Jump to content

Tele2 Mājas rūtera ārējā antena


-Jānis-
 Share

Recommended Posts

Kaspars627

Prieks Huawei E5186 labak ieteiktu programmu toolbox 09 tur var tiesi vajadzigos bandu parus piespiedu karta aktivizet,Ltewatch Tev izvelas labaka signala frekvences...

runajot ,par atruma atskiribam dazadiem frekvencem-tas ir no vairakiem faktoriem atkarigs-signala stipruma,konkretas frekvences noslogojuma utt.

TP-link  MR6400 var meginat vel vienu programmu,bet vina ir tik uz Android tel.un ,kas varetu intreset vairakus cilvekus-vina var saparot vairakas frekvences 800+1800+2600 tadu testu veikt man nav iespejams ,jo 4g ir tik 800Mhz un 1800mhz

Hmanager ir arabu valoda un krievu

Link to comment
Share on other sites

7775260813.png

 

Un šitas ir sešos vakarā! Sen nekas tāds nebija redzēts!

Biju kaut kā iedomājies, ka rūteris pats māk izvēlēties labāko darbības režīmu. Izrādās ka nē.

 

Link to comment
Share on other sites

Kādu programmu izmantot, lai šitās padarīšanas izveiktu ar Andrīšphoni, kas tiek izmantots Hotspot režīmā? 

Link to comment
Share on other sites

Ha! Man prieki bija īsi. Tagad down knapi 10mbps ja auto band uzlikts. (Pirms stundas bija ap 5mbps) Ja liek piespiedu LTE Advanced tad vēl lēnāk.... 

Varētu jaunāku rūteri pamēģināt, bet kā saprotu LMT uz testu nedod. 

Bet baidos ka neko tas nedos. Pa dienu, kamēr tornis nav pārslogots tāpat iet normāli. Bet vakaros - nekā.... Un ne jau bands vai rūteris tur pie vainas....

Pie vainas ir LMT viedtelevīzija kas vakaros visu torņa caurlaides spēju norij....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

Kādu programmu izmantot, lai šitās padarīšanas izveiktu ar Andrīšphoni, kas tiek izmantots Hotspot režīmā? 

Cik pagaidām atradu, tad lai varētu izvēlēties bandu trubai jābūt ROOTotai, bet uz ROOT nestrādā manu banku kodu aplikācijas.

Varbūt kādam ir recepte, kā to varētu izveikt.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Ha! Man prieki bija īsi. Tagad down knapi 10mbps ja auto band uzlikts. (Pirms stundas bija ap 5mbps) Ja liek piespiedu LTE Advanced tad vēl lēnāk.... 

Varētu jaunāku rūteri pamēģināt, bet kā saprotu LMT uz testu nedod. 

Bet baidos ka neko tas nedos. Pa dienu, kamēr tornis nav pārslogots tāpat iet normāli. Bet vakaros - nekā.... Un ne jau bands vai rūteris tur pie vainas....

Pie vainas ir LMT viedtelevīzija kas vakaros visu torņa caurlaides spēju norij....

Kāds tad tev band ir auto režīmā? Neliec advanced,  atrodi tāpat ātrāko frekvenci. Man arī šovakar lmt pa lēns. Es jau domātu radiolinka virzienā, ja vakarā vajag normālu netu vai pamēģinātu citu operatoru, vai saliktu 2 operatorus kopā. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Cik testets-LMT ir pats lenakais un domaju del Tv...

Ltewatch  liela jega ir ,ja ir divas antenas izmantotas...bet tapat iespejams,ja tornis ciet 5mbs vieta bus 10mbs

Tel.meklejiet HManager prog. 

Ar to prog.dazreiz ta-uzlieku lte -a atrums lens uzreiz atgriezos uz automatic un atrums krietni labaks,bet nu man BS nav aizsista uz 1800mhz 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Ja un vel var meklet atrako frekvenci-band...

Novelc toolbox09 tur lete-a var slegat pa konkretam frekvencu apvienojumu-varbut vajadzetu uzlabot 

Ltewatch panem stiprako signalu band apvienojumu un tas nav atrakais!

