Jump to content

Par OCTA


Krishna
 Share

Recommended Posts

UK biedri/biedrs var pastāstīt ka apdrošināšanas veidi un pati sistēma nav īsti salīdzināmas ar LV.

 

Itkā teorētiski tāds OCTA ekvavilents (kautkas līdzīgs) pastāv, bet praktiski viņš maksā tikpat cik KASKO ekvavilents. Tāka praktiski visi pērk KASKO.

Tāpat arī neapdrošina auto, bet braucēju. Ja ir auto un vairāki braucēji, tad katram vajag savu apdrošināšanu.

Nu protams tur pavidam visādi izņēmumi/papildprodukti, kā piemēram var pielikt papildus braucējus auto, vai vairākus auto zem vienas polises, kā arī apdrošināties uz jebkuru auto.

Man laikam ir kautkas kas nedaudz līdzīgāks LV situācijai, polise uz konkrētu auto, bet var braukt arī ar jebkuru citu, ja tas primāri nav mans pamatauto un tam braucamajam ir cits īpašnieks ar savu aprdrošināšanas polisi.

 

Nu tādas bonus-malus klases nav dzirdētas. Ir apdrošināšanas grupas katram auto modelim, jo zemāka grupa, jo visdrīzāk lētāka būs apdrošināšana (vienam un tam pašam braucējam).

Teiksim tur VW Polo - 6 grupa un Range Roveram - 50 grupa. Attiecīgi apdrošināšanas maksa Range Roveram būs 5x lielāka.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Bet nu Toyotu Avensis ganjau pa 150 gadā arī ar Kasko var apdrošināt, ja 20 gadi tiesības, bez 'atgadījumiem' un dzīvo mazpilsētā.

Link to comment
Share on other sites

 

Par oktām intresantākais ka man visiem auto vienmēr swedā labāka cena nekā tajos kreisajos kantoros.

 

Paņēmu vienai swedā kur subscribtion kas katru menesi pats paņem naudu un noperk katru mēnesi. Baigais sūds, vislaik spams email  par octa ikmeneša jauno ligumu un popupi no swed app par to maksajumu visu laiku.

 

7eur menesī vs 130 gadā. Bet deļ tā spam apsveru vienkārši ņemt atkal pilnu gadu.

 

Nez cik bedīgi valstī ka viņi grib popularizēt subscribtion kā izdevigāko, kas daudzi nevar sakasīt simtu uz gadu uzreiz?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Nez cik bedīgi valstī ka viņi grib popularizēt subscribtion kā izdevigāko, kas daudzi nevar sakasīt simtu uz gadu uzreiz?

Diemžēl tāda ir situācija valstī, un lai ar standarta ienākumiem varētu atļauties dzīvē vairāk, cilvēki izvēlas maksājumus sadalīt vienai vai otrai lietai par labu.

 

Pirms 6 minūtēm , Laxe teica:

Paņēmu vienai swedā kur subscribtion kas katru menesi pats paņem naudu un noperk katru mēnesi. Baigais sūds, vislaik spams email  par octa ikmeneša jauno ligumu un popupi no swed app par to maksajumu visu laiku.

Šis gan rēcīgi..:D 

Link to comment
Share on other sites

Mans gadījums, BM13 uz BM14 cenas 10.09 un 15.09

 

 

1.png

2.png

Link to comment
Share on other sites

Kāda tev ir adrese teh. pasē un kura gada auto?

Man 2022. gada auto, adrese ir lauki un OCTA uz gadu piedāvā par 65eur. BM13

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Lauki! Un ko tev manīs ja ir 22 gada w223?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paņēmu par 175 eur OCTA+ pie IF. Pa diagonāli skatoties es nesapratu kāda ir aršķirība no OCTA+ un CASKO. Pēdējo piedāvāja pa 320eur

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Daiļais teica:

Pa diagonāli skatoties es nesapratu kāda ir aršķirība no OCTA+ un CASKO.

Ei nu ei?

OCTA+ IF gadījumā ir tikai bonuss pret zādzību.

Kur tad pārējie labumi?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Daiļais teica:

Pa diagonāli skatoties es nesapratu kāda ir aršķirība no OCTA+ un CASKO.

Pilnīgi citi segumi OCTA+ ir sadursmes ar dzīvnieku, visa auto zādzība un salabos tava auto ja vainīgs pie avārijas izraisīšanas. KASKO - atkarībā no veidā viss iepriekšējais + stikli, aizdegšanās, dabas stihijas, palīdzība uz ceļa, bedres, vandāļi, auto lukturu/spoguļu utt. zādzība un vēl un vēl, protams par papildus samaksu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Laxe teica:

 

Par oktām

 

Par oKtām runā tie, kuriem ir Kiviltiesiskā apdrošināšana.

Labots - Insekc
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15.09.2023. , 19:34, AndrisBB teica:

Nu tādas bonus-malus klases nav dzirdētas

 

15.09.2023. , 19:47, AndrisBB teica:

Bet nu Toyotu Avensis ganjau pa 150 gadā arī ar Kasko var apdrošināt, ja 20 gadi tiesības, bez 'atgadījumiem' un dzīvo mazpilsētā.

 

Ko?

Link to comment
Share on other sites

Par ko tu tur brīnies, par bonus-malus vai ka Avensis UK ganjau var arī pa 150 apdrošināt ar visu KASKO ekvivalentu?

 

Bonus-Malus ekvivalents te visdrīzāk būs 'no-claims' bonus, jeb cik gadus nav nekādi atgadījumi bijuši. Tas ietekmē cenu būtiski.

Ja es ievadu onlaine kalkulātorā Toyoyu Avensis, tad lētākais pilnais apdrošināšanas (aka KASKO) variants man (ar maniem dzīvesvietas, vecuma, no-claims parametriem, cik auto mājsaimniecībā utt) ir ap 240 gadā.

Man nav diezko lēta apdrošināšana, ik pa laikam satieku cilvēkus kam ir uz pusi lētāk, tākā 150 ir ticams variants.

 

Bet nu pilsēta jau vien var apdrošināšanas cenu ietekmēt vairāk kā 3x, Mančesterā laikam mašinas zog uz nebēdu.

comparing_cost_of_car_insurance_by_city

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Heh, šī interesantāka bilde. Dzīvojot ārpus 'lielajām' pilsētām, var 'vidēji' ietaupīt kādus 600 gadā 

Map_HxW2712x1917_f890dc2c-ea62-4f9e-ad7c

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Par ko tu tur brīnies

Cik nu brīnīties.. es par to, ka tu stāsti, ka nav dzirdēts par tādu 'bonus-malus' un nākamajā postā stāsti tā būtību ar Avenis piemēru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...