Jump to content

Dzīvoklis Rīgā ar "perspektīvu"


Propaans
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , xp teica:

Ja tā ir mana senča māja, un vēl esmu viņā daudz ieguldījis, tad tā ir netaisnība visu pamest un vākties prom.

Nu kam ir dzīvoklis, tas nesapratīs kā tas ir!

 

Ir laukos tādi. Šitas tak mans vecais pirmais auzītis, es tajā tik daudz ielicis, neiešu jau uz lūžņiem atdot. lai stāv sētmalē, varbūt mazdēlam noderēs.

Mazdēls stāv aiz stūra un groza pirkstu pie deniņiem ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , CAP teica:

 

ko nu muld.. šāds nodoklis ir bijis jau sen.. visas tagadējās brīvvalsts laikā, protams, mazliet mainījies formā (agrāk bija 2 likumi, atsevišķi par zemi un par īpašumu)

 

domāju, ka psrs laikos bija līdzīgi..

 

nemuld, nemuld, lasi vien uzmanīgāk - tas bija oftopiks par kapitāla pieauguma nodokli nevis nekustamā īpašuma nodokli

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , e = d teica:

 

Ir laukos tādi. Šitas tak mans vecais pirmais auzītis, es tajā tik daudz ielicis, neiešu jau uz lūžņiem atdot. lai stāv sētmalē, varbūt mazdēlam noderēs.

Mazdēls stāv aiz stūra un groza pirkstu pie deniņiem ....

Kāds sakars?

Es šajā gadījumā runāju par sevi. Ir senča māja, kurā lieku iekšā savus līdzekļus, protams ar domu tuvākā/tālākā nākotnē nevākties nekur prom.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Destructo teica:

Ja runājam par perspektīvu.

 

Daži šeit minēja Skansti - iesaku apskatīties http://www.skanste.lv/lv/skanstes-apkaime/skanste-2030/

 

Līdz 2021. gadam vīzija visai skaidra - šobrīd jau notiek aktīvi būvdarbi gandrīz visos objektos. Pats dzīvoju/strādāju Skanstē. 

Nevaram zināt,kā  atīstīsies  tieši tas  rajons un otkārt nezinām kāda būs kvalitātē ,jo atkal nav tāpat ,kā Lietuviešu projektu ...

http://www.nordhaus.lv/lv/?ID=&od=&ot=&apt=&raj=&pils=&adr=Skanste&ist_no=&ist_lidz=&c_no=&c_lidz=&pl_no=&pl_lidz=&vl=&search=true&x=46&y=3 

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

nevertell
pirms 9 stundām , ieleja teica:

NĪN ir maksa par to, ka tavam īpašumam ir pašvaldības uzcelta, organizēta infrastruktūra - ielas, ūdensvads, kanalizācija, elektrība, apgaismojums u.t.t.

Netirs, jopt. NĪN'am nav nekāda sakara ar ūdens vadiem vai kanalizāciju - pašam katram no sava maka jāmaksā, lai šos ievilktu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 6 stundām , Destructo teica:

Daži šeit minēja Skansti - iesaku apskatīties

Jāskatās drīzāk konkrēti projekti. Čoms dzīvoja skanstes virsotnēs vienā no augšējiem stāviem - ziemā istabā jāvelk cepure, vasarā tikai apenēs.

 

Personīgi es neko labu nesaskatu no masveida debeskrāpju rajona, jo ar auto pēc 10 gadiem būs murgs pārvietoties un ņemot vērā, ar kādiem "tempiem" top jauni bērnu dārzi Rīgā, auto sastrēgumi būs tikai lielāki, jo šajā ziņā tramvajs būs bezjēdzīga ekstra. Jaunās hātes lielā vairumā pērk jaunas ģimenes nevis vientuļnieki vai pensionāri.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Destructo
pirms 10 stundām , Mezavecis teica:

Jāskatās drīzāk konkrēti projekti.

 

Protams, jo skanstes parkā pavasarī joprojām veidojas "baseins" :D Uzbliezuši tak uz purva.

 

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Nu pļa, ieleja, tu vispār izlasīji autora pirmo postu??? Lai gan kāpēc es vispār prasu :D 

 

 

6/22/2017 , 13:14, Propaans teica:

Tātad, interesē dzīvoklis Rīgā, ar domu, ka dzīvokli varētu vēlāk viegli izīrēt par konkurējošu maksu vai arī pārdot vēlāk.

 

Centrs - ir man dzīvoklis arī centrā. NĪ vērtētāja novērtējums iet uz leju, jo dēļ TUA darījumu skaita samazināšanās, rajons "netiek uzskatīts kā perspektīvs", neskatoties uz to, ka blakus manai mājai top 3 jaunie projekti. 