Un tur neko nepadarisi-mob.internets vienmer atruma zina vakaros nosedisies...

Toolbox09 izvelies band3+band20 ,vai band 2600mhz +1800mhz tur jau vajadzetu uzlaboties,kaut nedaudz

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Cik esmu lasijis,tad jabut ta-ka katrs tornis izmanto vienu frekvenci,tad var sanakt,bet ta sleksies konkretai   BS kur specigaks signals!

Cali ir gribejusi-BS pie majas parslogota talak esosai nesledzas klat ,jo 1signals labs. . Tur palidz pats operators,ja var sarunat ar operatoru ,ka atlauj konekteties ar velamo BS


Pasam nav tadu iespeju,jo apkarne ir tik viena BS un ta pati gandriz 4km attaluma!

Tuvak ir bites tornis Bet tur slinkums nemt testa kartes un testet ,jo ari mob.neta atrums var atskirties pa sekundem

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, a Mikrotika SXTam arī var piespiest lietot konkrētu frekvenci?

Labots - VebKamera
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

Klau, a Mikrotika SXTam arī var piespiest lietot konkrētu frekvenci?

jā, bet Mikrotik ir tikai Cat4 modēms, līdz ar to tikai viena frekvence, nekāds LTE Advanced nespīd.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Lte-a nespid,bet izveleties konkretu frekvenci gan varetu  uz kuras labak internets iet!800Mhz ir riktigi aizsista 1800mhz krietni labak strada

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es visas savas problēmas esmu atrisinājis ar jauno SXT LTE with enclosure (RouterOS L3)
Frekvences rūteris nomaina pats, kas man svarīgi ka internets ir vakaros un arī brīvdienās pietiekami normālā ātrumā lai skatītos internet televīziju. (Līdz šim tas nebija iespējams)
https://www.router.lv/product/446/lv/
7258061b02e7fea72d2485ece90c6c89.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka uz "manu" torni uzradies kāds TV skatītājs, jo ikdienā ātrums ~25/20 Mbps, bet vakaros no 19-22 download nokrīt uz 1-5 Mbps , upload minimāli ietekmēts 15 Mbps

 

Tiek lietota LMT iedotā LP27

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tas tāpēc, ka ticot reklāmām vismaz puse ņem 4g internetu, kur iespējamas citas daudz labākas alternatīvas, jo tas vienkāršāk.

Link to comment
Share on other sites

Hey šonedēļ jānovelk rūters uz 1 stāvu,  tagad skatos 1a pasūtīt tos ethernet kabeļus cat5/ cat6 ,..UTP STP FTP nu vienkārši psc... :) kurš jāpērk vai arī tas ir dziļi vienalga? es saprotu ka pavadot pāris h pie datora es to fīču atkostu bet liekas ka ātrāk būs uzjautāt jums kungi! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Antenis teica:

Ja tu pat nezini kādu kabeli vajag tad ko tu taisies tur izvilkt?

 

Vispār jau man tur viss ir izvilkts un i-nets strādā labi,  vajag tikai rūteri novilkt uz 1 stāvu, kabelis vajag 15m domāju te uzjautāt ir/nav kāda atšķirība teiksim zudumi utt...bet pasūtiju jau cat6 un gunčhas doto savienojumu AC adapterim

 

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tad runa ir par to pašu Huawei rūteri, pie kura pa vadu ir antena? jo garāks antenas vads, jo lielāki zudumi. un tad UTP kabelis tiks izmantots kā antena kabelis vai?

ideāli, ja rūteris ir dažu metru attālumā no antenas. tālāk aiz rūtera jau jā - vītais pāris, 100m būtu jāiet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , uldise teica:

un tad UTP kabelis tiks izmantots kā antena kabelis vai?

Šo izpildījumu es gribētu redzēt dzīvē. ? Bet nu nē, ed cokmo nebija tā domājis.

