Jump to content

Problēmas ar videokarti.


ivars...
 Share

Recommended Posts

Sveiki.Problēma sekojoša. pirms dažam dienam sežot pie datora izmetās balts ekrans. restarēju. bet lādējot windows parādās melns ekrāns.un tālāk neko neredzu.pamainot videokartes secinājums ka problēma tur. jo ieliekot citā datorā ta pati problema. cita videokarte strada.. bet ja palaiz safe mode viss ar veco videokarti iet. ja palaiz ar pazeminatu izskirtspeju.parasta rezima . sakuma visu rada. pec tam melns ekrans. meginats uz 2 datoriem. rezultati vienadi.kads var sniegt padomu? videokarte ati msi hd 7870 paldies.

Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Ka tik nebūs Windows 10. Vai videokartei ir oficiāls Windows 10 atbalsts. Man bija tieši tāpat ar HD4580. Nomainīju pret GTX 750Ti.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 11 stundām , Cecilija teica:

Ka tik nebūs Windows 10. Vai videokartei ir oficiāls Windows 10 atbalsts. Man bija tieši tāpat ar HD4580. Nomainīju pret GTX 750Ti.

Nebūs, man W10 un 7870 un nekādu problēmu. HD77xx bij vecākie, kam vēl nāk svaigi draiveri, tie, kas ir pirms tam (HD6xxx,HD5xxx utt.) vairs nav oficiāli atbalstīti, tā kā tur varētu kaut kas arī ar draiveriem nebūt, bet šajā gadījumā izskatās ka videokarte vienkārši aizgājusi pie dieviem 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiciens spečukiem!

 

Man līdzīga problēma ar veco personālo PC.

Videokarte ATI Radeon HD 4850

Ieslēdzot PC pa visu ekrānu izmētāti sarkani pikseļi. Safe mode arī darbojas. Videokartes kastē atradās pārveidotājs, kur videokartes ligzdā iespraužas standarta platais monitora vads, taču tas, kā pārveidotājs uz HDMI. Pieslēdzot HDMI viss aizgāja, taču uz kādām 2 dienām. Tagad atkal tā pati problēma.

Vai tas nozīmē, ka videokartei beigas? Jocīgi, ka izņemot un ieliekot viņu atpakaļ mātesplatē, viss atkal aizgāja. 

 

Laikam jāmeklē jauna GPU, varbūt kādam mājās ir kāda vecā karte?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Bumbss teica:

Sveiciens spečukiem!

 

Man līdzīga problēma ar veco personālo PC.

Videokarte ATI Radeon HD 4850

Ieslēdzot PC pa visu ekrānu izmētāti sarkani pikseļi. Safe mode arī darbojas. Videokartes kastē atradās pārveidotājs, kur videokartes ligzdā iespraužas standarta platais monitora vads, taču tas, kā pārveidotājs uz HDMI. Pieslēdzot HDMI viss aizgāja, taču uz kādām 2 dienām. Tagad atkal tā pati problēma.

Vai tas nozīmē, ka videokartei beigas? Jocīgi, ka izņemot un ieliekot viņu atpakaļ mātesplatē, viss atkal aizgāja. 

 

Laikam jāmeklē jauna GPU, varbūt kādam mājās ir kāda vecā karte?

Tā citreiz mēdz būt, ka pakustinot karti tā pēcāk sāk atkal darboties, bet nu artifakti norāda uz to, ka ilgdzīvotāja vairs nebūs. Labāk citu meklēt vietā. Var protams seno metodi ar sildīšanu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , CAP teica:

 

ja dzīvo Jelgavā varu atdot savu veco  https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R485ZL-512H#ov tiesa.. HDMI nav.. ir DVI.. kkur skapī stāv.. :D 

 

Ja karte ejoša, tad derētu. Man galvenais, lai bilde vispār būtu. 

Cik Jevrikus Tu par to karti gribētu? Varētu uzprasīt čomam, kurš Jelgavā dzīvo, lai pieskrien pēc kartes.

Link to comment
Share on other sites

nesen vēl darbojās.. jevrikus nevajag.. ar 2 kinderolām būs ok (priekš sīkajiem) pārējo PM. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...