Jump to content

Padoms topošajam studentam darba meklējumos


Chris_Jones
 Share

Recommended Posts

Labdien! Situācija ir tāda, ka septembrī sākšu studijas RTU "Automātikas un Datortehnikas" studiju programmā. Lai šo ieceri īstenotu, man ir nepieciešams sevi finansiāli ndrošināt, tāpēc jau tagad, vasarā, aktīvi meklēju darba iespējas, kuras varētu apvienot ar studijām. Absolūti ideāls variants būtu atrast darbu, kurā varētu strādāt pēc skolas vai brīvdienās, kas būtu pusslodzes darbs, lai varu koncentrēties studijām, bet, diemžēl, pagaidām īpaši labi nav veicies. 

 

Par mani:

Esmu kalsnas miesas būves 175 garuma;

Man ir neskaidra runa un diemžēl, sliktas krievu valodas zināšanas (tāpēc īsti nevaru veikt konsultatīvus darbus);

Man ir B kategorijas tiesības un savs auto (Ford Cougar, kupeja, liels degvielas patēriņš);

Skola man būs līdz 16:00, kas nozīmē, ka jāmeklē darbs, kurš sāktos 17:00.

 

Par interneta krupjē mani īsti neņem dēļ manas neskaidrās izrunas (un es pieļauju faktors arī varētu būt tāds, ka man ir breketes, un paliela šķirba starp zobiem. Domāju, ka krupjē darbā skaists smaids is a MUST :D ), telemarketingā es nevaru strādāt dēļ savām krievu valodas zināšanām.

 

Tāpēc jautājums Jums - varbūt Jūs zināt kādas ir tās tipiskās vakances, kuras studenti var apvienot studijām, tajā pašā laikā ņemot vērā manu, kā darbinieka, specifiku, kuru minēju augstāk. Par atbildēm, milzīgs paldies jau iepriekš! :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

101 melnais darbs, jāizvēlas mazāk nepatīkamais. Visas burģeru vietas, kraut burģerus, vārīt frī utt, maximas un citi veikali, noliktavās darbs, trauku mazgāšana, vakaros parasti birojus uzkopj apkopējas/i, vari pats meklēt kur vajag uzkopt, vairāk saņemsi, ja negribās mocīties, var līst kādā tādā kantorī, RS tramvajag vadītājs, trolejbusa, piedāvā pat atmaksāt tiesības, tākā tie visi brauc jau no kādiem 5 un līdz 23:59 + nakts satiksme, tad arī ir iespējas. Apsardze, strādā 24h pāris dienas brīvas. Izvēles ir daudz :D

 

Pirmais ko ieteiktu, ir atbrīvoties no tā auto, citādi visa aldziņa aizies to rīgā uzturot :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

http://dyninno.lv/recruiting/itn/17

 

+ darbs vakaros, pie tam diezgan elastīgs

drīzumā būs atvērts ļoti labs ofiss ar svaru zālēm, atpūtas telpām n shit klusajā centrā

kolektīvs multinacionāls un draudzīgs

visādas apmācības

var labu naudu nopelnīt, ja ir ķēriens uz to (ir čaļi, kas pelna 2k+ easy)

angļu valodu uzlabosi vismaz par 200%

Pēc laika var darbu no mājām darīt

 

-vari arī neko nenopelnīt (maksā komisijas nevis par stundām (pirmos 3 mēnešus gan kompensācijas), kad tur strādāju bija man mēneši ,kad gāja pat ļoti labi 4 ciparu skaitļi, bet bija mēnesis, kad saņēmu 60 eur :D )

darbs tomer vēlu, jo strādā ar klientiem no US, ne visi pie tā pierod

tagadējais ofiss Skanstē nav tas labākais

reizēm var kļūt stresaini, kad izjūk tavs 1k USD peļņas dīls pie kā strādāji nedēļu dēļ sīkuma, gribas mest monitoru pret sienu

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...