Jump to content

Par OCTA


Krishna
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , Spox teica:

Es leju tikai un vienīgi nestē 98 benzīnu un pat nezinu cik viņš maksā. Kāda jēga zināt? mazāk uz darbu braukšu? vairāk lamāšos lejot degvielu ? :)

Es arī nestē. Un 1xmēnesī saņemot rēķinu, to piefiksēju. Cik vajag, tik braucu :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Spox teica:

Nu, bet piekrīti ka tas ir stulbi? 

Nez tas pats kadijs, bet pasažrnieks ir kā parastais vieglais? Kaut gan paziņa ieminējās, ka meklējot beņķus tam kadijam, tātad viņi ir izņemami. Tad jau manu 7vietīgo ar nolaistiem beņķiem arī var kvalificēt kā komerctransportu :D

Tam visam kājas aug biški no pagātnes. Nezinu kā tagad, bet dažus gadus iepriekš, bija gudrinieki (pārsvarā biezie), kas lai apietu transporta reģistrācijas nodokļus, no saloniem dzina ārā jaunus vāģus, vieglos, džipus, un reģistrēja tos kā kravas transportu, kā rezultātā viņi atkratījās no visiem reģistrācijas nodokļiem utt. Līdz ar to pa ielām biezie vizinājās ar Cayanēm, Land Cruiseriem un Xiem nemaksājot nekādus nafig nodokļus, kā visi pārējie Latvijas netik labi dzīvojušie utainie..?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maybe, bet konkrētajam kadijam nodoklis ir- 165,00 EUR- uz gadu (pilnā apmērā)

varbūt atšķirība ir ja reģistrē uz firmu vai PP, hvz. viņam reģistrēts uz PP

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju, tas bija gadus atpakaļ. Tagad gan jau šādam variantam ir piegriezuši skābekli.

Link to comment
Share on other sites

Njā tikko pēc ssa sameklēju līdzīgu kadiju, bet 5vietīgu, iesitu csdd un tam ir 120€ nodoklis. Tad sanāk ka tam ''kraviniekam'' pat nodoklis ir lielāks :)


tajā pašā laikām man kā vieglajam jāmaksā 216€ nodoklis 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par octām- kuram sweds piedāvā lētāk kā citi? Nevaru saprast un paši šwedi nemācēja izskaidrot kāpēc viņi man piedāvā stipri dārgāku octu kā citi.

jeibogu nesaprotu pēc kā viņi rēķina. bmk laba, auto nav riska klasē, stāžs ir 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Spox teica:

Nevaru saprast un paši šwedi nemācēja izskaidrot kāpēc viņi man piedāvā stipri dārgāku octu kā citi

tāpēc

1 stundu atpakaļ, Spox teica:

man arī nekad nav bijusi neviena avārija, pat tuvumā nebiju tai avārijai, kad man iešķieba -2 punktus. Sieva atpakaļgaitā mazliet iebuktēja citu auto

 

Link to comment
Share on other sites

noup! jo 1x kad gāju runāt (kā vip) tad vēl nebija neviena avārija. A  ko tad tikai sweds uz to skatās un citi nē? :D man šobrīd piemēram pie ergo ir visizdevīgākie noteikumi, čo pirms kreša, čo pēc ir pat kaut kāda tur lojalitātes pakāpe, uz kuru man po, jo tāpat katru reizi eju pie lētākā, jo ja dzīvot pēc principa- a ja nu šoreiz gadās avārija, tad labāk apdrošināties pie šiem ir mazliet mazohistiski :)

Labots - Spox
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Spox teica:

A  ko tad tikai sweds uz to skatās un citi nē?

Jā, diemžēl vai par laimi..

Tad kad es uztaisīju to otro krešu, apdošinātājs biju es. Apdrošinājis biju "IF". Pēc tās avārijas, ceņiki "IF" kantorī man aizgāja kosmosā - vismaz x3 vai pat x4.. Citiem kantoriem viss palika iepriekšējā cenu līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Atkal jau visticamāk nesaprati kā strādā bm. 

bm klase tiek pārēķināta 1x gadā naktī no 31.08. uz 01.09. attiecīgi tikai tad tev izmainās (vai arī nē) bm klase un tikai tad arī apdrošinātāji to redz, bet savukārt apdrošinātājs pie kura tu biji apdrošināts konkrētajā brīdī to uzzin uzreiz. tāpēc arī iešķieba tev uzreiz dārgāk (kaut gan ifs vispār ir dārgs), pārējie par krešiem uzreiz neuzin, tāpēc summa nemainījās

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu man te borē. Es visu saprotu ļoti labi..

