Jump to content

JBL PA


rikardo2
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

Būtu jau jāpastāsta kādam mērķim paredzēts izmantot, jo bez tā viedokļi var krasi dalīties?

Kāpēc gribi aktīvās ? Bieži vadās kaut kur ?

Vai ir jau kāda laba skaņas karte ar simetriskajām izejām ?

Kāds budžets paredzēts šo lieto īstenošanai ?

utt.

Link to comment
Share on other sites

rikardo2

Es pats esmu dīdžejs, kurš ar šo lietu darbojos 10 gadus vismaz un visu pašapmācības ceļā apguvis tai skaitā nosvilinājis skandas. :D Tagad zinu, ka JBL tā ir kvalitāte uz ko var paļauties, jo pašam mājās ir divas JBL skandas, kas paredzētas diskotēkas rīkošanai tai skaitā arī ārpus telpām, bet tās nav aktīvās. Iepriekš bija papildus HQ skandas, kuras man skaitās kā pašas pirmās un tās bja ļoti zemas kvalitātes salīdzinot ar JBL. Skatos uz aktīvajām, jo ļoti bieži kaut kur ir jābrauc spēlēt un gribētos iegādāties nedaudz kompaktākas, kas derētu teiksim tam pašam viesu namam un lai tomēr ir arī papildus variants, ja kas pēkšņi notiek ar diskotēkas skandām, kas man ir.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, rikardo2 teica:

kam ir bijusi darīšana ar šīm: JBL EON615 skandām.

Domātas priekšvēlēšanu saukļu izkliegšanai. Liela starpība ar Mackie, Fame vai šī tipa lēto desu nav.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vēl joprojām nav minēts izmantošanas mērķis, jo ja tāds būtu, jau biedrs Kaspars būtu ieteicis piemērotu variantu. 

Ja mērķis ir nelielas platības dzērāju ballītes, tad var droši iztikt ar šāda tipa megafoniem, piepērkot uz komplektu vienu lēto subi. Vai jātērē dubulta cena tieši par JBL, nepateikšu. Arī tas pats HK nav slikts ražotājs un noteikti ne sliktāks par JBL lēto galu.

Ja mērķi ir augstāki, tad RCF vai EV nelētais gals.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 46 minūtēm , rikardo2 teica:

divas JBL skandas, kas paredzētas diskotēkas rīkošanai

 

Tās ir JRX125 ? Ar ko tās darbini ?

 

Tādām plastmasas kastēm kā eon ja uzliksi uz statīviem nebūs basa vispār ko gaidi, jūtība pēc līknēm arī izskatās ap 94-95dB.

 

Viens foruma biedrs tirgo ELECTROVOICE TX1122 + qsc rmx1850HD, uz tavu budžetu domāju, ka atdotu. Ar kārtu niknākas būs, SPL noteikti + rmx uzliksi (LF:50Hz) filtru topiem un aidā, basa gan kā eoz nebūs neko, tāds no 70Hz kick gan varētu būt.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

rikardo2

Ļoti līdzīgas ir, bet vai tieši tas modelis to es neatceros, sen pirktas, bet joprojām ideāli bliež. Tās es darbinu ar QSC rmx 2450 ja nekļūdos.

Vēl es šodien skatījos šo variantu: jbl mrx 525. Vienkārši es nezinu. Kaut kā citām firmām nav bijusi darīšana un tā pati ar HQ kur trīs reizes vedu uz remontu. Un vēl kas tad ļoti bieži arī notiek pasākumi arī, kur runā pa mikrofonu un lai ir tā uzticamība, ka nenotiks nekas, ka dzirdamība būs laba un pietiekami skaļa, ko bieži vajag, kaut vai tam pašam VIVUS MTB maratonam, kur man sanāk dīdžejot.

Un tīri priekš basiem man ir JBL PRX subis.

Link to comment
Share on other sites

re kur Tev arī atbilde... ja jau ir PRX subis, tad kāpēc nepiepirkt arī PRX topus?...

var, protams, iztikt arī ar EONiem, nav jau ~10 gadus veca pagātne, kad EON sērija skanēja vienkārši briesmīgi...

un ar uzticamību ir tā, ka nosprāgs visnepiemērotākajā brīdī jebkas, kas var nosprāgt... arī uzrunas teicējs...

EONiem ir maz konkurentu, patiesībā, par to cenu... nevajag aizmirst, ka tas ir lētais (nosacīti) gals un brīnumus te nevajag gaidīt...

EONu lielākais pluss ir to mehāniskā izturība un mazais svars, kas ir svarīgi, ja jānes pašam... :) turklāt neslikts SPLs...

mīnuss - mēdz nosprāgt barošanas bloks... bet tā ir loterija, ko diezgan ietekmē piedāvātās elektroenerģijas kvalitāte...

minētie EV ir citas klases, turklāt pasīvi... lai gan nedomāju, ka tie būtu nesalīdzināmi labāki...

par HQ vispār aizmirsti, nav vērts tērēt laiku to lamatu dēļ...

pretī RCF un EV nelētajam galam, tam pašam JBL ir stipri nopietni argumenti... ;) bet topikautoram tas ,laikam, nav aktuāli...

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...