Jump to content

XIAOMI REDMI 4A


Maris77
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

 

2017.07.16. , 19:00, Bruketajs teica:

Saraksts ar pašlaik mums derīgajiem:

B20:

Mi Note 2 Global Edition
Redmi Note 4 Global Version
Redmi 4A Global Version
Redmi 4X Global Version
Redmi Note 3 Special Edition
Redmi 3S Global Version

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izlasi to topiku. Vai var vai nevar uzlikt valodu, nepateikšu, bet es tavā vietā vairāk pievērstu uzmanību nevis valodas, bet 800MHz frekvences trūkumam.

1a.lv ir slaveni ar citiem reģioniem paredzētu telefonu tirgošanu, bet Xiaomi gadījumā viņi nebūt nav vienīgie kas tirgo neriktīgos.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vai tad viņiem nav 800 frekvences?

Sakaru standarts 
 
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
LTE 800 / 850 / 1700 / 1800 / 2100 / 2300 / 2600

 

 

Cik palasīju krievu forumos valodu var uzlikt kādu grib ar morelocale 2 palīdzību. Ar klaviatūru noteikti tas pats. 

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 1 stundas , Maris77 teica:

Tā arī nesapratu, ir iespēja uzlikt latviešu valodu vai nē? 

Jā un nē. Uzlikt ar Morelocale var, bet tas nebūs 100% funkcionējošs risinājums

 

1 stundu atpakaļ, Maris77 teica:

Vai tad viņiem nav 800 frekvences?

Atkarīgs no konkrētā modeļa reģiona. Ķinai paredzētajiem B20 nav un cena ir zemāka - līdz ar to mūsu piznesmeņi var lielāku varku uzlikt un tos modeļus tad arī iepērk.

Ja godīgi - es nekad nepirktu Xiaomi latvijā. Ja gribat pabarot kādu liekēdi, iedodiet bomāram pazemes pārejā piečuku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1a maksā 115 , aliekspresā no 86 līdz 107 eiras. Pie tam 2 mēneši jāgaida. Tā ka nekādu dižo atšķirību nejūtu, pie tam 1a tomēr kaut kāda garantija, bet ko es no aliekspreša paņemšu? Ja es tagad gatavotu dāvanu Ziemassvētkiem , tad varētu domāt par ša'du variantu, bet telefonu man vajadzēja jau pirms 2 nedēļam nevis pēc 2. mēnešiem. :D 

 

https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-4A-4-A-Pro-Smartphone-2GB-32GB-5-0-Inch-Snapdragon/32801974855.html?spm=2114.search0204.3.108.VDvYhe&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10152_10065_10151_10068_10171_10084_10083_10080_10307_10082_10081_10301_10110_10303_10137_10111_10060_10112_10155_10113_10114_10154_10056_10055_10054_10310_10182_10059_100031_10099_10078_10079_10103_10073_10102_10052_10053_10142_10107_10050_10051,searchweb201603_2,ppcSwitch_5_ppcChannel&btsid=98a18da1-8355-497c-b102-bf8e45345e60&algo_expid=c307a53c-2702-480f-9148-7ceb56129db7-11&algo_pvid=c307a53c-2702-480f-9148-7ceb56129db7


Pirms 14 minūtēm , Bruketajs teica:

Jā un nē. Uzlikt ar Morelocale var, bet tas nebūs 100% funkcionējošs risinājums

 

 

100% risinājuma pagaidām nav? 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 1 minūtes , Maris77 teica:

Pie tam 2 mēneši jāgaida.

Kā lūdzu? Cik mēneši? Labi ka ne deviņi... 


Pirms 2 minūtēm , Maris77 teica:

100% risinājuma pagaidām nav? 

Nav, jo nav nepieciešams.

 


Pirms 3 minūtēm , Maris77 teica:

bet telefonu man vajadzēja jau pirms 2 nedēļam nevis pēc 2. mēnešiem.

Tad tev tikai pie lv tirgoņiem. Tie, kas izdomā laicīgi, pērk tur, kur labāk.

