Jump to content

MSI b350M Gaming Pro


WhiteWidow
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad šodien saņēmu datora komponentes, visu saliku, slēdzu iekšā un nekā. 
Blackscreens, nemet ne biosu virsu, neko. uz mātesplates deg EZ debug CPU led.
Tad palasijos pa internetu, un secināju ka esmu viens no nelaimīgajiem kurš ticis pie mātesplates kura ražota martā. Taču ryzen 5 1600 procesoru kuru esmu nopircis
šīs plates bios neatbalsta jo tas izlaists Aprili, un platei nav tada bios versija. Tātad, man būtu vajadzība uzlikt jaunāku biosu, lai kompis strādātu. Nekad datoru uz saloniem nēsmu nesis, vai man tur varētu uzmest jaunāku biosu, varbūt varat ieteikt kādu labu kantori kur aiznest ?
Vai vel kadi citi varianti ?
Paldies.

Link to comment
Share on other sites

WhiteWidow

Varbūt vari ieteikt kādu labu servisu ? Vienkārši nekad neesmu nesis, un negribas aiznest pie kkadiem cirvjiem kas kko sačakares, vai vel kko izdaris. 
Radiniekam 1x kapitali kompi sačakareja, salika kkadas nestandarta skuves utt :D tapec neuzticos tiem saloniem un pats daru visu, vienigi šajā gadijumā bez procesora iegādes neko nevaru padarīt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

No drazaina kantora pirki komponentes - ja būtu kaut cik normāls, saliktu to visu kopā un pārliecinātos par darbspēju.

 

Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 23 minūtēm , Bruketajs teica:

No drazaina kantora pirki komponentes - ja būtu kaut cik normāls, saliktu to visu kopā un pārliecinātos par darbspēju

ja pircejs nepaprasa lai saliek, kadel lai veikals patvaligi plestu vala iepakojumus un skatitos? 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vroģe arī taisnība, bet ja man netšops piedāvā salikšanu, es nekad neatsakos un tie, no kā ņemu vienmēr piedāvā un saliek. Nav vairs tas vecums, kad skrūvgriezi pirkstos virpināt... 

Link to comment
Share on other sites

WhiteWidow

No 1a.lv pirku. Pats gribēju likt kopā, un saliku visu legit. Nu viss chill, aizsutīšu atpakaļ lai uztaisa update mobo un miers.

Link to comment
Share on other sites

Ryzen skaistums :D 

 

Bet jā, sūti vien atpakaļ vai atrodi kādu, kam ir AMD CPU, ko šī mātesplate atbalst un apdeitu veic pats, nekā sarežģīta jau īsti tur nav.

 

Anyway, atraksties šeit, kad viss ok, lai citi redz un piefiksē, ka ar šo mātesplati var būt problēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...