Jump to content

Tīkla, stereo resīvera izvēle


saf
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

Gribētu viedu padomu par pastiprinātāja izvēli.

Saimniecībā ir Canton GLE-490 skandas, kas pieslēgtas pie veca SONY resīvera. Vēlos nomainīt uz kaut ko svaigāku un modernāku.

Prasības būtu, lai ir pieslēdzams pie neta priekš internāta radio, strīmings no mājas servera, būtu phono ieeja, un būtu iebūvēts kauč kāds ekvalaizers (kaut kas vairāk par "bass" un "trouble"), jo telpa ir ar īpatnēju konfigurāciju, kā rezultātā vajadzētu piekoriģēt skanējumu. Klausīts pamatā tiek kaut kāds launch muzāriņš fonā, klasiskie veco laiku hīti no plātēm/flac, un pa kādai filmai. 

Budžets uz kādi 300-400Eur. 

Izskatījos populārākos ražotājus un nonācu pie Pionneer SX-S30DAB (DAB, jo tak tūlīt FM izslēgs :D).

Varbūt kaut kādu variantu esmu palaidis garām? Varbūt ir kādi ieteikumi?  Principā der arī lietots ("kā jauns" kondīcijā), vai arī kaut kāds filmu resīveris, kam ir manis pieminētā funkcionalitāte, bet izmantots tiks tikai stereo režīmā.

 

Paldies!

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

To Pioneer lētāko kaut kur pie mums manu pa 490.

Tad tev YAMAHA R-N402D arī varētu derēt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

To Pio gan jau kaut kur no šejienes vilkšu. Budžets saprāta robežās ir staipāms...

Papētīšu Yamahu, paldies!

 

 

Yamahai phono nav... :[

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Viens prātīgs ieteikums - plānotajai iekārtai lejuplādēt pdf manuāli un savu vēlamo funkciju apskatīt tur, jo ražotāji kā deputāti - sola un tad vai nu aizmirst, vai ievieš caur rektumu... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , saf teica:

Vēlos nomainīt uz kaut ko svaigāku un modernāku.

Kā variants no Denon https://www.denon.co.uk/uk/product/hifi/networkplayer/dnpf109
Nav svarīgi vai Pioneer vai Denon vai Marantz, bet sāc ar novilkto pdf manuāļiem no ražotāju mājas lapām, izpēti modeļu cenas/funkcijas/parametrus, gala lēmumu pirkt vai nepirkt to vai šo modeli,- jebkurā gadījumā pieņemsi pats.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Dils teica:

D-klases gala pakāpēm , var jau būt ka viss tur labi, bet vienalga kaut kā neuzrunā ...

Drūmi, ka tā. Tad ko tad īsti lai saf nopērk?
 

Link to comment
Share on other sites

Android1

Nez, manējam ir phono ieeja un nemaksā kosmosu. Tā pati Yamaha, kas RN 500. Ir arī RN 602, kas ir jaunāks, bet tas atkal ir dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

D-klase izejā ir super priekš kino un elektrības patēriņa. Muzikai... tur domas dalās. Viss atkarīgs no ražotāja meistarības.

Es, ja godīgi, savau veco Kenwood miskasti nemainītu pret jaunu, bet uztaisītu e-radio bloku ar kvalitatīvu spdif un miers. MPD + fīčas Shitifyam uz miers sētā.

 

Vēl, manuprāt jāskatās vai nav tā ka Marantz=Philips un vēl kas tur pārbrendots.

Dolby Atmos protams ir kārdinoša lieta, bet ne jau 7.2 versijā - kā parasti, resīveru ražotāji sāk ar apšķērētām lietā, lai cilvēki lēnām pierod.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija sen kad Philips nopirka Marantz un vairs nav taisnība ... tagad Denon ar Marantz strādā kopīgi un Pioneer ar Onkyo tieši tāpat un kuru interesē pāris vatu ekonomija klausoties mūziku ?...

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Edis7 teica:

Drūmi, ka tā. Tad ko tad īsti lai saf nopērk?
 

