Jump to content

GPS priekš Samsung ACE 2


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Izrakājos pa googli krustām šķērsām, beigās neko nesapratu, tāpēc jautāju. Varbūt kāds var ieteikt vietni,no kuras uzinstalēt bezmaksas GPS minētajām telefonam. Interesē kaut kāds IGO 8 vai kas tamlīdzīgs ar LV karti. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku jau Androīdos integrētais Google Maps nodrošina offline kartes, tā kā vari pamēģināt vispirms to.

Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 1 stundas , defs teica:

IGO 8

HERE WeGo. Nebūs nekas jāzog, jo ir bezmaksas, un strādā arī bez interneta.

Ceļojuma plānošanai un maršuta punktu sastādīšanai uz PC var izmantot https://wego.here.com/ 

Visi punkti sinhronizēsies ar aplikāciju tālrunī.

 

HERE WeGo: Nepieciešamā Android versija: 4.1 un jaunāka

Ace 2:  Android 2.3 (Gingerbread), upgradable to 4.1.2 (Jelly Bean)

 

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , groove teica:

OSMand
Izbraukāju pus pasauli izmantojot to. 

Šito vakar vakarā es provēju uzlikt. It kā pati programma strādā, bet ielu numurus neredz.Piemēram,ja man vajag atrast Liepājā Ganību ielu,tad tā iela ir gara, es nevaru uzlikt tur kaut kādu numuru. Vabūt tur vēl kaut kas jādara?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , xxaxx teica:

Kādu laiku jau Androīdos integrētais Google Maps nodrošina offline kartes, tā kā vari pamēģināt vispirms to.

Man nav internets tam telefonam. Tā kā šis neiet.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , xxaxx teica:

Kādu laiku jau Androīdos integrētais Google Maps nodrošina offline kartes, tā kā vari pamēģināt vispirms to.

Pirms pusotra gada pamēģināju. Kartes offline, bet lai navigētu kādu maršrutu, tāpat netu paprasīja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , defs teica:

Man nav internets tam telefonam

Ko nozīmē "nav"? Ja nav vispār, tad nevarēsi neko uzstādīt. Bet ja nav tieši mobilais datu plāns, tad tieši tāpēc jau iesaku offline režīmu Google Maps (kartes novelc caur Wi-Fi), vai kādu citu programmu, kuras te citi minēja.

Link to comment
Share on other sites

5/31/2017 , 12:45, defs teica:

Šito vakar vakarā es provēju uzlikt. It kā pati programma strādā, bet ielu numurus neredz.Piemēram,ja man vajag atrast Liepājā Ganību ielu,tad tā iela ir gara, es nevaru uzlikt tur kaut kādu numuru. Vabūt tur vēl kaut kas jādara?


Ielu numurs man šķiet neviena aplikācija tev tā vienkārši nerādīs (pārāk daudz uzrakstu un karte būtu pārāk raiba)
Bet zem [Search > Address] var atrast visus ielu numurus un navigēt uz tiem. Nevaru gan apgalvot, ka visiem ciematiem, bet lielākajām pilsētām točna ir.
 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 7 minūtēm , groove teica:

Ielu numurs man šķiet neviena aplikācija tev tā vienkārši nerādīs (pārāk daudz uzrakstu un karte būtu pārāk raiba)

Māju numurus HERE WeGo rāda, protams, piezūmojot.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , xxaxx teica:

Ko nozīmē "nav"? Ja nav vispār, tad nevarēsi neko uzstādīt. Bet ja nav tieši mobilais datu plāns, tad tieši tāpēc jau iesaku offline režīmu Google Maps (kartes novelc caur Wi-Fi), vai kādu citu programmu, kuras te citi minēja.

"Nav" ari nozīmē,ka nav.Man tikai 1 sim karte datora modēmā.Es to ieliku telefonā.Otra lieta-kačāju kaut ko uz datora,tad kopēju caur usb vadu uz telefonu. WI-Fi ari man nav pieejams,esmu laukos.

pirms 2 stundām , itanium teica:

Māju numurus HERE WeGo rāda, protams, piezūmojot.

Nu šitas IGO 8 un IGO prime rāda gan.Vienkārši raksta pilsētu,tad ielu un tad mājas numuru. un "aiziet" jānospiež.Man ir tas navigators, bet tam ir citas problēmas-beigta baterija un  ari vecas kartes,ko atjaunot var pa naudu.Tāpēc apsveru iespeju,ka varetu kaut ko uzlikt uz tā Samsung,jo man viņš te tapat vairākus gadus plauktā mētājas.Ja galīgi nesanāks,tad japērk jauna navigācija.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Bļins, tu vari pateikt, kāpēc tev Here WeGo neder? 

Internetu lietošanai nevajag, mājas numurus kartē rāda, var meklēt pēc konkrētas adreses (ar mājas numuru!), tavu telefonu atbalsta un pie tam ir bezmaksas - ko vēl tev vajag? 

Labots - itanium
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , itanium teica:

Bļins, tu vari pateikt, kāpēc tev Here WeGo neder? 

Internetu lietošanai nevajag, mājas numurus kartē rāda, var meklēt pēc konkrētas adreses (ar mājas numuru!), tavu telefonu atbalsta un pie tam ir bezmaksas - ko vēl tev vajag? 

Vēl nevaru pateikt,neesmu izmēģinājis. Vēlāk mēģināšu,jo viņs no interneta lapas piedāvā uzreiz uzstādīt,tas nozīmē,ka jāiet iekšā ar telefonu.Vismaz šeit  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps&hl=ru

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , defs teica:

Vēl nevaru pateikt,neesmu izmēģinājis. Vēlāk mēģināšu,jo viņs no interneta lapas piedāvā uzreiz uzstādīt,tas nozīmē,ka jāiet iekšā ar telefonu.Vismaz šeit  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps&hl=ru

Paldies! Programma strādā, mazliet jāpierod .Pagaidām tēma :closed:

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , MartiniB teica:

noshaaree WiFi no datora,

ja tas nav iespeejams, pameklee kaadu kabatas modeemu kur iespraust sim

piemeeram https://www.tele2.lv/interneta-pieslegums/tp-link-m7310/

shobriid bezmaksas MiFi vien ar bezlimitu, pirms pusgada meta pakalj arii ar knapaakiem tarifiem

Nevaru dabūt komunikāciju ar datoru.Dators rāda,ka ir savienojies ar android, bet telefons datoru neredz.es lietoju linux ubuntu. bet tā laikam jau cita tēma.Attiecībā par programmām ir jābrauc kaut kur ciemos,kur ir wi-fi, vai arī kaut kur jābrauc,kur tāpat var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

esi meegjinaajis pajautaat Googlei "ubuntu create access point"?

veel variants, ieleic datu simkarti telefonaa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

NUja,es tā arī esmu izdarijis.Ieliku sim telefomā un man viss tur iet.Kā arī šārēju internetu citiem datoriem.Tā kā jautājums atrisinājās.Paldies visiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...