgi monopensuāli - strādā fiksi un cik kodoli mani nekrata.

Ekrāna aizsardzība ir līdzīga, saprāta robežās ņemot, bet speciāli vai nespeciāli dauzot, neviens daudz neizturēs. Katram ir savi limiti. Svarīgāk ir, ka par to naudu ko Xiaomi maksā, mazāk asaru līs, to sadauzot.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis
pirms 8 stundām , itanium teica:

Vai arī, ka G5 Plus jau tagad ir Android 7.0, bet tevis ieteiktajam Note 4 tikai Android 6.0

Apskaties vēlreiz salīdzinājumu linkā ko iedevu! Ceturtajam ir 7. Android :)

4100mAh pret 3000mAh

Un CENA divas reizes lielāka...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mistique
(labots)

https://www.kimovil.com/en/compare/oneplus-3-6gb-64gb-cn,oneplus-36gb-64gb,oneplus-3t,oneplus-3t6gb-64gb-eu

un LeEco Le Max 2 

Ko varat pateikt par šiem telefoniem?  Jo radītājs cena/kvalitāte ir baigi forš un youtube palielīja. Tad vai ir vērts piemest +140Euro un nemt no 1a. Bet varbūt Jus varat ieteikt izdevīgāku (cik skatījos  visur ap 400-410Euro)

 

Kā arī netieku skaidrībā ar Connectivity UN  Ghz . Kādā veidā kimovil  vietnē nosaka  Connectivity ?

 

Cik es sapratu LV/Europa vajaga 800Ghz. Bet daudzi pērk 850/ 900. Vini viņus kodē vai kā? Cik pameklēju neatradu atbildi..

Labots - Mistique
jautajums
Link to comment
Share on other sites

+ Par Moto G5 Plus, līdz 300 eur labakais aparāts, ko var nopirkt IMO, i normāli nostrādāts, i dzleži normas robežās, kamera laba un ekrans patīkams

 

Un tā kimovil vietne ir ar nepilnīgu/nepatiesu info spriežot pēc knābja salīdzinājuma

Link to comment
Share on other sites

paķēru P8 lite vietā (sadauzīju ekrānu)   p 10 lite - ir ok, varēja nebūt tik slidens korpuss un rams varēja būt 4 gb -  bet tā viss rullē, esmu lietojis moto g  - man nepatīk + front mount pirkstu lasītājs man nav ērts.

Huawei man patīk ar savu nostrādāto softu , kur nekas nekaras atšķirībā no citiem. Bija doma par x cover4 bet tas tāds apgraizīts, ka arī xcover 3 ekrānu sasitu savulaik, nav diezko nikns.

Link to comment
Share on other sites

to slidenumu atrisina case :) ebay.. ~3-5 euro :) pašam ir p10lite labs telefons.. kādam laikam toč būs

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

to slidenumu atrisina case :) ebay.. ~3-5 euro :)

 

kāds tev ir tas keiss ? cik ilgi kalpo jau

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā ar kameru tiem p9 lite? kursora diezgan sliktas atsauksmes likas, gan par pashu p9, gan pa jaunako brali lite

Link to comment
Share on other sites

Foto esot visai OK, video gan esot draņķīgs: https://www.dxomark.com/Mobiles/Huawei-P9-vs.-P8-Mobile-review-Good-improvement-for-the-latest-device

Pat G4 Plus esot labāka kamera: https://www.dxomark.com/Mobiles/Motorola-Moto-G-Plus-Mobile-review-a-very-capable-camera

A tagad jau tajā cenā ir G5 Plus un pat G5S Plus (pie mums vēl nav pieejams).

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

DXOmark ir diezgan nežēlīgi šajā sakarā, bet nu vismaz godīgi - par attēlu šie daudz zin.

No otras puses, parastajam mirstīgajam ne katrreiz būs jūtama šī starpība.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, erglis4 teica:

Kā ar kameru tiem p9 lite? kursora diezgan sliktas atsauksmes likas, gan par pashu p9, gan pa jaunako brali lite

Tad nu atradis, kur apskatus lasīt. GSMArena kaut ieej. Bet apskati ne vienmēr pasaka visu par ierīci. Es arī salasīju daudz slikta par N3 pirms iegādes. Bet sak' vai ta nu ir tik slikti, nopirku ar. Rezumē - lielisks telefons manām vajadzībām. :happy: Apskatniekiem jau caur rokām ir izgājuši visi flagmaņi. Mid-range aparāti, protams, pēc flagmaņa liekas meh.. 

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...