Jump to content

Par OCTA


Krishna
 Share

Recommended Posts

versatile

Žak, kura Tev BM? Autiņi mums dikti līdzīgi, man BM 6 pagaidām, octas izmet lētāko 132, ergo caur lapu 125

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Žak, kura Tev BM? Autiņi mums dikti līdzīgi, man BM 6 pagaidām, octas izmet lētāko 132, ergo caur lapu 125

 

Man šķiet man ir 10. vai 11. BM klase, dzīvoju pierīgā.

Link to comment
Share on other sites

tas polišu cenas mainās ik pa stundām/dienām :D Šodien pēķšņi BAN kļuvis par lētāko piedāvājumu.. lai gan nesen vēl bija dārgākais.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 23 minūtēm , maize teica:

Pie īpašnieka maiņas var prasīt OCTA prēmijas atmaksu.

Viss ir pareizi, tikai kā tu iedomājies, kas būs prasītājs? Pats mirušais īpašnieks no kapiem? Mantojuma saņēmēji pēc visu procedūru nokārtošanas?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , ggg97 teica:

Tikai pēc pusgada.

 Īsākais termiņš mantojuma lietu sakārtošanai ir 3 mēneši. Ja mantojuma lieta sarežģīta tā var vilkties gadiem.   Ja taupīgi cilvēki, tad labāk mantojuma tiesībām pieteikties pēc gada, varēs ietaupīt uz sludinājuma ievietošanu Vēstnesī:>

Visādi citādi mantojuma lietas sākt kārtot uzreiz. Piemēram, lai varētu lietot mirušas personas īpašumā auto, to pāris dienu laikā nepieciešams pārreģistrēt citas personas valdījumā. Un šajā brīdi arī iesniedz pieteikumu apdrošinātājam. Ikmēneša rēķinus arī turpināsiet (ne)maksāt 3 - 6 -  X mēnešus pēc tam ar mantojuma apliecību zobos mēģināsiet pierādīt, ka persona mirusi?

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Valdījumā pāteģistrēta, tiek lietota. Viss pārējais pēc mantojuma tiesību sakārtošanas.


Pirms 16 minūtēm , maize teica:

 mantojuma apliecību zobos mēģināsiet pierādīt, ka persona mirusi?

Tam ir domāta miršanas apliecība.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1 manējai, nu jau 9.klase.. OCTA cena arī mazliet nokritās :D vēl vienu kantori iečekošu un tad izdomāšu kurā ņemt :D

 

ltab.lv dibenzeļļi.. agrāk BM varēja pārbaudīt citam, tagad tikai sev caur latvija.lv

 

tikko arī kolēģei palīdzēju ietaupīt :D parādīju, kur var būt lētāk.. un izrādās 2x lētāk kā pati skatījusies :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

agrāk BM varēja pārbaudīt citam, tagad tikai sev caur latvija.lv

CAP saņemies! :D Var pārbaudīt citam.

Labots - Koala
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es BM gan sev, gan "citiem" tipiski skatos www.gudriem.lv/octa. Savulaik tur arī cenas salīdzināju ("salīdzini" tabs, nevis defaultais "pirkt"), bet tagad tur kaut kā nerādās vairs patiesa info. Nevar jau viņus vainot, ņemot vērā, ka tādam if.lv pat pašu webā dažādās vietās uzrādās atšķirīgas cenas :D

 

History palikuši url no tā gudriem.lv, līdz ar to pat nevajag teh. pasi katru reizi meklēt - sāku browsera adresē drukāt auto numuru un URL ar auto numuru un teh. pases numuru pats izlec. No tā URL tad arī ņemu teh. pases nr, kad to vajag kaut kur citur iekopēt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd labāka octa cena ir man swedbanka un radikaali labāka cena, kaa jebkuram, apjautājos darba kolēģiem viņiem arī tas pats. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , coofen teica:

Viņai nebūtu jākrītas ar laiku?

Ja turpināsi neaprošināties, tad pēc 6 gadiem nokritīs uz BM8 klasi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gix saka taisnību.. manējai swedā arī ir labākā cena.. tikai 31eur ceturksnī.. ar auto maksājumu, ja pērk standartā, tad cena +/- vienāda ar ergo (pašreizējo)/seesam/interrisk, laikam būs jāizvēlās sweds..

Link to comment
Share on other sites

Bet nu dikti jau nu "slīpa" tā Swedene , maksājot pa ceturkšiem prognozētā cena 107 EUR (pieņemot ka cenas nemainīsies, bankas piebilde), bet uzreiz uz gadu 118 EUR ... tātad banka tomēr jau prognozē ka cenas celsies gan ....

Link to comment
Share on other sites

4 golfs. Swed. Uz 6 men. 21 eur. 12 men. 38 eur. Visleetaaka ko vareeja atrast. Daargaakaa bija 118 eur . Vairs neatceros kur. Uz 13.09.2017. BM 17

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nu bet pagaid. vai tad kas mainās - ja tu esi auto no uzskaites noņēmis - nekas nav jāmaksā. bet ja tu ar tādu auto apskādē trešās personas īpašumu - tā vai tā štrāpe, ka nav OCTa.

par ko jautājums - kas tagad notiek ar visiem šitiem krūmu raļļu auto, ko apkārt uz piekabēm vadā?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Takš kārtējais dornisms mūsu "visviedo" izpildījumā - puscepts, bet piededzis likumprojekts.