Neuztraucies par to D klasi, šajā cenu kategorijā tur viss būs OK. Ja tas būtu kāds lēts ķīniešu aparāts, tad varētu varbūt satraukties. Tieši nāks pa labu, tiem Cantoniem gan jau jaudu vajag, arī basa diapazonā būs labāka kontrole. Ar to D klasi var gan sanākt tā, ka tur ausij tīkamo kropļojumu, faktiski šādiem aparātiem (no normāla kantora), kropļojumi ir vispār zemi, tad nu sanāk, ka tas pastiprinātājs pārāk labi visu novada tālāk, kas nu avotā ir. Ir ļauži, kam tas nepatīk. Pie platēm tas arī varētu būt tieši traucējoši, tur prasās kāds A klases "uzlabotājs" (A klasi arī var uztaisīt visādi). Bet tas tīri gaumes jautājums. 

Redz, ja pirktu to Pioneer Latvijā, interneta veikalā, tad būtu iespēja paklausīties, 14 dienu laikā atdot atpakaļ, ja nepatīk.

pirms 15 stundām , saf teica:

Atradu vēl šitādu... 

Šin Onkyo nebūs labāks, man tā šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par padomu!

Laikam sliecos tomēr uz Pioniera pusi. Onkyo it kā var lētāk dabūt, bet nav DAB, kas principā nav kritiski... bet baigā kaste, un tās 7.1 izejas netiks izmantotas... Pārējās mani interesējošās fīčas abiem +/- vienādas. 

Paklausīties diez vai man vajag, skaidrs, ka skanēs labāk par manu pa 60Ls pirkto SONY :D , bet kaut kādas smalkās nianses man nav tik ļoti būtiskas.

 

Izskatās, ka citu alternatīvu šiem diviem nav.... šajā cenu kategorijā..

Link to comment
Share on other sites

Ausij "tīkamie" kropļojumi ir pāra harmonikas, kuras taisa kāreizi A-klase, bet D-klase signālu veido no daudziem augstfrekvences impulsiem, kuri pēc tam jānogludina un ne vienmēr tas sanāk dikti labi. Tā arī ir galvenā D-klases problēma, kas nav ausij "tīkamie" kropļojumi .

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 1 minūtes , saf teica:

un tās 7.1 izejas netiks izmantotas...

Hmm, tad jau jādomā, vai maz vajag tā iespringt, ja neizmantosi resīveri, kā resīveri... 

Link to comment
Share on other sites

Es jau arī negribu iespringt, man tikai vajag tās fīčas ko norādīju, un lai divas tumbas var pieslēgt! :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Es sliecos ieteikt pašam uzkonstruēt uz avenes bāzes ar labu DACu nelielu pierīci un lietot. Avene Zero w + pimoroni DAC varētu būt gana. Protams, ne tik ērti, kā no resīvera vadāma iebūvēta funkcija, bet ja ir viedtālrunis, tad vadīt var ar vienu no daudziem google store appiem un var pat piespraust usb flashu ar flaciem, vai piemontēt automātā mājas NAS un būs viss gandrīz ideāli. Bet var gadīties, ka nemaz negribās pašam ķimerēties un tad ir tikai variants meklēt ērtāko resīveri ar vajadzīgo funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Nē nē, nav ne laika, ne tik daudz zināšanu, lai kaut ko tādu būvētu. Un galvenais, gribu visu ērti.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, tas vienmēr ir svarīgi.

Es saviem kolēģiem ieliku aveni+dac iekš labām datortumbiņām un piekonfigurēju veikalā nopērkamu tv mazpulti, kurai tikai dažas pogas (stacija +- un skaļums) Kamēr šie ēd zupu, var klausīties radio, jo piederdzās, ka mūzikas centri ēdamtelpā gaužam nožēlojami strādā. 

Kino resīvera gadījumā tas pat ir vienkāršāk, jo ir iekšā barošana un lineārā ieeja, bet nu ja ir vēlme pēc gatava, tad jāņem to kas ir un sakarīga nekā īsti nav. Ir tāds semi-vācu ražotājs Auna, kam ir pāris neta rādžiņi, ko Rīgā pat tirgo viena Vernerveidīgā firma - pat cena laikam bija ap 40Eur ar visu DAB... 

Paskaties ssā - tur kkur bija... 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/musical-centres/pfxgd.html

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/other/djppl.html

Pat ir izvēle...

 

Link to comment
Share on other sites

6/7/2017 , 12:05, Bruketajs teica:

uzkonstruēt uz avenes bāzes ar labu DACu nelielu pierīci un lietot.

Vot, man arī jau kādu laiku tāda doma. Rudenī, kad būs vairāk laika, varētu mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...