Par to vai B20 būs tam 1a aparātam gan skaties. Ir vairāki veidi, kā to uzzināt, pat neatverot kasti. Google būs tavs draugs.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Nezinu, kur dzīvo Māris, bet uz Latvijas galvaspilsētu ir 1-2 nedēļas max

Link to comment
Share on other sites

Redmi 4a pirku maijā no rdveikals.lv, uz kastes uzlīme Global Version, lv valoda by default. Viss darbojas, nelago, baterija laba, ar zonu problēmu nav, 4g lielākoties visur

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 1 stundas , robcixx teica:

lv valoda by default.

Tas, lūk, nozīmē, ka šim telefonam ir kaut kāda kreisā firmware. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
2017.07.27. , 09:10, Bruketajs teica:

Jā un nē. Uzlikt ar Morelocale var, bet tas nebūs 100% funkcionējošs risinājums

 

Atkarīgs no konkrētā modeļa reģiona. Ķinai paredzētajiem B20 nav un cena ir zemāka - līdz ar to mūsu piznesmeņi var lielāku varku uzlikt un tos modeļus tad arī iepērk.

Ja godīgi - es nekad nepirktu Xiaomi latvijā. Ja gribat pabarot kādu liekēdi, iedodiet bomāram pazemes pārejā piečuku.

Latviešu valodā ir iztulkoti tikai 7% , nevis kā lietuviski 99%. Mūsējie kā vienmēr slinko. https://crowdin.com/project/miui-v6

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Maris77 teica:

Kāds varēja uzņemties iztulkot un būtu mums MIUI 9 latviski. 

Nu beidz īdēt un rādi piemēru, nevis ceri uz citiem. :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, LMT jau varēja pieķerties, ja reiz gribās tirgot un vārīties.

Ja godīgi, kaut kad bija ienācis prātā notulkot priekš xiaomi.eu projekta un savākt kādus palīgu, lai nav garlaicīgi, bet entuziasma nebija nu nemaz. Nu un man personīgi vienalga, kādā valodā lietot to savu viedtālruni. 

Link to comment
Share on other sites

Cerams jau ka LMT iztulkos, tikai vai viņi citiem dos savu tulkojumu. :D Ar tiem entuziastiem mums ir kā ir, tur cerība vāja. Mēģināsu kaut ko fano.in noorganizēt. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 5 minūtēm , Maris77 teica:

Cerams jau ka LMT iztulkos, tikai vai viņi citiem dos savu tulkojumu.

Tas ir kā? Ja notulko, tad notulko. Diez vai LMT taisīs specifisku sistēmas versiju, tikai sevis pārdotiem telefoniem.

Oficiālais veids ir iztulkot, submitot Xiaomi un līdz ar jauninājumu tas būs pieejams katram international softa lietotājam. Protams, ir nianse, bet aptuveni tā viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Cerēsim ka kāds iztulkos. Telefoni jau ir diezgan populāri Latvijā. Tādai kompānijai kā LMT jau nu vispār nevajadzētu būt problēmām ar tulkošanu, tikai vai ir gribēšana. 

Link to comment
Share on other sites

Es Tavā vietā nežņaugtos un paņemtu Redmi Note 4.Global

1) Snapdragon 625

2) 3Gb rams

3) Aķis 4100

4) Antutu ~62000

5) Aliexpress cena sākot no 124Eur

Link to comment
Share on other sites

4X bilde tikai 5''un Snapdragons 435 arī tikai...

Arī izšķirtspēja 720x1280...

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Bruketajs teica:

Nu un man personīgi vienalga, kādā valodā lietot to savu viedtālruni. 

Man gan nav vienalga - ja nav angļu valodas, tad es uz tādu nemaz neskatos :D

 

pirms 2 stundām , Knaabis teica:

Es Tavā vietā nežņaugtos un paņemtu Redmi Note 4.Global

1) Snapdragon 625

Un kāpēc ne Helio X20?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 17 stundām , binary teica:

Un kāpēc ne Helio X20?

