Jump to content

Benchmarki


PhenomX
 Share

Recommended Posts

Tātad aiz gara laika nolēmu uztaisīt topiku kur jūs varēsiet ielikt arī sava datora 3DMark Firestrike testu rezultātus un vēlams ielieciet arī sava datora fotogrāfiju kā redzams manos attēlos. Tie kas vel nezina 3DMark Firestrike ir tests kas mēra kopējo visa datora jaudu un arī atsevišķi CPU un VGA jaudu kas ir ļoti labs vaids kā iegūt informāciju par dzelžu veiktspēju un protams arī salīdzināt to ar citiem datoriem. Šo testu var lejuplādēt šeit pilnīgi par brīvu. 

 

Lūk arī mans tests ar i7-4790k procesoru un Gigabyte G1 R9 390X 8GB videokarti. Testējam! :)

 

Kopējais rezultāts: 10374

Videokartes rezultāts: 12114

Procesora rezultāts: 11424

Kombinētais rezultāts: 4685

K3RPTQ.png loHuVe.png

ftaJNM.jpg

Labots - PhenomX
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • optimuss

    10

  • Crow

    10

  • Toļiks

    22

  • PhenomX

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevis aiz gara laika, bet nesen nopirkta sistēma un gribas krānu pastaipīt....

Nu nevajag taisīt offtopic!  Jā šī sistēma tika nesen salikta.

Labots - PhenomX
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bija jau vienā topikā šis balagāns, kas 'aizvilkās' uz 60+ lapām, kur pārsvarā bija amd vs intel/nvidia vs radeon virtuālā ego staipīšanas un riešanas spams..

Link to comment
Share on other sites

Bija jau vienā topikā šis balagāns, kas 'aizvilkās' uz 60+ lapām, kur pārsvarā bija amd vs intel/nvidia vs radeon virtuālā ego staipīšanas un riešanas spams..

Šeit situācija ir savādāka te ir jāliek testi nevis jādzesē mute! Visu lieliski pārada testi nevis tas ko kaut kas savā galvā ir iedomājies un mēģina pierādīt. Biedri lūdzu netaisīsim offtopiku! Ja nav ko ielikt tad kādēļ ir jāraksta.

Labots - PhenomX
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uz manējā kvantu datora tas tests uzkārās. Score out of Universe kļūdu izmeta :(

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lasot citu komentārus, paliek šķērmi... Ka tik atrast iespēju un veidu kā kādam iekost,uzbraukt utt... Ne velti latvieši ir tur,kur ir... Nekāda pozitīvisma...
OK- ir bijušas šādas tēmas...OK-svaigi salikta,stipra sistēma...OK-sagribējās šim palielīties ar krāniņu... UN KUR PROBLĒMA???
Vai jums/mums ir grūti izdarīt ko labu un ielikt savus rezultātus? Vai vismaz nedarīt ko sliktu un neizgāzt savas negatīvās emocijas???
Ieliekat savu rezultātu, kur esat ar švakāku sistēmu un pasmaidiet pie sevis, ka cilvēkam lepnums būs, krāniņš labāk strādās, ka stiprāka sistēma... :)
Esiet pozitīvāki un nemeklējiet visur melno, slikto... ;)
Tā kā esmu ļoti slinks ar screenshot lietām(jā, rājiens man), tad ielikšu teksta veidā savu rezultātu.

Kompis: Asus G771J
SCORE: ​4038
Intel I7-4720HQ
Nvidia GTX-960M (4Gb)
Intel 4600HD
Ram: 8Gb
Win 10 (64b).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mans vecais lūznis. Domāju, ka, mans būs daudz lēnāks, nekā tēmas autoram :)

 

s6rff67dgnmbl11m62f7.png

vpiqbipeq5w9yqi747.png


IMO testu vajadzētu veikt ar kādiem jaunākiem testiem - šeit "GamingLaptop" ir 2013 gada ražojuma... jeb tāds bija autora mērķis - salīdzināt ar novecojušiem spēļu notebukiem?

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu forši ja jūs arī PC attēlus ieliktu kaut vai no telefona bildētus!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kādā izšķirtspējā notiek tests? Full HD, ja piemēram vecāks monitors un izšķirtspēja zemāka, nebūs arī lielāks rezultāts?

Link to comment
Share on other sites

Kādā izšķirtspējā notiek tests? Full HD, ja piemēram vecāks monitors un izšķirtspēja zemāka, nebūs arī lielāks rezultāts?

Izšķirtspēja ir 1920x1080. Cita izšķirtspējā protams ka rezultāts būs savādāks vismaz es tā domāju.