Kā jau Net teica, iekštelpās (parastas dzīvojamās mājas iekštelpās nevis industriālās telpās) joprojām UTP 5e cat ir labs variants. Ja liksi galus pats un nav tajā amatā zināmas iemaņas, tad no tā cat 6 kabeļa tāpat sanāks vien cat 5e kabelis nekvalitatīvi izveidotā RJ-45 jack'a dēļ. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , uldise teica:

tad runa ir par to pašu Huawei rūteri, pie kura pa vadu ir antena? jo garāks antenas vads, jo lielāki zudumi. un tad UTP kabelis tiks izmantots kā antena kabelis vai?

ideāli, ja rūteris ir dažu metru attālumā no antenas. tālāk aiz rūtera jau jā - vītais pāris, 100m būtu jāiet.

 

  antenas vispār nebūs!

 runa gāja pa ethernet vadu no modema līdz rūterim,...bet tikuntā vairs tas nav aktuāli - jau pasūtiju cat6 FTP kabeli,.... līdz šim ātrums 40down un 20up ir ar visu to ka gan modems gan rūteris patreiz atrodas bēniņos  bet es gribu izdarīt tā:  modemu izvilkt uz jumta vismaz IP55 kastē, un rūteri novilkt uz 1 stāvu.


Pirms 1 minūtes , CosmosDC teica:

Šo izpildījumu es gribētu redzēt dzīvē. ? Bet nu nē, ed cokmo nebija tā domājis.

Kā jau Net teica, iekštelpās (parastas dzīvojamās mājas iekštelpās nevis industriālās telpās) joprojām UTP 5e cat ir labs variants. Ja liksi galus pats un nav tajā amatā zināmas iemaņas, tad no tā cat 6 kabeļa tāpat sanāks vien cat 5e kabelis nekvalitatīvi izveidotā RJ-45 jack'a dēļ. 

 

 es pasūtiju jau gatavu vadu :)

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ed cokmo teica:

runa gāja pa ethernet vadu no modema līdz rūterim,...bet tikuntā vairs tas nav aktuāli - jau pasūtiju cat6 FTP kabeli,.... līdz šim ātrums 40down un 20up ir ar visu to ka gan modems gan rūteris patreiz atrodas bēniņos  bet es gribu izdarīt tā:  modemu izvilkt uz jumta vismaz IP55 kastē, un rūteri novilkt uz 1 stāvu.

 

es biju sapratis, ka Tev modēms un rūteris ir viena iekārta. ja ir tā kā Tu raksti, tad viss pareizi.

Link to comment
Share on other sites

2018.11.5. , 13:24, Ronalds teica:

Tātad sanāk ka piespiedu LTE advanced režīmā ātrums ir jūtami lielāks!

Man ar pēc tā sāk izskatīties. ar LTE Advanced sanāk 20 stabili, ar to FDD2600 knapi 10 tagad.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Labas dienas kungi un dāmas (ja kāda ir),

 

Esmu nonācis pie situācijas kad jāizvēlas kāds no mobiliem operatoriem.

No mājas līdz vienam tornim ir 1.26km (B20 800 FDD) pēc cellmapper datiem

Otrs tornis 1.56km, tur ir B3, B7 un B20, bet pret šo torni ir ļoti slikts signāls, pats cellmapper uz manu pusi nerāda neko (Cell lai ko tas arī nozīmētu :))

 

Nets mājās no telefona ir čābīgs, ārpusē 20DL/20UP var dabūt, iekšā ir zem 10DL/15-20UP

 

Doma bija paņemt https://www.eurodk.lv/lv/products/mt-lhg/mikrotik-lhg-lte-kit uzlikt pie skursteņa un miers, bet samūlsināja tas ka tur ir tikai CAT4 LTE,

 

sāku svārstīties, varbūt jāatstāj B525 rooteris un jāpieliek piem. šāda antena https://www.eurodk.lv/lv/products/lte-outdoor-antennas/3g4g-lte-14dbi-outdoor-panel-antenna-800-2600mhz-black bet tad jautājums par tiem pašiem antenas vadiem un zudumiem. kaut ko no viņu pašu piedāvājuma https://www.eurodk.lv/lv/products/coaxial-cables/coaxial-cable-n-male-sma-male-5m

 

Rooteris iemaukts prezī un pacelts mastā mani neinteresē, to nepiedāvāt. 

 

Skatos LMT jau piedāvā CAT9 LTE rooterus, bet man LMT tur vissliktākā zona.

