Jump to content

Tele2 Mājas rūtera ārējā antena


-Jānis-
 Share

Recommended Posts

Pirms 24 minūtēm , Ronalds teica:

Bet dažiem kā izskatās patīk lauzties atvērtās durvīs.....

Vismaz pirms neilga laika, pirms man bija SXT, tas Huawei kārās uz nebēdu, jāpārstartē pat vairākas reizes stundā.

tad tas sanāk kādas durvis - atvērtas vai slēgtas vai pusvirus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , uldise teica:

jāpārstartē pat vairākas reizes stundā.

 

Ja ar špani viss oki, tad jānes mainīt. Būs brāķis gadījies.

 

Man huawaji iet mēnešiem bez kādām problēmām. Un cik zinu tad ne tikai man. Tagadējie operatoru dotie 4g rūteri ir gana stabili.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

LMT vecais Huawei, pēc pēdējā update, jau gadu vispār kā puķīte strādā! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, MT tikko sāka piedāvāt miniPCIe radiokartiņu R11e-LTE, kura atbalsta kaudzi LTE frekvenču,  tad nu varēs salikt rūteri kādu vēlēsies.

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūs gan viss tik vienkārši.....  Tai kartiņai klāt vajadzēs korpusus, antenas, mātes dēli... Par sarežģītu pat priekš manis! 

Man vajag gatavu risinājumu - izņem no kastes, ieliec sim un viss notiekas! 

Tipa RBSXTLTE3-7,  bet lai viņš visas frekvences uztur! 

 

Uz doto momentu es ceļu mastā operatoru doto huevaju sākumā iepakojot viņu ūdens necaurlaidīgā kastē un viss strādā - pa lielam lēti un labi!  

Link to comment
Share on other sites

Kabeļus aizmirsi :) Protams, ka sarežģīti, tāpēc rakstīju, "varēs salikt rūteri kādu vēlas", nenoliedzami, salikt ir sarežģīts process.
Ja tomēr savajagas, lai mazliet atvieglotu procesu var paņemt wAP R, pietrūks tikai kabeļi un antena.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Ronalds teica:

Nu nebūs gan viss tik vienkārši.....  Tai kartiņai klāt vajadzēs korpusus, antenas, mātes dēli... Par sarežģītu pat priekš manis! 

Man vajag gatavu risinājumu - izņem no kastes, ieliec sim un viss notiekas! 

Tipa RBSXTLTE3-7,  bet lai viņš visas frekvences uztur! 

 

Uz doto momentu es ceļu mastā operatoru doto huevaju sākumā iepakojot viņu ūdens necaurlaidīgā kastē un viss strādā - pa lielam lēti un labi!  

+1

 

Tā varētu būt vareni laba iekārta Mikrotik LTE lauciņā. Gribētos ticēt, ka kaut ko tādu šie uztaisīs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es savu cīņu ar Tele nēsmu izcīnījis, joprojām katru nakti no 2 līdz 7 rītā tiek izslēgta 1800 frekvence. Visi solījumi ko atrisināt ir palikšu tikai kā solījumi.

Link to comment
Share on other sites

dažreiz palīdz piedraudēt, ka iesi pie cita operātora, ja vien ir tāds variants..


baigo variantu nav, lmt un bite tīkls ļoti noslogots un ātrums vakaros 0
Link to comment
Share on other sites

LMT arī 1800Mhz? cik sen atpakalj testēji? lai gan, ja ir pilsēta, tad ticu..


Testēju kādu gadu atpakaļ, atrodos Jūrmalā dziļi mežos. Ikdienā izmantoju LMT telefona, nekā spīdoša.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Labrīt, kādu laiku biju pazudis jo Tele2 tikai solīja un nekas no tā nemainījās- kā nets nebija naktī, tā arī nav.
LMT palaida jaunu bāzes staciju Jūrmalā kura atbalsta 1800&2400 frekvences kuras man arī ir nepieciešams. Tagad LMT sim, viss notiek gan dienā, gan naktī un vēl labākiem rezultātātiem
49b68e3eedb81b878a6fc9a9f56aff9e.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un rezultāti vakarā no speedtesta? ;) 

 

Tagad LMT tīkls dēļ viedtelevīzijas daudz kur ir pārslogots. Man pa nakti ap 40mbps  vakarpusē nožēlojami ~3-5 mbps..... 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ako, ir cerības, ka uz doto brīdi Tele2 tīklā ir labāks ātrums? Ir kāds skatījis? Interesē infō persōnīgiem merkantīliem mērķiem - vajadzēs izvēlēties 1 ļaunumu no 2.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vebkamera, tas taču katrā vietā individuāli, precizē to un kāds no biedriem tur jau testē :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Starp Ikšķīli un Tīnūžiem. Tas otrs tips kautkur turpat dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Es dzīvoju aiz Tīnūžiem un man telefonā ir tele2. Ātrums ap 5 mbps.....  Vakaros labāk kā lmt, bet citā laikā tomēr LMT ir labāk. 

Bite ap 10 mbps iet. Bet tur baidos ka dēļ trafika būs problēmas - man ~250 gigi mēnesī aiziet....

