Jump to content

JBL charge 3 vs UE boom 2


locked
 Share

Recommended Posts

Sveiki, maklēju sev bluetooth skaļruni, ko izmantot gan majās, gan ņemt līdzi ārā. Cik esmu izpētījis, atbilstoši budžetam un skaļruņu izmēram esmu nonācis līdz diviem variantiem: JBL charge 3 un UE boom 2. Šeit vairs tālāk gan nevaru izdomāt, varbūt varat ieteikt, kuru no šiem labāk izvēlēties? Vai varbūt ir vēl kāds cits kuru esmu palaidis garām? 

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ņem kurš labāk patīk pēc dizaina vai kurš lētāks, tāpat viņi skan kā miskastes! 

Link to comment
Share on other sites

Nesaki visss UE Boom 2 ir pārsteidzoši labas :) Es ņemtu labāk tās jo sbalansētāka skaņā. JA interesē bass, tad labaak jbl... kkā tā

Link to comment
Share on other sites

Draugs sen atpakal somija panema to jbl. tiesa gan tad maksaja krietni letak ka te, BET, forši skan, tā neko īstemībā, bet vai tās naudas vērts, grūti pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Tač katrs sadzīves elektronikas brends tādus ražo. Neorientējos kalibros, bet Sony SRS-X3(3) arī skan neslikti, tikai peldināšanai nav paredzēti. Varbūt ne tik nikni kā šitais JBL, bet kā jau teicu, neorientējos kalibros, kad brendi pamanās taisīt līdzīga izskata lielākus un mazākus. JBL ir diezgan populāri un mētājas teju katrā otrajā Rīgas lombardā par apmēram pusi no jaunu cenas, Sony arī ir manīti, Beats Pill arī, un vēl šādi tādi. Pastaigā pa veikaliem lombardiem paklausies kurš skaļāks.

 

@Ronalds_, protams neviens no šiem neskan kā cienījami studijas monitori, bet priekš tā kas viņi ir un kam paredzēti, skan galīgi ok. Ķīnieši ir miskastes, jā.

Link to comment
Share on other sites

Müller

bose soundlink mini. ir divi veidi - mini i un mini ii, pirmais ir skalaks un basigaks bet ladejas no 12v, tapec nevar no powerbank uzladet, otrais ladejais no 5v, bet nav tik skals. uzbuves kvalitate loti laba, pa 3 gadiem vazajot apkart gandriz ka jauns izskatas. Vienigais minuss, ka neskaitas udensizturigs, tiri teoretiski ja ar izolentu aizlime uzlades un aux portu vajadzetu but udensizturigam, jo tie ir vienigie caurumi, pogam pari ir gumija un tur nekas nevar ietecet.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 3 stundām , MartiniB teica:

 

Šīs ir visslabāk skanošhā bluetooth tumbiņa...


pirms 1 stundas , Müller teica:

bose soundlink mini. ir divi veidi - mini i un mini ii, pirmais ir skalaks un basigaks bet ladejas no 12v, tapec nevar no powerbank uzladet, otrais ladejais no 5v, bet nav tik skals. uzbuves kvalitate loti laba, pa 3 gadiem vazajot apkart gandriz ka jauns izskatas. Vienigais minuss, ka neskaitas udensizturigs, tiri teoretiski ja ar izolentu aizlime uzlades un aux portu vajadzetu but udensizturigam, jo tie ir vienigie caurumi, pogam pari ir gumija un tur nekas nevar ietecet.

 

Bose soundlink mini ir nekas īpašs... dārga un ne visai skanoša...

iečeko šo Youtube kanālu: https://www.youtube.com/user/clavinetjunkie

paskaties pēdējos video ar Bose soundlink mini - nekas īpašs...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Xiaomi ir samērā adekvāta tumbele ar labu skaņu un ciešamu cenu. 

JBL skan smuki, bet nu cena nav adekvāta precei. 


Pirms 59 minūtēm , Regisss teica:

Šīs ir visslabāk skanošhā bluetooth tumbiņa...

