Jump to content

Windows 10 slēdzas ārā


Raiteens
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Es zinu, ka visi tūlīt kliegs, ka pilna google ar šo problēmu, bet man laikam tā ir nedaudz specifiskāka. Proti, windows 10 izslēdzas ārā, bet tikai tad, ja nekas netiek darits. Nesaprotu kas tam ir par iemeslu, jo var stundām strādāt un nekas nenotiks, bet tiklīdz uz 5, max 10 min atstāju datoru un neko nedaru tā tinkš un shut down. Un tā visu laiku...esmu izgooglējies, bet tieši šādu fenomenu neesmu nekur atradis. Visus anti shut down for win 10 esmu izmēģinājis, nekā!

Link to comment
Share on other sites

Vai stacionārais dators? Man savulaik vienam datoram kaut kas līdzīgs bija, pasen, jauns dators, slēdzās ārā pats no sevis. Aizvedu uz datorsalonu, kur pirku. Izrādījās mātesplatē nebija kārtīgi pieštepselēts kaut kāds vadiņš, kaut kas nekontačīja. Vienkārši. A es izmocījos meklēdams softisku iemeslu. Paskaties iekšā kastē.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt hibernācija notiek?

592e8972b3632_Powersettings.jpg.b171253129f79e3802bfc3b31f13e893.jpg

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

Event viewer, apskaties, gan jau tur ir atbilde, vai vismaz virziens, kurā skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Raiteens
(labots)

Saliku hibernāciju uz nekad, bet nekas nelīdz. Pats dīvainākais visā šajā ir tas, ka izslēdzas pēc 10 minūtēm tikai tad, ja nekas netiek darīts. Pat tad ja iet video vai muzika neizslēdzas, bet tiklīdz pilnīgi nekas netiek darīts tā 10-15 minūšu laikā izslēdzas.

Pielikumā bildes no startup un task schedule, un power options. Ja vajadzīgs sīkāks info jautājiet un iemetīšu,bet šito sviestu gibētos atrisināt.

 

startup.JPG

task.JPG

Power.JPG

Labots - Raiteens
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 1 stundas , Raiteens teica:

Pats dīvainākais visā šajā ir tas, ka izslēdzas pēc 10 minūtēm tikai tad, ja nekas netiek darīts.

 Dīvainākais ir tas, ka neesi sapratis, ka kaut kur ir ieķeksēts, lai pēc 10 min dīkstāves aizmieg vai izslēdzas.  Nepateikšu, kur tieši, jo W10 uz manas kastes noturējās tieši nedēļu un tika aizvākts uz neatgriešanos (vai vismaz, kamēr W7 vairs nederēs kādiem jauniem softiem, vai dzelžiem).

Link to comment
Share on other sites

Raiteens
2017.06.3. , 17:56, Zin... teica:

Ko Tev šajos rāda?

 

Man rāda šo.

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...