Es teicu, ka krešotie auto nebija uz mana vārda. Līdz ar to BM klase tur vispār ņipričom.. Man viņai nav nekādu kritumu dēļ krešiem.

Bet ņemot vērā ka otrajā krešā, kur auto bija uz cita vārda, bet apdrošinājis biju es uz sava vārda (iekš IF). Dēļ mana kreša apdrošinātājs iebrauca labos mīnusos.. Attiecīgi es viņiem, kā klients, gan jau aizgāju konkrētā riska klasē. Jo apdrošināšanas cena no saviem 80-90Eur gadā, aizgāja uz 400Eur..(bet tikai pie IF). Pie citiem apdrošinātājiem viss palika vecajās cenās - jo tikai loģiski dēļ tā ka BM klase nemainījas..

Un tā pati situācija ir arī tev ar SWEDu - kā pats minēji, ka pie SWEDa tev tagad viss ir nikni dārgāk nekā citos kantoros..

BM mans.png

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

esot pie sweda nekad nav bijis man kreš. lasot tavu gadījumu vienalga nesapratu, kāpēc ifs tevi ir sadārdzinājis. 

visu laiku ifs ir bijis no dārgākajiem piedāvātājiem man, kaut gan šķiet nekad neesmu pie viņiem apdrošinājies. Situācija uz tekošo brīdi (izskatās ka ifs nav tas sliktākais :D )

Screenshot_3.png.12992fb027b58b2fc863d17f526d146c.png

Labots - Spox
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Spox teica:

esot pie sweda nekad nav bijis man kreš

skaidrs. Tad nezinu.

Par IFu es gan saprotu.. gan jau es viņiem tagad savā sarakstā skaitos tur kaut kādā riska grupā. ( ne BM)

Link to comment
Share on other sites

Maz ko saprotu no šīs tēmas, bet skaidrs ka ir jāmūk no kablukiem, jo var nezinot nianses uzrauties uz neadekvātiem nodokļiem, kā arī pie sīkas skādes labāk iedot 100 EUR cash nekā nodemonstrēt apdrošinātājam ka arī tev var gadīties misēklis.

Link to comment
Share on other sites

Vēl varētu pafantazēt par to maģisko BM kategorijas datumu.

 

Pieņemsim ka kāds varen viltīgs kāmītis paņem OCTA uz gadu un pēc pusgada iekuļas šmucē ar maksimālu BM klases mīnusošanu. Sanāk ka šis  kāmītis var uzreiz skriet pie cita apdrošinātāja, kaut 1 dienu pirms magic BM day un ņemt apdrošināšanu uz maksimālo iespējamo termiņu. Pēc idejas, sanāk ka var vismaz gadu uz priekšu sev nodrošināt braukšanu iepriekšējo OCTA izdevumu apmērā, ja vien zin magic BM day datumu. Drusku ož pēc šmaukšanās, bet tomēr, sanāktu taču?

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Šmaukšanās vai nē, bet kad bija avārija, speciāli vilku octu līdz septembrim un tad abām mašīnām pirku uz gadu, kamērt bm nebija pasliktinājusies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Spox teica:

Par octām- kuram sweds piedāvā lētāk kā citi? Nevaru saprast un paši šwedi nemācēja izskaidrot kāpēc viņi man piedāvā stipri dārgāku octu kā citi.

jeibogu nesaprotu pēc kā viņi rēķina. bmk laba, auto nav riska klasē, stāžs ir 

Šķiet, ka swedam starp BM klasēm cenas variē daudz mazāk, ja salīdzina ar citiem. Pirms pāris gadiem pie BM8 swed uz 3 mēnešiem maksāja laikam 65, un nākamais lētākais bija ap 100. Tagad ar BM10 swedā ir 53, bet citur varu dabūt nu jau par 43.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
On 1/3/2018 at 9:18 AM, ju said:

BM17 (2008. gara Renault Grand Scenic)

original.png

 

Otram mazauto

original.png

 

Pirms Ziemassvētkiem bija pa vidēji par kādi 10 EUR lētāk.