 

Respektīvi nepieciešams padoms kā labāk izveidot pieslēgumu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , unknovn teica:

Nets mājās no telefona ir čābīgs, ārpusē 20DL/20UP var dabūt, iekšā ir zem 10DL/15-20UP

Es jau teikšu, ka tie ir sakarīgi rādītāji, nav jau izdalīta optika. Ar ārējo antenu un uz kādas augstākās frekvences kādi 10 varētu nākt vēl klāt.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , unknovn teica:

Nets mājās no telefona ir čābīgs, ārpusē 20DL/20UP var dabūt,

Priekš 4g tas ir ļoti labi! 

Ir divi varianti - ņemt operatora rūteri un likt mastā ūdens necaurlaidīgā kastē, vai Mikrotiku - kurš jau nāk āra kastē. bet ir jūtami dārgāks. 

Antenas - cik mana pieredze - galīgi garām. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu Mikrotik šobrīd ir tikai CAT4. labāku modēmu vajag tikai, ja, pirmkārt ir pieejama zona vairākās frekvencēs, otrkārt, ja konkrētajā tornī ir atbalsts LTE Advanced, kas māk frekvences apvienot. pēc @unknovn apraksta to īsti nevar nevar saprast. ieteiktu to pašu CellMapper aplikāciju uzlikt uz tā paša telefona un apskatīties sētā vai kādā tuvā vietā, kur uz torni ir tieša redzamība, kādas frekvences ir pieejamas.

1.5km līdz tornim ir tuvu, tas nekas nav, daudz svarīgāk būtu spēt nodrošināt tiešo redzamību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Ronalds teica:

Priekš 4g tas ir ļoti labi! 

Ir divi varianti - ņemt operatora rūteri un likt mastā ūdens necaurlaidīgā kastē, vai Mikrotiku - kurš jau nāk āra kastē. bet ir jūtami dārgāks. 

Antenas - cik mana pieredze - galīgi garām. 

 

Ar antenām ir tā, ka:

1. Jāliek virziendarbīga antena (Yagi) un pareizi jāorientē un, protams, tiešā redzamība.

2. Jālieto ĻOTI LABS kabelis, kuram uz attiecīgās frekvences ir zināms un pietiekami mazs vājinājums uz metru. Ķīniešu tievie mēsli vājina vairāk nekā jebkāda antena spēj pastpirināt.

 

Uzliekot rūteri pie antenas 2. faktoru izslēdzam vispār un tīri pēc fizikas tas ir pareizākais risinājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Insekc teica:

Jālieto ĻOTI LABS kabelis

Nu tad iesaki kautko konkrētu, nevis iepird boldā, to mēs visi labi protam.

Ja par tēmu, es piekrītu Ronim.

Link to comment
Share on other sites

Un cik reāli ir mobilā torņa caurlaidība, tobiš datu apjoms sekundē?

Link to comment
Share on other sites

Es nekādīgi, bet pieļauju domu, ka ir kāds, kam darīšana ar mob. sakariem.

Ai, labi, izteikšos prostāk- vai mobīlais tornis vienam lietotājam ideālos apstākļos var nodrošināt optikas cienīgu ātrumu.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , inteens teica:

Es nekādīgi, bet pieļauju domu, ka ir kāds, kam darīšana ar mob. sakariem.

Ai, labi, izteikšos prostāk- vai mobīlais tornis vienam lietotājam ideālos apstākļos var nodrošināt optikas cienīgu ātrumu.

Kā tornis  var nodrošināt ko tādu,vakaros daudz sēd uz viņa...!Pa naktīm jā,man personīgi LMT mobilais inets nakts stundās 100Mbps ...bez rutera antenas,bet rūteris pats iekš antenas!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Just5cosmo teica:

mežs

Savulaik tupēju  uz 3G, tad ļoti varēja just,kad lapas nobirst, un kārtīgs aukstums iestājas, cita aršana.

Link to comment
Share on other sites

Es ar USB huaveju spēlējos, posts un negals, datorā pa tiešo pagalam negāja, ietinu plēvē, izurķēju loga rāmī caurumu, pakarināju aiz loga. Vismaz kautkas darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...