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

PhenomX - jēga no PC attēliem? Ok, varu pateikt:

  • Korpuss - Thermaltake Urban S31 (bez loga)
  • Baroklis -  Thermaltake SMART DPS G 600W Bronze
  • divas skaņas kartes - Sound Blaster X-Fi platinum Pro un ESI Juli@.
  • + ~četri mehāniskie HDD ar kopējo apjomu 8TB.
Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

eddyboi, trūkst vēl infa par CPU un RAM :) Skat, kā pirmajā postā ;) A tā - iespaidīgi.

 

Ok, CPU un RAM var palurēt linkā :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rekur manejais , gribās arī processoru uzklokot. Jāgaida kad dabūšu jauno dzesi atpakaļ no garantijas.
Iespaidīgs video kartes rezultāts!  :thumbsup:  Beidzot arī kāda bilde ar PC ielikta.
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Prasītos tā kā stiprāku videokarti, bet nu iztikt var. Starp citu, 3DMark demo var novilkt arī Steamā, tur iekšā ir arī tas pats Fire Strike 1.1

Paskatijos tajā lapā, iepriekšējo reizi biju laidis šito benchmarku tieši pirms gada, arī 5. janvārī :D

 

6O385ZD.png

qp2AEow.png

tYCqU6h.jpg

Labots - shadow118
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu interesanti to pašu, ko piecpadsmitajā, tikai bez TI. Ir doma upgreidot, pašlaik tieši ir varianti divas ne TI 980tās, vai viena TI, ar domu nākotnē pielikt vēl kādu 980TI...

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Citiem ar AMD nav gļuks ar 3dmark, man video karte 280x iet tikai ar 800Mhz cpu frekvenci. Spēlēs viss ok. Ar ļoti veciem draiveriem arī 3dmarkā izmocīju, lai iet, bet ar tiem bija citas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Citiem ar AMD nav gļuks ar 3dmark, man video karte 280x iet tikai ar 800Mhz cpu frekvenci. Spēlēs viss ok. Ar ļoti veciem draiveriem arī 3dmarkā izmocīju, lai iet, bet ar tiem bija citas problēmas.

Interesanti es neko tādu nenovēroju veicot savu testu.

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Paskatijos tajā lapā, iepriekšējo reizi biju laidis šito benchmarku tieši pirms gada, arī 5. janvārī

Vēsture atkārtojas.  :D

Bet nu mazs krāns, nav pietiekams, nāc atpakaļ kad būs garāks

Un kāda ir tava score ? 

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

qsOiTz.jpg

 

 

DQhmI7.jpg

 

 

 

XeCRpG.jpg

 

rZeAMR.jpg

 

Ar video core uz 1100Mhz kopējais score bija apmēram 7200

Labots - uldii12345
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

 

 

Nezin kāpēc tavas bildes neuzrādās. Liec labāk caur šejieni.

 

Izlaboju. Interesanti būtu redzēt testu ar kādu skylike i5. Mani tieši vairāk interesē CPU rezultāti. Kārtējo reizi pārliecinos, ka upgreidoties no 2500k ir jēga tikai uz k sērijas procesoriem, jo neuzdzenamie labākajā gadījumā ir tikpat ātri kā mans tagad. 

Link to comment
Share on other sites

Efektīgākai procesora dzesēšanai es ieteiktu tev CPU ventilatoru likt apakšā nevis augšā jo viss siltais gaiss iet uz augšu!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā tā.

Tik zolīda sistēma iemet arī kādu bildi. :)

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Kaste nav diez ko labā vietā priekš foto, detaļas parakstā redzamas.

Izmantoju racing tipa spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Un kāda ir tava score ? 

Man video ir garantija tāpēc rezultātu ar intel hd 4600 nav jēga likt :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man video ir garantija tāpēc rezultātu ar intel hd 4600 nav jēga likt
Videokarte nosvila ? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu interesanti to pašu, ko piecpadsmitajā, tikai bez TI. Ir doma upgreidot, pašlaik tieši ir varianti divas ne TI 980tās, vai viena TI, ar domu nākotnē pielikt vēl kādu 980TI...
 

Domā 4k spēlēt? Man ar vienu 980ti pietiek 60fps uz 3440x1440. Es upgreidojos no 2x 760 4gb, vairāk sli negribās. 

Link to comment
Share on other sites

Es upgreidojos no 2x 760 4gb, vairāk sli negribās. 

SLI vai Crossfire nekad nav bijusi laba izvēle jaudīgs single gpu vienmēr būs labāks. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...