Fcuk me sideways - skanēt jau skan, bet cena... Pa to cenu, jau var Thomann iegādāt kaut ko ļoti jaudīgu un vēl ar mikrofona ieeju, lai var patiešām nepalaist iespēju atrauties no apkārtesošajiem.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

Tas cigarešpaciņas biezuma verķis, gribi teikt, kaut cik skan?

 

Paskaties manis iedotajā linkā... klausies ar austiņām...


Starp citu, šeit ir ideāla bluetooth skandu salīdzinājumu datubāze: http://switcher.oluvsgadgets.net/

Link to comment
Share on other sites

Wow, lūk tas ir divtūkstošseptiņpadsmit!  :shok:

Tumbiņas tagad var internetā paklausīties un salīdzināt!

 

Salīdzināju tai oluvsgadžetā - nu paklausīties LR1 vai BBC ziņas ar to xiaomi var tīri pieklājīgi, klusiņām kādu džezu pie tējas arī varbūt, bet neko vairāk. Viņš skan tikai tuč tuč treknāk par JBL GO. Jebkādu nanoburziņu spēj apskaņot tikai tie, kas ir vismaz alusbundžas izmērā - Charge 2, SRS-X33 un noteikti vēl bars līdzīgu, kurus neklausījos.

Klausījos ar SR80, tā ka atvečaju, kaut kādu basu tur kur viņš ir - dzirdēju, un nedzirdēju tur, kur nav.

 

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Bonusa veidā tiku pie Sony SRS-XB30, esmu pārsteigts cik labi skan. Rakstīts ka ir arī IP6X5.

Jāņos S-90 nemaz nestiepu ārā! :D

Labots - saf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sgt. Pepper

Pēc Clavinetjunkie youtube apskata pirms dažām dienām no amazones savā īpašumā iegumu DOSS Soundbox XL skaļruni. Es esmu racionāls skeptiķis un esmu klausījies "dzīvajā" daudzus pārnēsājamos skaļruņus taču pat ja atradu tādu, kas atbilst manam skaņas standartam, tas parasti ir pārāk dārgs. Tā teikt, ir citas prioritātes. Taču tā nieze pēc kompromisa varianta kņudina jau sen, un šķiet es atradu tieši to ko meklēju. Spontāns pirkums algas dienā, bet ir to vērts.

 

Šis skaļrunis mani pārsteidza. Skaidra, tīra, nepiekrāsota, balansēta skaņa. Bass iet dziļi, līdz pat 40Hz taču nav tā, ka pārējais diapazons tiek nomākts. Visaugstākajām frekvencēm jūt kritumu ap 8-10kHz, taču tā ir pieraduma vaina klausoties mājas audio un austiņas, ja nezinātu kā var būt nepateiktu ka nav tieši tā kā vajag. Maksimālais skaļums ir pietiekams lai piebļautu māju vai pagalmu pie tam bez jūtamiem kropļiem. Par 100EUR ar sūtīšanu neko labāku nevarētu vēlēties. Ar daudziem skaļruņiem salīdzinot atkrīt ūdensizturība, baterijas laiks (uz bišk vairāk kā pusskaļumu novilka kādas 7h), USB ports telefona uzlādei, NFC, izmērs... tāpēc ir pašam jāizvērtē cik svarīga ir katra funkcija. Toties var ielikt SD karti ar dziesmām un klausīties bez telefona. 

 

@saf XB30 bija tas uz ko metu ausis jau kādu mēnesi, vienreiz dzirdēju dzīvajā un tas izspārdija visus JeBaLus un BOSEs no laukuma. Taču 150eur par portatīvo tumbu es morāli nespēju izdot, tas palika kā price/performance etalons. Tiem kam budžets ir lielāks es ieteiktu tieši to.

Labots - Sgt. Pepper
Gramatika.
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

UE Boom / Logitech nu nepatika skaneejums. Salidzinot kolegja bluetooth skaljruni kas izmaksaaja £20 pret £99. Lieki izmesta nauda un pa £20 skaneejums bija patiikamaaks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...