Jump to content

Garantija un elektroinstruments


Zoom
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir elektriskā ēvele. Gribētu apmainīt asmeņus, bet asmeņi ir pieskrūvēti tik stipri (no rūpnīcas), ka vairāk var sabojāt skrūves galvu (seškantainā) nekā atskrūvēt. Vai ar šādu problēmu var vērsties pie garantijas? Vai tā ir vienkārši līkrocība un rūpnīca nav vainīga, ka gala lietotājs nevar atskrūvēt.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

A kā tu pats domā? :D:D:D 

Nopērc kvalitatīvu 6kanti, ieteicams un 1/2'' kāta liekamu un bez problēmām atskrūvēsi! 

Vai ieskrien kādā autoservisā - tur veči atskrūvēs pa kādu eur! 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 24 minūtēm , Ronalds_ teica:

Nopērc kvalitatīvu 6kanti

 

Tak tur nav seškante, bet seškantainā skrūve ar radziņatslēgu skrūvējamā, kā saprotu no biedra stāstītā.

Diez vai tas ir garantijas gadījums. Bet nezinu - tik kruc speciālists garantijās neesmu.

Link to comment
Share on other sites

triecienskrūvgrieznis ir saimniecībā noderīga lieta.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 44 minūtēm , e = d teica:

triecienskrūvgrieznis ir saimniecībā noderīga lieta.

 

Pastāsti kā jamo piemontēt radziņatslēgai...

 

Es saprotu, ka te Skrūves Parastās izraisa biedra sašutumu... Puis, BTW, vai Tu viņas gadījienā neskrūvē uz pretējo pusi???

 

DSC_1323.thumb.JPG.4d980b4ff34fec1f601211c44849aade.JPG

Labots - VebKamera
papildinājumzzz
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 2 stundām , VebKamera teica:

Tu viņas gadījienā neskrūvē uz pretējo pusi???

 

Bija tāds gadījums - biju iepircis šrotā lietotus 12V elektromotorus, kuriem uz ass ir kreisā vītne. Tad nu biju nopircis kreiso vītņgriezi, izdarīju, visu, ko vajag. Tā viņš tur stāvēja kaut kādā kastē un vajadzēja biezā dzelzs plāksnē vītni griezt, griežu, griežu, kaut kā baigi lēni iet, bet iet. Un tad konstatēju, ka esmu paņēmis kreiso vītni!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vienu no 4 skrūvēm atskrūvēju, bet liela jēga no tā nav.

Diemžēl ir šādi (nav mana bilde):

gvmYR.jpg

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Tad kā biedrs teica - kvalitatīva seškante ar triecienskrūvgriezi. Var WD40 paņemt talkā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ok. mēģināšu :)

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk izjās tikai atslēgas vietu....

Es, parasti, tādās situācijās ilgi nedomāju, bet ar TIG piemetinu pie skrūves galvas kādu garo uzgriezni utml., pie reizes izkarsējot vītni un lielākoties visas tās izskrūvējās...

Lai gan ne katram TIG ir un arī droša roka....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu apguvis tikai mma. :(

Link to comment
Share on other sites

Skrūve šā vai tā būs jāmaina, dari, lai to var izskrūvēt - kaut vai pāris smalki urbumi blakus seškantes caurumam, lai veidojas rieva unr parasto skrūvgriezi atskrūvē... Un pēc tam, nomainot asmeni, ieskrūvē normālu skrūvi...

Labots - Birdy
Link to comment
Share on other sites

Var uztaisīt kreiso vītni.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

triecienu NEVAJAG! norausi tikai visu tur, ir bijusi tada pati problema mainot evelei asmenus, risinajums - iespricee wd40/taa alternativu + LABA atslega , tas ari viss ko tur izdarit var ;)

 

ja galigi sacakare vari nopirkt to asmens turetaju jaunu....nav jau dargi.

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Man ir šāds aparāts.

https://www.ceneo.pl/9195142

vienkārši sanāca misēklis un uztaisīju asmeņos 0.5mm robu. Gribu nomanīt, lai ir pa smuko kā bija.

Link to comment
Share on other sites

Tev vajadzīgs nevis pneimatiskais vai elektriskais triecien skrūvgriezis, jo ar to tiešām sačakarēsi sešskaldni, bet gan tas ko ieteica abi

pirms 13 stundām , abi teica:

ar āmuru sitamais, jo tur sitiens sadalas gan griezošajā spēkā, gan pa garenasi izkustina vītni un spiež instrumentu tam paredzētajā vietā ... ar tādu var pat žigulim durvis atskrūvēt, ja kāds zin ko tas nozīmē ...

 

Ja tomēr sešskaldnis tomēr izjājas tad tajā var sist iekšā atbilstošu torxu vai 12skaldni ... un tālāk ar augstāk minēto sitamo ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ir tādi "sabojāto skrūvju ekstraktori", gadu atpakaļ nopirku e-līcī, ir palīdzējuši dažos šķietami bezcerīgos gadījumos. Protams, ka lētais ķīnietis šoreiz varētu nebūt palīgs, bet gan jau ir dabūjami advansētāku ražotāju verķī.

Link to comment
Share on other sites

2 populāras lietas - kreisā vītne un skrūvcements (skrūvju līme).

Pirmo gan jau zini, ja jau vienu izskrūvēji.

Otrais - skrūvcements atlaižas, ja to uzsilda. Tātad celtniecības fēns ir laba lieta. Arī šo var redzēt vai tā paliekas ir uz izskrūvētās skrūves.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...