Jump to content

Skaņas funkciju nepilnība


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem datoriķiem.

Iegādājos jaunu pc uzčinīju virsu 7 vindu 64 bit, novilku driver boosteri un aktivēju uz pro, novilku visus draiverus , arī apdeiti novilkas visi.

Ejot uz realteck hd audio manager, sastapos ar vienu problēmu, ka na skaņas opciju ne efekti, ne ekvalaizers ir tikai šāds bomž edišans.

Matesplate gigabyte x58a-ud3r rev 2.0 59304950a0bf3_Beznosaukuma.thumb.png.0f8b2efb12890e3da27853746cb0fc39.png

Link to comment
Share on other sites

Emm... es gan gribētu teikt, ka visus tos efektus nafig, skaņai jānāk tādai, kāda tā ir...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inteens

Zem advanced nebija, man arī ir gigabyte, bet no galvas neatceros.

Tiks mājā, apskatīšos.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
Pirms 36 minūtēm , rubb teica:

Emm... es gan gribētu teikt, ka visus tos efektus nafig, skaņai jānāk tādai, kāda tā ir...

man tos efektus nevajag bet ekvalaizeri vjg gan zemos var labi paregulēt 

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds nesaprata, tad skaņas efekti ir arī ekvalaizers! Ja kaut kā nav, tad tā nav - meklē vienkārši normālu avotu, vai arī nedomā, ka konkrētajā "gabalā" ir tas, kā tur nav.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
Pirms 5 minūtēm , Didzis teica:

Pilnīgi piekrītu rubb, pirmas , kas ir jāatslēdz, ir visi tie skaņas efekti.

acīm redzot tu neiedziļinies skaņa 

Link to comment
Share on other sites

Just now, BLACK ALIGATOR teica:

acīm redzot tu neiedziļinies skaņa 

Hehe... es pieļauju, ka viņs par skaņu zin daudz vairāk, nekā TU jebkad zināsi :) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR
Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Hehe... es pieļauju, ka viņs par skaņu zin daudz vairāk, nekā TU jebkad zināsi :) 

iespējams

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 2 stundām , BLACK ALIGATOR teica:

novilku driver boosteri un aktivēju uz pro

jāvēršas PTAC, diez vai tā ir pro versij

Link to comment
Share on other sites

inteens

Tā. Man ir 6.0.1.6662 versija, ALC888 kodeks.

Visa figņa zem speaker configuration ir, pamēģini no mājaslapas oficiālo draiveri.

Tev ir ALC889, tālāk pats.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , BLACK ALIGATOR teica:

man tos efektus nevajag bet ekvalaizeri vjg gan zemos var labi paregulēt 

Ja nav zemo, tā ir tīri skandu nespēja vai nepareiza izpratne par skaņu. Tādas lietas parasti ar ekvalaizeru nelabo.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu, ar ekvalaizeri VAR mazināt dažas ne pārāk izteiktas nepilnības dzelžos (skaļruņi/austiņas). Es Superlux HD668B ausīm klusināju augšējās frekvences, lai mazāk grieztu ausīs. Pēc šīs darbības, kas pie tam ir visai populārs ieteikums šo ausu apskatos, ausis kļuva daudz baudāmākas.

 

Man patīk pirmais noteikums no viena lifehacker raksta:

Citēt

Rule #1: Do What Sounds Best to You

Vai ta tas nav galvenais?

 

Ja kādam liekas, ka ar 101 DSP efektu skan labāk, lai jau liekas. Kamēr šo savu pārliecību necenšas uzspiest citiem, man vienalga.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Var jau visu mūžu nodzīvot ar sauso tualeti arī, kādā sādžā, un būt laimīgs, ka tik šņabis ir (eq).

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nez kāpēc daudziem ir pārliecība, ka ierakstu studijās strādā tikai puskurli idioti un viņu māsterētie ieraksti ir nekam nederīgi, kas obligāti jāuzlabo :D.

 Ar ekkvalaizeri , ja konkrētais purns nav  mūziķis vai speciālists audio jomā, skaņu var tikai sačakarēt.  Ja ir kvalitatīvs skaņas avots, labi "dzelži", nekādi sačak... , sorry, uzlabotāji nav vajadzīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nezinu, kādi tie speciālisti, bet tie, kas dažos pasākumos stellē mūziku, varētu vienreiz saprast, ka skaņas kvalitāte būtiski pasliktinās, ja pastiprinātājs strādā uz maksimumu un skaļruņu skaņai līdzi nāk plastmasas grabēšana. Uzliec uz 40% un spēlē, nevis uz visim 100. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ekvalaizers ir OK, ja tikai to izmanto jēdzīgi, nevis, lai mēģinātu radīt basus, kādi nekad nav bijuši, vai no kaut kādiem pīkstuļiem izspiest basus.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

draiveri jāliek no ražotāja lapas vai mātesplates lapas, ne jau jāizmanto kaut kādi zili brīnumi draiver booster pro u.c. šiti..

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 10 stundām , raiviic teica:

Ja ir kvalitatīvs skaņas avots, labi "dzelži", nekādi sačak... , sorry, uzlabotāji nav vajadzīgi.

Tur jau tas sāls, ka vairumam nav labu "dzelžu".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Tur jau tas sāls, ka vairumam nav labu "dzelžu".

Es gan gribētu teikt, ka pārsvarā kaut cik pēdējo gadu loriņu pircējiem dzelži ir OK. Vienkārši to skanējumu sačikā ar visiem šiem ekvalaizeriem, kompresoriem un citu drazu - kurus vienkārši nemāk lietot.

Link to comment
Share on other sites

2017.06.1. , 20:05, BLACK ALIGATOR teica:

driver boosteri un aktivēju uz pro,

 ... indigo ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...