Jump to content

Laptopa tīkla kartes maiņa


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ķecerīga doma pamainīt laptopa tīkla karti no Atheros ar9485wb-eg uz kaut ko ar 5 GHz. Nekad neesmu to darīji un pat iedziļinājies tēmā neesmu. Ko man meklēt? Kas jāzina par kaut kādiem standartiem? Tiks lietots ar W10.

Link to comment
Share on other sites

Yep, operētājsistēma īsit ņipričom, visu izteiks vai BIOSam patiks.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tātad jārok dziļāk. Šķiet, šim modelim nav no rūpnīcas pieejama opcija ar 5 GHz Wifi.

Link to comment
Share on other sites

Savam porablam ar sāku pētīt, servisa manuāļos bija part code, kas der, pēc t arī var atarst, vismaz savam varu no 2.4 uz 5 ghz nomainīt

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Asus X550LB

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau jāņem vērā iebūvētā antena.. Ja tā paredzēta tikai 2,4GHz, diez vai efektīvi darbosies uz 5GHz. Ja ražotājs nav paredzējis, tad visdrīzāk būs problēmas. Visam apakšā ir bizness un ražtājs cenšas darīt visu, lai tu pirktu jaunu datru, nevis šķūnētu vecoo.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tādas ķecerīgas domas nāk prātā? Ar to 2.4 GHz ir kaut kādas problēmas? Pirms kaut kādiem 5-6 gadiem es uz laptopa tajā 2.4 GHz frekvencē bez bēdām varēju sasniegt stabilus 130 Mbps - it kā ikdienā pietika.

Ja ir kaut kādas problēmas, var paskatīties, kas notiek ar wifi kanāliem - varbūt sēdi uz tāda, kuru izmanto vēl kāds tuvumā esošs rūteris. Ja ir pieejams telefons ar Android, tad iesaku "wifi analyzer".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Kāpēc tādas ķecerīgas domas nāk prātā?

Man piemēram kompim jāja prātu Bluetooth uztvērējs, kā arī ieslēgts PS4, jo pultis strādā uz 2.4ghz. Dēļ tā kompis vienojas nost no rūtera (rūteris patālu un signāls nebija perfekts). Atrsināju to prob gan savadāk, bet arī, kā vienu no variantiem apsvēru 5ghz

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tieši tā - BT pele, mikrovilnis un kaimiņu 2.4 GHz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...