Neviens MTK viedtālruņiem paredzētais procesors vēl nav spējis izlīst ārā no kategorijas "pilnīgs mēsls"

Bet ja nopietni:

1. GPS krietni zem vidusmēra. Variējas pa tālruņu markām un modeļiem, bet nekad nav tiešām ok.

2. Wifi nožēlojams un mainās līdz ar katru jauninājumu, bet ne uz labo pusi - pieredze no kolēģa UMI Super (tur nekā nebija super...)

3. LTE vairāk nefunkcionē, kā funkcionē. 

4. CPU energoefektivitāte ne tuvu nav mūsdienu cpu līmenī.Redmi Note 3 ar 4.5Ah bateriju strādā tik pat ilgi kā Ulefone Power ar 6Ah. 

5. Jaunākie MTK Helio ir domāti krānu staipītājiem, lai šie var teikt - "paskat cik man jaudīgs procis telefonam!"

Kādas 3x dzīvē iegādājos viedtālruni ar MTK un sapratu, ka tā ir kļūda un pēc pēdējā nolēmu ka vairs nekad dzīvē netēlošu tik lielu santīmmīlētāju, kas pērk MTK.

 

Labots - Bruketajs
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@Bruketajs, jautājums bija konkrēti par Xiaomi Redmi Note 4, kurš ir pieejams gan ar snapdragonu, gan ar mtk. Man gan tas Xiaomi ir salīdzinoši nesen, bet nu neesmu novērojis problēmas ne ar GPS, ne ar Wifi, ne ar LTE. Energoefektivitāte, protams, vājāka nekā tam snapdragonam, bet nu vismaz pēc papīriem veiktspēja ir pārāka - man personīgi svarīgāk ir, lai tas telefons strādātu jestrāk arī pie lielākas slodzes, nevis lai telefons 5 dienu vietā iztur 7 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Tevis pieminēto santīmmīlēšanu gan īsti nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, binary teica:

vismaz pēc papīriem veiktspēja ir pārāka - man personīgi svarīgāk ir, lai tas telefons strādātu jestrāk arī pie lielākas slodzes,

Neesmu pat padomājis par šādu variantu - aplikāciju un datubāzu servēšanai izmantoju specializētas iekārtas, bet ikdienas lietām (izņemot tikai grafiski smagas spēles - tās uz telefona spēlē tikai galīgi traki cilvēki) ar 6 "vājiem" Snapdragon kodoliem man pilnībā pietiek.  

Par santīmmīlētājiem es saucu cilvēkus, kas cenšas iegūt 110% no sava iztērētā € - tādi pat pie ielasmeitas uz galda uzliek pulksteni. Tas pats ar MTK - šie sola 150% veiktspēju par to pašu cenu un bonusā vēl dāvina dažādus brīnumus. Nav man laika noskaidrot, kāpēc konkrētajā brīdī kaut kas nestrādā.

Iespējams, Xiaomi pieeja dzelšu draiveriem (kodola moduļiem) ir daudz striktāka un problēmu ir mazāk, bet tas nenozīmē, ka es jelkad birkšu viedtālruni ar MTK vai arī kādam ieteikšu. 

1 stundu atpakaļ, binary teica:

lai telefons 5 dienu vietā iztur 7 dienas.

Tas vairāk attiecas uz podziņniekiem. Normāli lietotam viedtālrunim šis cipars būs 2 vai 3 dienas (un tā ir starpība - 30%) un tie, kas apgalvo, ka cipars ir lielāks acīmredzot šo tālruni nelieto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Bruketajs teica:

Tas vairāk attiecas uz podziņniekiem. Normāli lietotam viedtālrunim šis cipars būs 2 vai 3 dienas (un tā ir starpība - 30%) un tie, kas apgalvo, ka cipars ir lielāks acīmredzot šo tālruni nelieto.

Te gan jāpiekrīt, jā. Tagad, kamēr tā rotaļlieta man vēl jauna, tiešām jālādē reizi 1-3 dienās. Tādā ziņā reāli pietrūkst bezvadu lādēšanas - ar to lādešanas problēmas pa lielam atkristu.