Jau klusi rēcot iedomājos, kā rallī piloti raksta saskaņotos. 

Ko lai dara, ka tādus cirvjus ievēlējām.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal domāju, kā notiks sodīšana. Ja uz ceļa paņem poļicaji pie dziesmas, ka nav apdrošināšana, tad viss skaidrs. Nu stāv man piemēram pagalmā autiņš bez tehniskās apskates un apdrošināšanas, bet principā ripo. Ko tad nāks poļicajs un rakstīs protokolu, ka nav apdrošināts?

Link to comment
Share on other sites

Kad pie manis atbrauc sūdvedējs, es tur vienu autīti ar apskati, bet bez okta, padzenu bišķi nost no aciņām. Vot būs sūdi, ja mēs manā sētā saliktos. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Ko tad nāks poļicajs un rakstīs protokolu, ka nav apdrošināts?

 

Nekur nav nevienam jāiet...CSDD datubāzē ir dati arī par apdrošināšanu...Tātad...transportlīdzeklis ir uzskaitē, bet nav octa - pa olām.

Link to comment
Share on other sites

Tānu viss gan tas nestrādās 

 

Citēt

Finanšu ministrijā (FM) skaidroja, ka līdz ar to turpmāk OCTA attiecībā uz transportlīdzekļiem būs veicama ne tikai tad, ja transportlīdzekli izmanto ceļu satiksmē, bet arī jebkurā vietā, kur iespējama transportlīdzekļa braukšana.

 

Tīri teorētiski man nevajag OCTA ja man tā mašīna stāv ierakta zemē vai atrodas uz mājas jumta tāpēc nevar pēc kkādas datubāzes skatīt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau mani var sodīt, kā tai anekdotē, par izvarošanu, jo potenciāls izvarošanas daikts ir. Kautkas tur neštimmē,  jāsoda arī par to, ka autiņš stāv bez tehniskās apskates, pabraukt tak var.

Link to comment
Share on other sites

https://likumi.lv/doc.php?id=87547 (vecā versija)

Likumā šobrīd ir atrunāts, ka no uzskaites noņemtam auto nevajag OCTA?

Par konkrēto rakstu (un citiem, kas par šo pašu tēmu) - virsrakstā minēts viens, bet rakstā…

Citēt

Finanšu ministrijā (FM) skaidroja, ka līdz ar to turpmāk OCTA attiecībā uz transportlīdzekļiem būs veicama

ne tikai tad, ja transportlīdzekli izmanto ceļu satiksmē, bet arī jebkurā vietā, kur iespējama transportlīdzekļa braukšana.

 

Pirms 46 minūtēm , Bruketajs teica:

Jau klusi rēcot iedomājos, kā rallī piloti raksta saskaņotos. 

No 35. panta:

Citēt

35.pants. Gadījumi, kad zaudējumi netiek atlīdzināti
Apdrošinātājs vai Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs neatlīdzina:
(..)
 5) zaudējumus, kuri nodarīti, transportlīdzekli izmantojot treniņbraucienā vai sacensību braucienā;
 

 

Grozījumos 35. pantā ir grozīts 14. punkts un pievienots 15. punkts. Citētais 5. punkts netiek aiztikts.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es domāu, ka kārtējo reizi šums sacelts ne par ko. UK bija līdzīgi pa lielam. Tev tas vāģis sēta/garāžā varēja stāvēt bez apskates, bez nodokļa, apdrošināšanas, bet līdz ko viņš atrodas uz publiska ceļa (kvai pie mājas uz trotuāra) tā visu vajag nomaksāt pa pilnu programmu ja ne, sods.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Te jau mēģina firmām, par iekrāvējiem ielauzt un zemniekiem traktoriem un loaderiem. Tas, manuprāt ir krānisms.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

A ko man darīt, ja pie mājas stāv traktors bez nekādiem numuriem un papīriem, sanāk mani paša sētā kāds var iebraukt un sodīt? Kaut kāds galīgi nekonkrēts tas likums. Man jau liekas, ka speciāli jau nesodīs, vienkārši, ja sanāks avārija traktoram bez octas uz kādas pļavas ar auto ar octa un traktors būs vainīgais, var dabūt sodu ,ka brauc bez octas.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , MaurI teica:

Nākamais solis - zāles raiderus iedēvēt transportlīdzekļa kategorijā.

Es, kad ceļmalu pļauju savam piebraucamajam ceļam, apgriežoties ar pļaujamtraktoriņu  izbraucu loku uz koplietošanas ceļa :)

Link to comment
Share on other sites

e=d, viss cauri, ar savu zāļes pļāvēju Tu pārvērties par likuma pārkāpēju un vajag pret Tevi vērsties ar visu likuma bardzību :D

Link to comment
Share on other sites

Budzis ar traktoru - uz Sibīriju!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...