Jump to content

Pērku digitālo spoguļkameru ar objektīvu


TvNets
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vēlos iegādāties spoguļkameru, interesē tieši Canon 450d, taču izskatīšu arī citus līdzvērtīgus variantus , budžets 160eur.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu tomēr precizēt prasības, kam tur jānāk komplektā - plikam body, ar objektīvu, ar akumulatoriem, kādā stāvoklī utml. Tieši aksesuāri var sastādīt pusi no cenas. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, pa 160 sanāk "dzīvi redzējis" Canon ar kaut kādu kitenieku objektīvu - tādā gadījumā labāk ir labs ziepītis/ultrazoom. 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 16 minūtēm , Bruketajs teica:

pa 160 sanāk "dzīvi redzējis" Canon ar kaut kādu kitenieku objektīvu

Nu izvēle jau plaša, kā ar tehnisko stāvokli - "kaķis maisā". Ieteiktu ja pakrāt un meklēt ko svaigāku 650D, 700D vai ko līdzīgu, jo 450D slēdža resurss vai matrica var būt tuvu zārkam un nomaiņa izmaksās vairāk par tiem 160eur :).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

500D slēdža maiņa maksāja 100 Eur + 30Eur diagnostika.

600D kameru ar kit objektīvu var atrast mazliet virs 200 eur.

Personīgi es ieteiktu facebookā meklēt FOTO Tirgus grupā. Tur normāli un zinoši cilvēki apgrozās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Didzha teica:

500D slēdža maiņa maksāja 100 Eur + 30Eur diagnostika.

600D kameru ar kit objektīvu var atrast mazliet virs 200 eur.

Personīgi es ieteiktu facebookā meklēt FOTO Tirgus grupā. Tur normāli un zinoši cilvēki apgrozās


Paldies par ieteikumu! Palūkojos uz 600D un tas tiešām sāk likties daudz labāks variants! :) taču man kā amatierim,vai kāds varētu paskaidrot kas ir "Sensor Pixel Area" ? tas no šejienes
 

450d prasības būtu: pats body,(patiesi, kaut kāds kit'a objektīvs) ,lādētājs un vismaz 2gb atmiņas karte 
max atvēlētais budžets ir 300 eur. Par cik, īsti dižas zināšanas par spoguļkameru modeļiem man nav varbūt kāds varētu ieteikt kādu labu dīlu tajā cenas diapzonā?

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Skaties labāk uz 600D vai D3300 tās būs svaigākas.

 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 gadi arī meklēju kā iesācējs spoguleni. Atradu par 160eur canon rebel t3, jeb d1100, amerikāņu versiju, noskrējiens bija nedaudz virs 1000 bildēm, jāsaka, labākais pirkums. Kit objektīvs, bildes man patīk kā sanāk, tā kā fotogrāfs nekļūšu, tad mani šis pilnībā apmierina, ir labāk kā ar fujifilm finepix jx ziepīti, ko latu laikos pirku par 80ls, kur labi ja katra 100tā bilde sanāca tā, kā ar šo spogulenes katru otro bildi.

Jāskatās ko vēlas pircējs, kļūt par žurnālistu, youtuberi, vai vienkārši šad tad uzņemt normālas bildes ģimenes lokā.

Link to comment
Share on other sites

160 eur par D3100 ar stock objektīvu ir limonāds?

 

Liepājā arī ir vismaz viens lombards, Banknote pašā centrā, var apskatīties kas tur. Banknotēs var arī palūgt preci no citas filiāles atsūtīt.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Limonāde vai nē, bet D3100 ir visai sakarīga kamera (jaunāka un es teiktu, ka arī labāka nekā autora meklētā 450D), kas iekļaujas autora budžetā. 

Atšķirībā no Ebay, lombardā vismaz ir iespēja visai forši šamo iztestēt pirms kameras iegādes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...