 

Āgenskalns un Teika ir rajoni, kur tu vari dzīvot pats, nevis investēt cerībā izīrēt ar uzviju vai pārdot vēlāk.

 

Ja šis ir autora mērķis - tad Skanste un Basta. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

PSRS privātmājas bija privātīpašums

Nepareizi, peseresijā NEBIJA privātīpašums, bet gan personiskais īpašums kurš tev piederēja tik ilgi kamēr valstij to nesavajadzējās un to varēja tev atņemt pretī iedodot dzīvoklīti kaut kādā bomžatņikā ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , ieleja teica:

Skanste ir neliela daļa, kur noteikti nevajag ieguldīt, jo Skanste ir papretīga purvaina pļava, kur dažas bankas un attīstītāji mēģina uzpūst jaunu NĪ burbuli. bet tevi saprotu, esi iesaistīts un vēlies, lai citi arī piedalās tavā neveiksmīgajā pasākumā

:D:D:D:D Visi jaunie centri un rajoni parasti sākas rožainās pļavās,kur aitas ganās. Skanste neaprobežojas tikai ar to pļavu, ko redzi btw :) Paskatīsimies cik neveiksmīgs būs pēc 10-15 gdiem :jester:

Link to comment
Share on other sites

Skanstes pusei redzu milzīgu problēmu ar transportu! Tas tramvajs brauks ar milzīgu līkumu, vēl jautājums vai kājām līdz centram nokļūt nebūs ātrāk jau tagad....

 

Tur no visām pusēm ir tupiki un nav kur normālus piebraucamos ceļus uztaisīt. Skanstes iela un Ganību dambis gandrīz ar tupikiem beidzas no abām pusēm....  

Var jau būt ka Ziemeļu transporta koridora otrā kārta ko  glābs, bet kad viņu uzcels.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Caur Skansti jau tagad iet cauri autobuss.. un nav tālu arī Kr.Valdemāra/Duntes ielas satiksme.. Ar satiksmi tur problēmu toč nav.. pa lielam. Tramvajs vispār ir nevajadzīga lieta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

Ar satiksmi tur problēmu toč nav

Jā? Pamēģini no rīta tā ap 9/10 tur ar auto aizbraukt.... Braucam no kuras puses gribam - vismaz 20 min korķos jānīkst! 

Jā - sabiedriskais ir! Bet nu cik laika vajag.... (Labi, ērtības faktoru atmetam...) 

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, ka mani jau 2 gadus neskar Rīgas problēmas :D Bet tajā rajonā tuvumā dzīvoju un katru dienu garām braucu, citreiz arī cauri.. nez.. tagad kādu laiku nav tur būs.. varbūt kaut kas mainījies, bet pirms tam ar transportiem pa lielam problēmu nekādu nebija. Sastrēgumi zināmos laikos ir visur Rīgā.. Es tā kā dzīvoju Sarkandaugavā, tad parasti transports no rītiem dzinās uz Vecmīlgrāvja/Vecāķu pusi.. vakarā pēc darba atkal otrādi :D

Link to comment
Share on other sites

2017.06.22. , 19:36, Zin... teica:

studentiem vienmēr izzīrēs centrā par labu naudu

 

Vācu studenti par labu naudu īrē centrā starp Vecrīgu, Čaka, Valdemāra, Miera/Matīsa un klusajā, kopīgi bariņos lielos smalkos vecos dzīvokļus ap trim simtiem uz degunu/istabu un varbūt arī līdzīgas cenu kategorijas mazākus pa vienam. Latviešu studenti īrē arī pabružātākus dzīvokļus vai istabas "centrā" šī vārda plašākā izpratnē un arī imantās un purčikos un dajebkur pusstundas transporta rādiusā ap centru / savu augstskolu, un parasti, ja nav īpaši tupi - par tirgus cenām, nevis labu naudu. Esesā regulāri ar tekstiem tipa "ideāls piedāvājums studentiem" var redzēt visādus sīkus, briesmīgus un pārcenotus ūķus, bet vai tiešām atrodas studenti kas tos īrē, ej nu sazini. Studenti, kā ārzemju tā latviešu, ir laba un reizēm vienīgā iespējamā mērķauditorija dzīvokļiem ar vairāk kā trim istabām kā centrā tā rajonos - jo ej nu atrodi ģimeni kam tik milzīgu vajag. Bet topikautors laikam jau negrasās pirkt piecistabu dzīvokli.