Link to comment
Share on other sites

Kuldīgā 4G+ un speedtest telefonā atsevišķās vietās uzrāda DL 130Mbit/s. Tas pozitīvi pārsteidza un tagad domāju ņemt DSLa vietā, bet ārējā antena, manuprāt, must have, lai sasniegtu ko līdzīgu, jo testējot ar telefonu ātrums 10-30mbit/s. Kā tur ir ar to mikrotika wap lte? Vai labāk likt uz jumta piedāvāto rūteri? 

P. S. Tele2 dod reālo IP adresi? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , marizo teica:

P. S. Tele2 dod reālo IP adresi? 

Dod! ap 2 eur mēnesī. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man pagājušvasar stabili Tele2 4g rūteris 3 mēnešus Saulkrastos nostrādāja. Nebij problēmas ar ātrumu arī vakaros un naktīs. Vienīgi izrādījās ka uz 3 mēnešiem nedod, min ir 6. Vienojāmies, ka nemaksāšu par 3, bet šogad būs jāņem LMT, kuri ļauj pat uz dienām ņemt un ir tikai pāris eiro/mēnesī dārgāki. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , marizo teica:

Kā tur ir ar to mikrotika wap lte?

Šito jāceļ mastā vai vismaz jāliek ēkas ārpusē un būs ok. ja vien protams nav tornis aiz loga..

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Ronalds teica:

Dod! ap 2 eur mēnesī. 

 

Kļūdies, mājas internetam dinamiskā bezmaksas, fiksētā maksā.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Un rezultāti vakarā no speedtesta?  
 
Tagad LMT tīkls dēļ viedtelevīzijas daudz kur ir pārslogots. Man pa nakti ap 40mbps  vakarpusē nožēlojami ~3-5 mbps..... 

d8ad14f16a0cf4a2f5bb620959b3971c.jpg

Lūdzu
Link to comment
Share on other sites

Cikos, kurā vietā? Man tagad (ap 7 no rīta) arī bus ap 40mbps! Bet tu ap 9 vakarā pamēri!

Link to comment
Share on other sites

Jautājums nediplomētajam: Kā Tu pierunāsi ierīci "piesieties" pie tālākā torņa, ja pat pagriežot antenu, tuvākais tornis tās malu diagrammā nodrošinās spēcīgāku līmeni ierīces ieejā (nerunājot par to, ka tuvākais un tālākais bieži ir tuvos azimuta grādos)?

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka to varētu risināt ar noise shield (nezinu kā latviski jēdzīgi iztulkot), vienīgi nezinu vai LTE sērijai ir tie vairogi pieejami. Ja abi ir tuvos azimuta grādos, tad gan varētu būt nopietna problēma, ja vien konfigurācijā nevar pateikt lai piesienas koknkrētam tornim. Diemžēl vēl nav sanācis iemēģināt Mikrotik LTE sēriju.

 

anti-noise_shield_sxt-sar2_1.jpg

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Cikos, kurā vietā? Man tagad (ap 7 no rīta) arī bus ap 40mbps! Bet tu ap 9 vakarā pamēri!


Kā jau rakstīju Jurmalā mežā (Vaivari) - bildē redzams laiks un datums.
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Viena nianse - sakarīgi darītāji māk arī paskaidrot ko dara, bet neuztraucies, uz tevi tas neattiecas. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

BTW, es jau nemaz neesmu pētījis - ir tāda opcija tais 4G rūteros piesieties pie konkrētas stacijas konkrēta kanāla konkrētā frekvencē? Sen sen bij opcija Nokijai 6110 caur kompi ieslēgt NET MON režīmu, kur varēja šito izveikt, Tad arī izmantoju kad krastmalā skatījos salūtu un visas bāzes stacijas bij pārslogotas. Piespiedu piesieties pie Ķipenes stacijas un tad vismaz bij cerība sazvanīties. :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

ir tāda opcija tais 4G rūteros piesieties pie konkrētas stacijas konkrēta kanāla konkrētā frekvencē?

Ir dažos hueway rūtoreos. Bet nav īsti oficiāla. Pēc standartiem šito operators regulē un kā saprotu māk pārmest iekārtas uz mazāk noslogotu bāzes staciju, kaut ar vājāku signālu, 

Tiesa gan nezinu vai LV šī fīča ir ieviesta un kā strādā, bet viens krievijas operators viņu reklamēja.

Link to comment
Share on other sites

Gsm protokols mazliet savādāk strādā, operators neko tādu nedara - tur jau ir tā sāpe. 

Link to comment
Share on other sites

@Racer es sapratu ka tā ir jauna fiška 4g. Bet varbūt kļūdos.

3g un  vecākiem - jā tur lietotāja iekārta torni izvēlās.

Link to comment
Share on other sites

O, toč LTE tak savādāk strādā. Rīt uzjautāšu cilvēkam kas ar šo ņemās.

Link to comment
Share on other sites

2018.04.22. , 08:15, Racer teica:

O, toč LTE tak savādāk strādā. Rīt uzjautāšu cilvēkam kas ar šo ņemās.

Izdevās kaut ko noskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...