Jump to content

Portativais nospraga - kas pa vainu?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Biju panemis portativo lidzi lidojot, pirms tam viss bija kartiba , pec lidojuma viss vairs ieslegt nevar pat neviena lampina nedeg shim Lai Ari vajadzeja degt lampinai ja piesledz vinu ladetajam... Bija vins rokas bagaza lidzi taka tika pieskatits un apkart nekur netika dauzits- nedomaju Ka Ari kadi kosmiskie un lidostas stari vinam vareja kaitet? Portativais ir Lenovo x230 taka vel pa visam jocigi... Izjaucu vinu pa detalam visu un parspraudu visus savienojumus ja nu kkas izkustejies, bet nekaa pilnigi bez jebkadam dzivibas pazimem.  Varbut it kadam kada nojausma kas varetu but pa vainu un ko varetu meginat parbaudit -izfunktieret?

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Sāc ar barokli. Vai vispār ir spriegums. Slēdz bez baterijas un visa pārējā liekā, arī ieslēgšanas pogas vietā pa taisno ar skrūvgriezni. Ja tad nereaģē, tad māte.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Pasam Ari aizdomas Ka mates plate Jo neizrada nevienu dzivibas pazimi gan meginot bez baterijas no vada gan tikai ar bateriju vien Kura bija pilniba pirms tam uzladeta. Hvz kaa varetu vinu pa Taisno ar skruvgriezi ieslegt gan...  Varbut varat ieteikt kadu sakarigu kantori kur reali varetu parbaudit vai ir remontejams vai Ari jamekle jauna plate?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , lexxx teica:

servicenet.lv

Diagnostika 26 eur.

Tu smejies? 

 

Sazinies ar biedru @markei - ja būs labojams - salabos! 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks prasīja kantori, es ieteicu kantori :)

 

Kas slikts servisnetam?

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)

Ladetajam viss ok..ir Ari man lielaa slice baterija vinam kuru var uzladet pa Taisno + nekadas dzivibas pazimes Ari neizrada ja megina tikai darbinat at slice bateriju Kura sprauzhas klat datoram pilnigi pakaljaa caur citu portu Nevis kur parastaa baterija sprauzhas... Laikam barosanas problemas var izslegt kaa iespejamas? 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Kas laikam nozime Ka izdevigak ir nopirkt citu portativo neka izdot detaljaas vismaz pusi no tas cik vins it verts? :(

 

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

Arī man ir bijusi sāpe sakarā ar lidmašīnu/lidostu.
Veicu zvanu blakus lidmašīnai pirms iekāpšanas. Kad zvans savienojas - skaļrunis sāka čarkstēt - tā arī palika.
Gadus 3 atpakaļ "rokas somā" (mugursoma) bija līdzi HDD ārējā keisā kurš pēc lidojuma vairs nepacēlās. Soma tika uzpasēta.
 

https://www.google.lv/search?q=laptop+wont+start+after+flight&oq=laptop+wont+start+after+flight&aqs=chrome..69i57.511j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...