Link to comment
Share on other sites

Daži te sūkstījās par Rīgu... varu samainit dzīvokli J-pilī pret dzīvokli Rīgā. :D

Link to comment
Share on other sites

2017.06.27. , 15:47, CAP teica:

Caur Skansti jau tagad iet cauri autobuss.. un nav tālu arī Kr.Valdemāra/Duntes ielas satiksme.. Ar satiksmi tur problēmu toč nav.. pa lielam.

 

Nu te es atļaušos nepiekrist. Jau tagad vasarā, kad satiksmes Rīgā fundamentāli ir mazāk, vakaros izbraukšanai uz Krastmalu ir rindas.

Visi šie gudrie plānotāji kaut kā atļaujas piemirst, ka tajos jaunajos birojos atrodas ne jau tikai parasti strādnieku kantori, bet gan labi apmaksātu darbinieku diezgan daudz ir. Kuri dzīvo kur? Pareizi - Pierīgas privātmājās! Un, ja gribas to Skansti tādu, kā tiek būvētas vīzijas, tad jābūt satiksmes koridoriem ar labu caurlaidību. A tiem PRščikiem, Skanstes reklamētājiem, galva tirsā un tik gvelž savus slapjos sapņus.

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , e = d teica:

vakaros izbraukšanai uz Krastmalu ir rindas.

Manliekas ka tikai fantaziju pilsetas, ar daudzmaz nopietnu blivumu, nav rindu

Link to comment
Share on other sites

Laiks, kas japavada korķos daudz kur ir ievērojams! 

Bet! Ar šo tomēr var cīnīties! Kaut vai mūsdienās ļoti daudzi varētu strādāt no mājām un netērēt laiku, naudu un dabas resursus bezjēdzīgā savas pakaļas vizināšanā! Tomēr darba devēji bieži neuzticas darbiniekiem un uzskata ka darbs no ofisa būs produktīvāks... Skumji...  Darbinieks daudz laika pavada ceļā, vairāk nogurst, nav iespējas padarīt ko savā labā, normāli izgulēties, pabūt kopā ar ģimeni.... Tiešām tas palielina produktivitāti...????   

Var teikt ka man ir paveicies - es 90% no mājām strādāju! 

 

Un arī par pilsētas plānošanu - nu nevajadzētu atļaut būvēt ofisu centrus vietās, kur nav normālas piekļuves! Un arī ar likumu būtu jānosaka ka ofisa centram būtu jānodrošina parkings - īrniekiem bezmaksas 50% no darbiniekiem (ja tiek izīrēts ofiss uz 100 darbiniekiem, līdzi jānāk 50 parkinga vietām)  + 10% bezmaksas vietas apmeklētājiem!  Nu tas takš nav normāli, kā tagad, kad biznesa centros ir parkings, bet cenas tādas, ka darbinieki "aizkakā" tuvējo lielveikalu stāvvietas, mazās ieliņas un māju pagalmus!  

Uzskatu ka ofisa ēkas būtu jāceļ vietās kur var normāli piebraukt ar auto un ar sab. trans. -  ideāli ar vilcienu! 

 

Link to comment
Share on other sites

haha.. fantasts :D kur nauda ir, kam nauda ir.. tur un tas arī ceļ.. a par satiksmi.. vajag savu dibenu vairāk no auto izcelt ārā.. mazāk korķu būs. Bet visiem jau gribas tās ērtības, ka beigās rodas neērtības.

 

Es laikam savu tagadējo darbu gluži no mājām nevarētu veikt.. mājinieki nesaprastu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

vajag savu dibenu vairāk no auto izcelt ārā..

Tas ir kā? Ja man no Tīnūžiem jānokļūst pie klienta pārdaugavā - iesaki teleportēties vai kā? 

Es šo risinu strādājot no mājām un pie klienta braucu labi ja pāris reizes mēnesī! 

 

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

Es laikam savu tagadējo darbu gluži no mājām nevarētu veikt..

Skaidrs ka visus darbus no mājām veikt nevar, bet vairumu tomēr var! 

Link to comment
Share on other sites

Nevar visur un vienmēr nodrošināt tiešos reisus.. bet nu daudz kur iespējas aizdoties arī bez auto. Darbs ir darbs, ja vajag, jābrauc..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Ronalds_ teica:

Un arī par pilsētas plānošanu - nu nevajadzētu atļaut būvēt ofisu centrus vietās, kur nav normālas piekļuves! Un arī ar likumu būtu jānosaka ka ofisa centram būtu jānodrošina parkings - īrniekiem bezmaksas 50% no darbiniekiem (ja tiek izīrēts ofiss uz 100 darbiniekiem, līdzi jānāk 50 parkinga vietām)  + 10% bezmaksas vietas apmeklētājiem!  Nu tas takš nav normāli, kā tagad, kad biznesa centros ir parkings, bet cenas tādas, ka darbinieki "aizkakā" tuvējo lielveikalu stāvvietas, mazās ieliņas un māju pagalmus! 

