Jump to content

Brother vai Epson


curly3
 Share

Recommended Posts

Nav skaidru ziņu, ko īsti lieto brazera inženieri, bet tādiem sasniegumiem noteikti fonā ir kas stiprāks par kāsīti. Absolūti neremontabls hlams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan neko sliktu par brazeru nevaru teikt. Mana necilā pieredze ar brazeru - turpat pieci gadi samērā intensīvā lietošanā ir MFC-J6910DW, nevaru sūdzēties. Apmēram vienā laikā ar šo tika pirkts HP printeris, līdzīgi tika slogots, HP sen kā izmests miskastē, brazeris iet kā zirgs, gan jau vēl ies. Par neremontablumu nemācēšu teikt, nav radusies nepieciešamība remontēt, kaut lētajiem printeriem ar remontēšanu bieži ir tā - lētāk vietā nopirkt jaunu, nevis remontēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arī darbā, bet MFC-J6710DW, iet 3 gadus, remontēt laikam nav nācies. Kopš ziemā nopirkām lāzernieka papīrmetēju, bračkam tagad gan mierīgāka dzīve iestājusies.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Kāpēc spiest uz krāsu tinteniekiem?lazers neder?drukāsi foto?

Es tikai par HP vai Samsung.

Bradzeri cik bijuši ir pilnīgs sviests.

Samsungi izskatās pilnībā nenokaujami,arī aizvēsturisliem eksemplāriem nav nekādu problēmu ar W10

Canon aparāti paši kā tādi varbūt arī nav slikti bet draiveru drukātājs pīpo labu kapronu.

Man nevajag tādu lielu kasti, tomēr tiks turēts mājās. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ar tintēm ir tā foršā nianse, ka pat modeļiem, kam ir parastās tintes kasetnes, var liet iekšā tinti, no lielajām šī ražotāja pudelēm - sanāks daudz lētāk un nebūs risks ar saiešanu biezpienā. Man viens pazīstams kapeikmīlis tā dara un nu jau iepraties to izveikt, nesasmērējot pirkstus... 


Brotheram ielejot kādu citu tinti, ļoti ātri iestājas agonija - iespējams šiem ir kaut kāda piedeva tintē ko neviens nav atklājis.

Nu un remontējamība tinteniekiem... kāpēc? 

Link to comment
Share on other sites

Ja nopirksies printeris ar parastām kasetēm, diez vai pati ņemšos pildīt, drīzāk uzticēšu to jau pārbaudītam kantorim. Bet vēl foršāk būtu tie ar uzpildāmajām sistēmām., bet diemžēl viņiem nav automātiskā abpusējā druka. Ir protams variants piestellēt parastam printerim to sistēmu, bet atkal jautājums vai es to gribu...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 22 stundām , curly3 teica:

drīzāk uzticēšu to jau pārbaudītam kantorim

Nu, tad uztici arī printera iegādi pārbaudītam kantorim. ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Bruketajs teica:

Nu, tad uztici arī printera iegādi pārbaudītam kantorim. ;)

O nē, iekārtas es izvēlos pati, apklaušinot un palasot citu cilvēku pieredzi un izdarot secinājumus. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vai tad man žēl pieredzes. Katru reizi, kad aizstaigāju pie tonerista redzu vismaz pāris jaunus beigtus tinteniekus ar vienu problēmu - īpašnieks izlietoja līdz sausam un atstāja uz pāris dienām. Protams, Epsonam galvas vairs nemaksā simtos, bet ar visu nomaiņu tā vien sanāks. Ja ir vēlme ietaupīt uz izdruku cenas, ņemam printeri ar ārējiem rezervuāriem bet ja gribās vēl ietaupīt arī uz paša printera, pildam (ar šī printera ražotāja ārējām burkām paredzēto tinti), vienreizējās kasetnes. Pilns Youtube ar pamācībām un pareizi darot arī rokas būs tīras un varēs to izveikt pat neizņemot kasetes no printera.

Lūk, 2 varianti - lētais un lētākais.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Bruketajs teica:

Ja ir vēlme ietaupīt uz izdruku cenas, ņemam printeri ar ārējiem rezervuāriem

Tēmas autors kāreiz prasīja padomu par to kādu printeri ar ārējiem rezervuāriem izvēlēties - Brother vai Epson.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pardon. Nevar jau pateikt cilvēkam, kādās sportenēs staigāt. Centos tikai virzīt uz domu, ka sportenes kā tādas ir smieklīgas.