 

Ja par Xiaomi kopumā, tad kaut kā nepatīk man, kā viņu aplikācijas prasa visam pieeju - tai skaitā pilnu pieeju kontaktiem, sms, zvaniem, pat ja aplikācijai tādu pieeju it kā nevajadzētu…

Un vēl neesmu sapratis, kam tā pieeja tiek dota. Biju iedomājis, ka pieeja tiek dota aplikācijai, lai tā aplikācija spētu piekļūt resursiem un pildīt savas funkcijas. Bet pēc novērojumiem - Recorder, piemēram, ieraksta balss zvanus, bet lai es piekļūtu ierakstiem, man ir jāiedod pieeju. Faktiski sanāk, ka Recorder jebkurā gadījumā tiek visam klāt, bet pieeju es dodu *sev*, nevis *aplikācijai*. Tad kāda tur pie vella drošība tajā pieeju dalīšanā…

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Bezvadu lādēšanu attestējos ar priekšnieka CAT - ka nav ta nav kazai piena - ar 0.5A lādēt var ļoti ilgi... Priekš sevis aizstāju ar magnetisko štekeri no Ali - ja paņem katrā vietā kur es mētājos pa vadam, var vienmēr piemest lādēties, nemokot štekeri.

Ar atļaujām viss ir savādi - dažreiz aplikācijai vajag vairāk tiesību, kā varētu šķist, lai tā funkcionētu. 

Parasti es pēc aplikācijas palaišanas, ja tai neuzticos, ieeju iestatījumos un "piegriežu" un skatos kā tā reaģē. 

Galu galā, viedtālrunis nav vieta personīgai un īpaši sensitīvai informācijai. Kas netic, var pajautāt Dženiferai Lourensai un pārējām aktrisēm... ;)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Bruketajs teica:

Priekš sevis aizstāju ar magnetisko štekeri no Ali - ja paņem katrā vietā kur es mētājos pa vadam, var vienmēr piemest lādēties, nemokot štekeri.

Arī visiem iesaku šo lietu - ļoti ērti un nečakarē USB ligzdu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad varu ieteikt pirkt normālu telefonu ar normālu aķi, lai nav katru otro stundu jālādē! :dance3:

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Manā ģimenē tikai cienītajai ir problēmas ar to, ka viedtālrunis jālādē visās vietā, izņemot mājas - atrisināts, iegādājot kasti, kurā ielikti elementi no laptopu aķiem un pielikts vads ar to magnētiņu. Pats es nekad neesmu lādējis ārpus mājas vai auto. Bet atkal - nekad nesaki nekad. 


Ķeršanās aiz visa kā nav izteikta, bet mazliet ir - diemžēl, nav viedtālruņu, kuriem šī lādēšanas ligzda būtu no rūpnicas - Appls tādu firmu nognīdotu ar tiesas prāvām. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Bruketajs teica:

Bezvadu lādēšanu attestējos ar priekšnieka CAT - ka nav ta nav kazai piena - ar 0.5A lādēt var ļoti ilgi...

Jā, it īpaši tukšu 4Ah bateriju. Bet nu savas 5-6 stundas naktī tas telefons stāv nekustīgi - kāpēc gan ne uz lādētāja? Ja arī darbā telefons stāv uz galda, tad dienā pat padsmit stundas sanāk, kuras mierīgi varētu lādēt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Itkā labs mobiļniks, bet nu ir ļooooti daudz tādu nelielu mīnusiņu. Mēdz būt, ka uzkarsies un jāgaida no 0,5 līdz 1h. Ir ērts lietošanā, nav dārgs, bet nu katrs izvēlas jau pats to, ko grib

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
2017.08.1. , 10:29, Maris77 teica:

Precizējām, saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, būs pieejama septembra mēnesī. Lai izdevusies diena! ^la

Izskatās, ka līdz ar MIUI9.

Būs ko gaidīt.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...