Nu patreiz ir normas kas piespiež izbūvēt (apmaksat izbūvi) labu pievadceļu ja vēlies uzbliezt veikalu/TC kaut kur šosejas malā, neredzu iemeslu lai arī šo nerealizētu valsts līmenī - vienīgā problēma - no 100 krēsliem jādabū arā ēku būvnieki un to vietā jāiesēdina ceļu būvnieki, kā teikt personīgās intereses izsaka visu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , CAP teica:

Es laikam savu tagadējo darbu gluži no mājām nevarētu veikt.. mājinieki nesaprastu

 

Sagatavo aizgājējus apbedīšanai? 

Labots - Gestapo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Ronalds_ teica:

Tomēr darba devēji bieži neuzticas darbiniekiem un uzskata ka darbs no ofisa būs produktīvāks

Diemžēl 80% gadīumu ofisā būs produktīvāks. Protams ja būs termiņi, tad savādāk. Tā bija manā iepriekšējā darba vietā, kur absolūti lielākajai daļai performance krita par 20-30% strādājt mājās. Un arī, kad tagad strādāju no mājām 95%. Reāli rauju 3 dienas un 4 dzenu luni. Būtu ofiss, būtu daudz produktīvāk. Tomēr baigai disciplīnai jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Diemžēl 80% gadīumu ofisā būs produktīvāks.

Nepiekritīšu! Labi, varu spriest tikai par to ko daru pats - admins + programmētājs! 

Piemēram iepriekšējā vakarā ir nedaudz ieņemts - es mājās paguļu līdz 10 - 11 un ar pilnu sparu un svaigu galvu, labi izgulējies ķeros pie darba! 

Tā es pohains un neizgulējies ceļos pirms 8, kratos uz darbu, tur ierodos ap 9 ar sāpošu galvu. Nez, kāda gan tādā situācijā ir produktivitāte??? Nosēžu savas 8+1 h un tinos uz mājām.... Reāli esmu nevis strādājis, bet atsēdējis laiku.... 

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Protams ja būs termiņi, tad savādāk.

Bet skaidrs ka vajag termiņus! 

Link to comment
Share on other sites

Nu admins protams, bet visādi dizaineri, mēdiju radītāji, attālinātā klientu pkalpošana utt, kur termiņi īsti nespiež, ir savādāk :) 

Kā arī īstenībā tik daudz to mājās daramo amatu nav, ko var tīri individuāli darīt.

Protams, ka motivācija ir nauda, bet tomēr patīk tas slinkums :D Man darba diena tajās 3 dienās sanāk 14:00-4:00 ar pārtruakumiem un tad atkal lunis :D nav tā veselīgi, bet ko padarīsi

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Nav ko pohoties, ja zini, ka no rīta uz darbu.. te ir tā problēma cilvēkos, ne jau darba vietā / darba apstākļos

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

Nav ko pohoties, ja zini, ka no rīta uz darbu.. te ir tā problēma cilvēkos, ne jau darba vietā / darba apstākļos

Cap, tas bija tikai kā piemērs! 

Varbūt esmu vieglu saaukstēšos saķēris.

Daudzos darbos ir labāk ka ka lieku stundu paguļ un strādā ar svaigu galvu! 

 

ps. Cap, ko pats dari?  

Link to comment
Share on other sites

Man.. darbs ar cilvēkiem/papīriem/atskaitēm utt.. šo to teorētiski var darīt no mājām, bet valsts darbs ir valsts :) Iepriekš biju mazliet citā amatā, tad tur 90% toč no mājām varēja darīt.. principā tikai informācija utt..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu ka ja kaut puse no tiem, kas var strādāt no mājām, to darītu sastrēgumi Rīgā būtu krietni mazāki. 

Moš vajadzētu ieviest likuma normu, ka tiem kas strādā  no mājām nodokļi ir pa kapeiku mazāki.... 

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka man Jelgavā sastrēgumu nav.. un darbs no mājām kādas 10 min ar kājām :D

Link to comment
Share on other sites

Propaans

Vai tas ir normāli, ja telpām ir norādīta vidēji augsta tirgus vērtība (īre) un jāmaksā vel nekustamā īpašuma nodoklis?

Link to comment
Share on other sites

Tev kā īrniekam jāmaksā vai kā? nodokli pēc būtības maksā īpašnieks.. ja vien īres līgumā nav noteikts savādāk..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...