Jump to content

IP Cam savienošana


eko
 Share

Recommended Posts

Labas

 

Varbūt kāds var palīdzēt ar vienkāršajiem soļiem kā saslēgt IP recorder un IP cameras

 

Iepriekš biju pievienojis abas kameras, tā lai katra strīmojas, tagad esmu ticis pie Qihan recorder, bet tajā nevaru atrast ip kameras

 

Kāda ir pareizā soļu secība kā ir jādara? 

Kā es varu uzstādīt IP kamerās? Patreiz gan staav arii 

Vai pareizais slēgums ir switch, kurā ienāk internets, un iespraustas kameras un recorder?

 

m?

Link to comment
Share on other sites

nju ja automatiski neatrod, jaraksta būs strīms ar rociņu 

 

slēgums kaut kas līdzigs šim 

ip-camera-nvr-poe.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Tas īsais stāsts

 

Internets/switch/NVR (ir statiska IP)/IP cam īsti nestrādā?  Te izskatās, ka bez rūtera nevar. Respektīvi internets/rūteris, kas taisa DCHP/tikai tad NVR un IP Cam?

 

Problēma tā, ka patreiz interneta pieslēgumu esmu izdalījis uz 2 striimiem, bet gribēto to izdalīt tikai uz vienu, kas būtu NVR rakstītājs. Caur kuru tad es arī aplikācijā varētu skatīties 8 kameras

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , eko teica:

Internets/switch/NVR (ir statiska IP)/IP cam īsti nestrādā?  Te izskatās, ka bez rūtera nevar. Respektīvi internets/rūteris, kas taisa DCHP/tikai tad NVR un IP Cam?

Ja saprati pareizi, tak ruteri noformwarde portus un skaties sava aplikācija 

man pašam ir Modems --> Ruteris --> NAS --> LXC serveris uz kura griežas NVR  un no arpuses bez problemam tieku klat pašas kameras, cita pa tiešo ruteri cita switch 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, SweeC teica:

Ja saprati pareizi, tak ruteri noformwarde portus un skaties sava aplikācija 

man pašam ir Modems --> Ruteris --> NAS --> LXC serveris uz kura griežas NVR  un no arpuses bez problemam tieku klat pašas kameras, cita pa tiešo ruteri cita switch 

 

Porti ir forwadeeti, bet es aplikaacijaa gribu skatiities nvr recorderi, nevis katru kameru atseviski. Jo man tur pieslegums ir 3 mbit tikai. 

Link to comment
Share on other sites

A kur problēma, NVR paskaties kadus portus aplikacija izmanto un ieforwarde tos uz NVR IP 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...