Jump to content

Problēma ar auto rādžiņu


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Izdomāju, ka jāuzraksta šeit, varbūt kāds saskāries ar līdzīgu problēmu.

Gada sākumā tika iegādāts auto un rādžiņš skanēja normāli. Pēdējā laikā sākušās problēmas. Rīgā, kur signāls pietiekams, viss skan bez problēmām. Kā atbraucu līdz savai Jelagvai (pat vēl nedabraucot tik tālu) radio periodiski sāk šņākt. Klausos pārsvarā LR1, kur signāls pietiekiami spēcīgs un  nekad nevienam uztvērējam Jelgavā nav bijušas problēmas kvalitatīvi uztvert LR1. Bet šim ir. Bet, ja apstājos vietā, kur radio šņāc un izslēdzu dzinēju, tad šņākoņa pāriet un radio sāk skanēt normāli. Atskaņojot mūziku no fleškas, šādas problēmas nav.

Tātad, visticamāk, traucējumi lien caur antenu. Bet dzinējs dīzelis, attiecīgi bez jebkādām svecām un dzirkstelēm. Kas varētu dot šādu problēmu - varbūt ģeneratoram oglītes padilušas? Vai kas cits? Kaut kas ar pašu radio antenu nav kārtībā? Jocīgi, ka traucējumi parādās tikai pie vājāka signāla.

Zinu, ka šādas problēmas cēloni atrast un atrisināt parasti nav vienkārši, bet cerība mirst pēdējā. Nesen biju dīleru servisā un ieminējos par šo, viņi protams ka neko sakarīgu nepateica, tipa radio iestatījums "local" varētu būt pie vainas un tml. bulšits.

Ak jā - auto Nissan Qashqai +2 2.0 dCi, ja tas kādam liekas būtiski.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

grūti ko ieteikt, pat nezinu kāds princips tam oem radio. Jāsāk ar manuāli, ja var tādu dabūt netā. Tās sistēmas mēdz būt visādas...ar antenu pastiprinātajiem, bez tiem ut.t.. parasti jau kāds  zaļais kontaktos iemetas un ar to sākas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Antena ir dzīslas stiklā vai puļķis uz jumta? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , abi teica:

izņem no piepīpētāja savu šķībacaino telefona lādētāju

Nav tur tāda


1 stundu atpakaļ, Žaks Noriss teica:

Antena ir dzīslas stiklā vai puļķis uz jumta?

Puļķis uz jumta


pirms 1 stundas , osscar teica:

zaļais kontaktos iemetas

man ar tāda doma radās, bet tad nevajadzētu būt atšķirībai, motors darbojas vai nē. Ja varētu normāli klāt tikt tiem vadiem, tad jau uztaisītu kontaktiem profilaksi, bet vadi iekš auto - tas i murgs :( 

Link to comment
Share on other sites

magnetola originala? visticamak kaut kas ar antenas pastiprinataju. esmu saskaries ar pilnigi identisku problemu uz vw passat, ka iesledzot aizdedzi stacijas ar vajaku signalu apklusa pilniba, bet tas kam stiprs signals paradijas nelieli traucejumi. Pie vainas bija antenas adapteris, kas vajadzigs lai ar neoriginalo magi ieslegtos originalais antenas pastiprinatajs, kas atrodas iebuvets ieksha antenai pamatne. tad nu luk, sis adapteris bija brakjis, nopirku jaunu un bez problemam saka skanet, nekada atskiriba ieslegts vai izslegts dzinejs.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Müller teica:

magnetola originala? visticamak kaut kas ar antenas pastiprinataju.

Jā, oriģinālā. Kur tas zvērs (pastiprinātājs) parasti atrodas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Müller teica:

kas atrodas iebuvets ieksha antenai pamatne

Bieži vien.

Link to comment
Share on other sites

Man sievas autiņam, kā ieslēdz aizmugurējē stikla apsildi, tā pastiprinātājs nestrādā, tuvu Rīgai po, bet kur slikta zona, sāk šņākt, slinkums meklēt!

Link to comment
Share on other sites

Lampas paslēgā. Ja ir LEDi vai xenoni, arī mēdz pigorus taisīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad vasarā jau deg tikai dienas gaitas LEDi, Prikols jau tāds, ka bija OK vislaik, tagad nesen parādījās problēma

Link to comment
Share on other sites

Man abos auto pašlaik ir palikusi sliktāka uztveršana. Iespējams  - vasara, kokiem lapas un tml.

Es vēl pavasarī vienam nomainīju no Kenwood uz Pioneer, palika manāmi labāk. Tagad atkal jau sliktāk. 

Varbūt, ka pazeminājuši jaudu raidītājiem?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ivo teica:

Tagad vasarā jau deg tikai dienas gaitas LEDi, Prikols jau tāds, ka bija OK vislaik, tagad nesen parādījās problēma

Esi mēģinājis atslēgt tos LEDus un paklausīties? Man kaut kādos apstākļos (mitrums vai kas cits) tieši dienasgaismas LED (drīzāk to barošana) taisa ziepes uztveršanai. Vēl var būt dajebkas no auto elektroapgādes ķēdēm - datu šinas utt.

 

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Varbūt, ka pazeminājuši jaudu raidītājiem?

Nē.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir FM vai DAB? Man kaskaisham arii kkur ap Jelgavu DAB saak raustiities, to jau tikai Riigaa raida.

Ja FM, pameegjini AF rezhiimu atsleegt, iespeejams, aiz Jelgavas radio meegjina uz LR1 99.6 frekvenci automaatiski paarsleegties..

Veel vari ieliist savam kaskaisham Test Menu un paspeeleeties ar FM radio iestatiijumiem, tur ir taads SHARX IF BANDWIDTH parametrs.

Link to comment
Share on other sites

FM only. Man vecs kaškajs :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...