BAN iespārda.

 

Nopirku Compensa ar atlaižu kodu (kādi 10% atlaide)

Kur tu šādu cenu piedāvājumu atradi? https://www.manapolise.lv/ OCTA cenu svārstība starp piedāvājumiem ir samērīgāka

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, pie @Aliss var labas cenas OCTA sarunāt ;)


Kaut kāda kaka, sākumā it kā rāda citus beigās paliek viens, un nemaz citus piedāvājumus neredz vairāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

-20 Eur no BM10 uz BM11, bet tas ir oficiālajos kalkulatoros. Brokeris varētu iedot 25 Eur lētāk.

 

Autiņš ir 2000.gada VW Passat B5.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Baigi dīvaini uz 3 un 6 mēnešiem lētāk, uz gadu viss ir dārgāk izņemot BAN tajā ir par 20 lētāk nekā bija, laikam visi cenas ir pārrāvuši gaisā!

 

BIJA

original.png

 

TAGAD

original.png

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Murlo teica:

Padalamies ar octa izmaiņām.

baigi līdzi nesekoju, bet pirms gada €82,56, šogad €53,68... gluži kā pirms "nesaskaņotā" cenu kāpuma...

pārsvarā no BANa vislētākie... pērku munapoļisa,lēvē...

Link to comment
Share on other sites

image.png.d37a32cd510501ff12740d59f27eeb28.png

pusgadu atpakaļ prasīja par 3 mēn 26eur, pagājušo mēnesi par pusgadu samaksāju 28eur. krietni uz leju pagāja. ieejot brokera lapā, vel ar visādēm paldies kartēm un ko vel, vel kaut kāds eiro, vai divi atleca nost.

Link to comment
Share on other sites

Beidzās man 1. septembrī OCTA un parasti pērku uz 6 mēnešiem. Situācija sekojoša:

09.2019 - 69EUR

02.2020 - 50EUR

09.2020 - 32EUR

 

Visi ņemti Gjensidige

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Kur Jūs šos datus dabūniet, kad man saka, ka ātrāk, kā mēnesi pirms octas beigām nabūs? Par 3 mēnešiem Swedā prasīja 13€. Uz ilgāku laiku nepērku, jo ir apsvērumi.

Link to comment
Share on other sites

Vakar bija jāiegādājas OCTA's gan auto, gan moto - Compensa bija lētākā uz atsevišķiem termiņiem, tāpēc gāju pa tiešo uz viņu lapu iegādāt, kur uzdūros uz reklāmas banera. [ŠĪ NAV REKLĀMA] Par prieku man, izrādās, šobrīd viņiem uz vietas, apkalpošanas centros, noteiktās pilsētās deklarētiem auto īpašniemkiem ir -20% atlaide. Tā kā - ja kādam šobrīd vajag OCTA, tad ieskatieties!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Pirms 54 minūtēm , ggg97 teica:

2019 gada ziņa. Vai ir kas mainījies?

to es arī gribu uzzināt

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
martinno

Laikam pirmo reizi redzu ko šādu - visizdevīgāk ņemt uz 3 mēnešiem... Kas tas par jauninājumu? 

 

435242326_Screenshot2021-03-07at19_49_05.png.5c46e5941b3d66f025f473d790856ddf.png

Un motociklam tas pats...

 

1021452465_Screenshot2021-03-07at19_55_06.png.68cb1743571a32453f5424242429b16e.png

Link to comment
Share on other sites

Laikamjau, ja pirmajos mēnešos "ielidos", lai tālāk var ieslēgt tā kārtīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nokrešos, tad visdrīzāk, jā. Iespējams, apdrošinātāji vēlas kļūt fleksiblāķi realitātē īsākos termiņos

Link to comment
Share on other sites

martinno

@ggg97 - vispār nav neiespējams domu gājiens... Labprāt redzētu statistiku - cik % pirmajos 3 mēnešos "ielido" un turpina vizināties ar "lēto" OCTU.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...