Bet par jautājumu pēc būtības... Bez starpības. Abi ir līdzīgi un tintes cena līdzīga. Epsonam būs mazliet sakarīgāka drukas kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
raiviic

Jebkurš tintenieks, ja to vismaz  pāris nedēļās nelieto, aizkaltīs, sevišķi šajā karstumā.

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

Vairāku gadu garumā mans klients pēc vairākiem Brotheriem pārgāja uz HP. Es nemenedžēju printera lietas tur tikai tīklu un datorus. Nemāku komentētm sīkāk, bet kantoris diezgan smagi drukā dokumentus visādus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , raiviic teica:

Jebkurš tintenieks, ja to vismaz  pāris nedēļās nelieto, aizkaltīs, sevišķi šajā karstumā.

Tieši tā. Es savā laikā mocijos ar Epsonu. Kā pāris nedēļas nelieto, tā viss. beigās apnika ņemties ar tiem kārtidžiem. Tagad ir Samsunga lāzernieks ar wifi. Kad vajag izprintē un nav jādomā vai būs kas aizkaltis vai nebūs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Galvu tīrīšanas funkcija domājams ir visiem tintiniekiem. Bet tintinieks ir regulāri jālieto, savādāk galvas aizkalst. Es mājām iesaku lētā gala lāzernieku. Tieši dēļ aizkalšanas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , salviz teica:

krāsaino lāzernieku

Melnbaltais lāzernieks būs salīdzinoši lēti. Ja krāsainais lāzernieks, būs dārgāk kā tintenieks, ja lietos orģināls kārtridžus.

Pirms 4 minūtēm , salviz teica:

kādu

Kādām vajadzībām? Mājai? Darbam? Daudz drukāsi?

Šodien nejauši ieraudzīju, ir super akcija vienam krāsainajam lāzerniekam. Saite.

Īstenībā ļimonāde.

Link to comment
Share on other sites

mājai, retai drukāšanai, tāpēc arī bija doma par lazernieku, lai neaizkalst, bet 3in1 nereāli dārgi :(

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Galvenā problēma lētajiem lāzerniekiem PARASTI ir lopiski dārgi toneri. Tā ka es to verķi pirktu izejot no tonera cenas un kreiso toneru pieejamības. Nav kaifa atstāt par kaut kādu ciāna kārtridžu 80 EUR, pat ja tas ir 1 x 3 gados. Ja vienas krāsas kārtridžs maksā 10 - 20 EUR, tad tas vēl ir normāli.

 

Pārējais ir pakārtoti - man liekas ticamāk, ka to printeri var pārstāt lietot dēļ kārtridžu cenas, nekā dēļ tā, ka viņš tuvākajos gados nobeigsies.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

@VebKamera   Es nesaprotu, ko Tu mēģini pateikt? Tak jārēķina cena uz vienu izdrukas lapu, nevis uz toneru/kārtridžu komplektu... Lāzernieks vairumā gadījumu būs lētāks uz krāsu izdruku, un vienmēr būs lētāks uz melnbalto druku, kā tintenieks. 


Turklāt vēl svarīgāks ir fakts, ka ar normālu lāzerprinteri drukātais izskatās nesalīdzināmi labāk par tintes printera rezultātu. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

Pirms 9 minūtēm , Artanis teica:

jārēķina cena uz vienu izdrukas lapu

 

Tajsnība jau Teff ir. Tik man gana daudz tautas ir aplauzusies tajā brīdī, kad uzzina cik tas toneris maksā. Jo sakasīt printerim ir viens. Bet konstatēt, ka sū kārtridžu nomaiņa maksā tikpat ir otrs. Tā ka var uzsaktīt, ka es nevienu neatrunāju, tik informēju par izmaksām.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , snukurins teica:

Kas tur nereāli dārgs?Tikai 195 Eur.  Reāli nedārgs

Piedevām vēl arī tīkla.

Nākamais ir samsungs un arī izskatās ka ir tīkls.Šitam kārtridži arī nebija dārgi.Ap 30Eur. Reāli otrais

ok, skatījos uz brotheriem, jo tiem kārtridži lēti, un tie jau nāk 300+, bet tas samsungs pat izskatās tīri ok

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Artanis teica:

Turklāt vēl svarīgāks ir fakts, ka ar normālu lāzerprinteri drukātais izskatās nesalīdzināmi labāk par tintes printera rezultātu.

Nebūs tā. Fotogrāfijām pat lēts tintenieks būs labāk par dārgu lāzernieku.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

@vvv   Atvainojos, es gribēju teikt priekš ikdienas drukas uz parastā papīra. Foto papīrs + sešu kārtridžu druka protams būs labāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...