`
-Jānis-

Tele2 Mājas rūtera ārējā antena

139 posts in this topic

Racer

Mļin, aizmirsu. Uzzvanīšu tūlīt. 

Racer

Sazvanīju, arī LTE nečeko tīkla aizņemtību no interneta viedokļa,skatās tik uz signāla q. Respektīvi, ja ir 2 torņi tuvā azimutā, netiksi pie tālākā, bet brīvākā arī ar vērsto antenu, ja tuvākajam būs labāks radiosignāls. 

GE (DX)

Tad nav nekadu softu kas liek ruterim piesieties pie konkreta torna? Pec cell ID to nevar dabut gatavu?

Ronalds

hauvajam ir!

uldise

es huawei esmu redzējis softu(LTEWatch), ar kuru frekvenci var mainiit.

torni norādīt, to nu gan neatceros, ka varēja. 

Racer

Nē nu lieliski, ja ir iekārtas, kurām var kaut kā to izdarīt, bet mana pamatdoma bij, ka tipiskā situācijā viss ir slikti.

m121

Torņu "piesiešana" bija ok GSM laikos, kad bija raidītāji dalīti kanālos  Kopš 3G laikiem, kad visi torņi darbojas vienā frekvencē (šeit nerunāju par bandiem), piesiešanās tālākam tornim nav vēlama, jo signāla kvalitāte tev uzreiz kritīsies, jo tuvējais tornis būs interferētājs. Vieglākai saprašanai - istabā pilnā ar cilvēkiem, kur visi iedzēruši un jautri pļāpā, pamēģini parunāties ar cilvēku otrā istabas pusē - sadzirdēt neiespējami, jo tuvējie bļauj skaļāk. Tieši tas pats ar stacijām - tālākā, varbūt, mazāk noslogota, bet ko tas dot, ja tuvējā visu signālu pārbļauj. Bandu maiņa ir pavisam cits zvērs, kuram dažreiz arī gaļa ēdama.

Racer

Atļaušos nepiekrist par interferenci - LTE variantā pēc būtības tiek izmantots CDMA protokols (labi, ar niansēm, bet tomēr) un tur klasiskā izpratnē interference, kas ietekmē konvenciālos sakarus - PMR utt, nav īsti spēkā, jo signāls ir dabonams pat zem trokšņu līmeņa. Praksē pārbaudīts ar mērījumiem. ;) 

Ronalds

@Racer varētu kādu linku? Būtu interesanti teoriju par sakariem palasīt!

Racer

Ronald, rīt Tev aizsūtīšu blāķi. Pirms dažiem gadiem pats pētījumā par šo piedalījos... ;) 

snukurins

Ir Tele2 modēms,telpas iekšpusē nevar dabūt normālu upload.izliekot ārpusē viss rullē.Ir doma izlikt ārpusē hermetiskā plastmasas kastē.Te nu ir pāris problēmas>kur tik lielu nopirkt onlainā?Otrā>kā tur būs ar dzesēšanu tai hermetiskajā kārbā?nepārkarsīs?It kā iznāk ēnā bet tomēr?

Pasākums vajadzīgs uz apmēram vienu mēnesi.Tāpēc neko krutu nevajag.

Labots - snukurins

Ronalds
Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Ir doma izlikt ārpusē hermetiskā plastmasas kastē.Te nu ir pāris problēmas>kur tik lielu nopirkt onlai?

O!!! 

Es biju domājis ka @snukurins arī lasa, ne tikai raksta! Aizbraucam uz jebkuru tuvāko elektromateriālu/būvmateriālu veikalu un tur nopērkam āra montāžas plastmasas kārbu atbilstoša izmēra -  ap 10 eur maksā! 

Man tādās kastēs jau 3 rūteri stāv!

Ronalds

Var arī online pasūtīt 

Bet priekš kam, ja visās bodēs ir uz vietas!

laikamTak
Pirms 3 minūtēm , Guncha teica:

ar šitādiem izmēriem vajadzētu būt gana.

rūtera izmēri, spriežot pēc mājaslapas ir 266 x 163 x 52 mm

Ronalds

Kas? Šeit visi ir dauņi???? 

Paņemam rūteri, aizbraucam uz tuvējo būvmateriālu veikalu un pie montāžas kastu stenda atrodam vajadzīgo kurā rūters bez problēmām ietilpst! 

Kur problēma????????? 😭

snukurins
1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Bet priekš kam, ja visās bodēs ir uz vietas!

Nesmīdini,nav.Arī Depo nav.Netaisos 300km braukt pakaļ.

Decembrī pasūtīju vietējā bodē,rajona centrā kabeļu kanālu OBO Bettermann 60x230.Ideāls produkts kur salikt tīkla verķus.Diemžēl modēmam par mazu.(kurš idiots izdomāja ka modēms vai rūteris stāv vertikāli uz galda?)Nozāģē cik garu vajag un ,,galus,, priekšā.Trīs mēnešus gaidīju un nesagaidīju,Šamie saka ka Latvijā neesot un kad būšot nav zināms.Pasūtiju Lukasā un dabūju nedēļas laikā..

Labots - snukurins

Guncha
Pirms 15 minūtēm , Ronalds teica:

Kas? Šeit visi ir slimi cilvēki???? 

Paņemam rūteri, aizbraucam uz tuvējo būvmateriālu veikalu un pie montāžas kastu stenda atrodam vajadzīgo kurā rūters bez problēmām ietilpst! 

Kur problēma????????? 😭

Tur tā lieta, ka ne sūda nav visos veikalos tik lielas un Šņukurs prasīja, kur var online nopirkt.

Ronalds
Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

Arī Depo nav

Nesmīdini mani! Es saviem rūteriem tieši depo kastes pirku! Un arī Ogres būvmaterialu veikalā ir! 

Nu neticiu ka nav uz vietas ~200x300x80mm  āra vadu montāžas kārba! Vismaz Rīga ir visos būvmateriālu veikalos, kuros esmu bijis!  

Un online ar ir 

https://www.konstantatvis.lv/lat/catalogue/000010502/0021020.html

Meklē pēc atslēgas vārda nozarkārba!

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!