Jump to content

LG NAS N2B1D HDD Volume


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. Ilgaaku laiku atpakalj bija jautaajums par papildus HDD ievietoshanu SFF korpusaa. Bet taa kaa taada iespeeja ir limiteeta tad nu noleemu par labu NAS. Labaa kaartaa tiku par labaam naudinjaam pie LG NAS. Viss buutu kaartiibaa, bet diemzheel NAS redz ka ir ielikti divi HDD. Bet ieejot konfiguraacijaa nu neuzraada nekaadu apjomu. Vai nu probleema ir ar partiiciju un failu sisteemu kaadaa ir formateets, vai nu NAS kljuuda? Iespeejams ka vaina ir tas ka viens disks ir 500Gb un otrs ir 320Gb.

Link to comment
Share on other sites

Jau jau 2 diski, tad jau ir jāizvēlas RAID veids un no tā arī būs atkarīgs apjoms, būs vai nu 320 vai 820 GB.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

Es jau nevaru izveeleeties jo zem RAID kur var iesleegt raada no Volumes. Un tad es nevaru saprast kur ir vaina tajaa?

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Volumes jau tev ir jāveido pašam! Un kāds tad RAID ir ieslēgts?

Link to comment
Share on other sites

Nu kā nav, pie RAID1 mazākais disks nosaka maksimālo izmēru!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Redz diskus. No disk Manager es izdzeesu partiicijas un atstaaju bez jebkaada veidojuma, tad arii tagad redz HDD.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Pacelshu teemu augshaa. 

Risinaajums, ja nu kaadam liidzigi gadaas tikt pie shaada.

Taatad pirmaam kaartaam, pievienojam vienu disku. Es pieljauju ka nav svariigi vai ir bez gatavas partiicijas vai ar partiiciju, bet pirmo reizi sasleedzot, NAS paarveido pa savam un formatee disku. Kad tas ir izdariits, sleedzam klaat otru disku un peec briizha paraadiisies iespeeja Add/Removeun piesleedzam caur to otru disku. Buus jaauzgaida gan buus, jo NAS disku arii paarformatee in paarkaarto. Peec shii paraadiisies arii iespeeja vairaakos veidos sasleegt RAID. Azveelamies vienu un apstyiprinaam, tad nu buus kaadas 5-10 min kameer paarsleedzas RAID.

Link to comment
Share on other sites

Kāds tev ir R/W ātrums pa tīklu, kopējot piemēram 1 Gb failu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...