Jump to content

Kur remontēt auto kondicionieri?


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

          Jau pagājšgad uzpildīju, bet ilgi negāja. Tad nošpļāvos un iztiku bez. Tagad visa vasara priekšā, cerams būs vasara un karstums arī. Domāju, ka vaina cik vien kā jānomaina kāds o-rings. Iesakiet kādu kantori vai privātu meistaru Rīgā vai apkaimē, kurš noteiks noplūdes vietu, novērsīs un tad uzpildīs un nenoplēsīs 10 ādas.

Link to comment
Share on other sites

Es savulaik gvidis remontēju uz valmieras ielas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīga problēma tikko. Izgoglējos un atradu tikai divus kantorus, kas piedāvā kondišku remontu. (tieši remontu! Pildīšanu piedāvā visi, kam nav slinkums, bet pildīt cauru sistēmu īsti jēgu neredzu! )

 

http://www.autoklimats.lv/ , jeb gvidis. Cik zinu dārgi, bet sataisa + lielas rindas

un

http://www.autokondicionieri.lv/ - par šo grūti komentēt - mani pieņēma uzreiz, bet problēma bija absolūts sīkums - nekontakts kompresora vadības ķēdē. Tagad viss strādā.

Pagājušo gadu savējo auto dzinu uz ķekavu kondišku labot. Tur bija krietni nopietnāk -  cauras turbas, 350 EUR un sataisīja. Šogad būtu dzinis pie viņiem, bet nekur inetā neatradu viņu kontaktus... Moš kantoris nobankrotējis. Bet tie sataisīja - šogad bija gāze sistēmā! 

Link to comment
Share on other sites

jap parasti pie vainas no vecuma korodējušas caurules un radiatori.....Valmieras ielā liekas to trubiņu manam auto nomainīja par kādiem 100EUR tai skaitā uzpilde.

Santafeškai bija radiators beigts + kompresoram kapiņi...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, daudz kas atkarīgs no tā, kas konkrēti ir beigts, bet kondiškas remonts lēti nemēdz būt..... 

Link to comment
Share on other sites

Nodiganosticē jau ātri - iemarķē to gāzi un tad skatās kur noplūde...pārējaus jau atkarīgs no defekta rakstura :cool: un veiksmes

Link to comment
Share on other sites

Skatoties kas jādara, ja noplūde - jauns raģiks! Man pašam gan vienu valcētu plastmas korķi laiž, salīmēt, aizzieķēt nevar, jo spiediens kondiškas sistēmās ir nereāls.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja parastā kondiška ar 1 kontūru, tad tur lielas problēmas nav. Vot man savulaik Pajero gan bija čakars ar kondišku - viņam 2 kontūri, 1 priekšā un 1 aizmugurē, savienojošās trubas (tērauda) iet pa riteņa arku, ar laiku sapūst un jāmaina pret gumijas. A neko, vienalga tika saremontēts un darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu viņiem jau galvenais, lai tu pie viņiem radiatoru nopirktu... Nu un kondicionierus šie uzpilda, par to rakstīts mājaslapā. Tur tiem radiatoriem sieniņas follijas biezumā. Tas ir tāds bizness, būs katru gadu jāpilda. Un tas labi, ja vēl tikai jāpilda.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man māsas vīrs bija šeit, pats uz vietas metina trubas, ļoti apmierināts par rezultātu. amtig.lv

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , uldii12345 teica:

amtig.lv

 

Mājas lapa gan viņiem ir sviestaina.... 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

 

pirms 4 stundām , ronalds_ teica:

 

Mājas lapa gan viņiem ir sviestaina.... 

Kas nu kuram svarīgāks. Man, lai labi un kārtīgi sataisa. Pats arī kādā brīdi braukšu remontēt, tad iedošu atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , uldii12345 teica:

pats uz vietas metina trubas, ļoti apmierināts par rezultātu

Vai ir redzēts meistars, kurš nebūtu apmierināts ar savu darbu? :D

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
2017.06.14. , 10:21, ivo teica:

Vai ir redzēts meistars, kurš nebūtu apmierināts ar savu darbu? :D

 Apmierināts ir klients (māsas vīrs)

 

Šodien pats tur biju. Man diemžēl noklājies radiators. Pirms 2 gadiem to jau vienreiz mainīju Jēkabpilī. radiators 150eur (solīja, ka labas kvalitātes) darbs 75 eur, uzpilde 25eur.  Uz ātro diagnostiku uzpildi, tur dzīvā rinda. Ja nopietnāks remonts, jāsarunā iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Vito Ventura

Slikts spameris! Ej prom!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, mēdz būt labāki spameri.

2020.08.6. , 15:20, 138 teica:

Šis ir visu laiku labākais spameris. Iepostēt topikā par LEDiem linku uz, nē, ne kaut kādu skamu vai pinpja pagarināšanu, bet blogu ar līmspīļu (!) apskatu. :good:

 

Bet šis, kas tas tāds vispār ir? :read:

Nedataisīts getapro.lv klons ar žoparučniem dummy tekstiem vai 100% l0hatrons?

 

  • Visi "vajadzību" posti, kas tur ir, un kuru it kā nav maz, un kuri pēc satura, ok, plusmīnus līdzinās getapro.lv, ir postēti naktī (parādiet man to māmiņu, kas trijos naktī liek sludinājumu, ka meklē auklīti, vai to mājsaimnieci, kura trijos naktī meklē kādu kas salabos krānu), un ir krieviski.
  • No pakalpojumu aprakstiem, ko spamera kungs ielinkojis, viens izskatās mašīntulkots, bet otrs nosperts no "Vīrs uz stundu" (nav pat pacentušies šo frāzi izņemt).
  • Ir FAQ sadaļa, kur nav nekā.
  • Reģistrācijas sadaļā ir šie, tipa FAQ, bet bez atbildēm:
Citēt

 

Populārākie jautājumi

Kas sastāda uzdevumus?

Kam *****.lv ir piemērots?

Kā *****.lv piesaista klientus? [ok, atbildi uz šo mēs redzam darbībā :D ]

Par ko ir jāmaksā?

Kā meklēt piemērotus pasūtījumus?

Kā saņemt apmaksu par pakalpojumu?

Kā meklēt piemērotus pasūtījumus?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...