Jump to content

Ozona ģenerators


Racer
 Share

Recommended Posts

Ir kāds saskāries ar tādu verķi praksē? Ir doma pamēģināt, jo vasaras mītnē ik pa pāris gadi sēne izlien. Esmu ar visādām ķīmijām ņēmies, bet īsti nepalīdz. Palasījos te, likās interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Neaizmirsti ka O3 kaut cik ievērojamās koncentrācijās ir ļoti kaitīgs..... 

Es pat teiktu ka ozons būs kaitīgāks par to sēni...

 

Nopērc kādu dezinfekcijas līdzekli uz ūdeņraža pārskābes - lv ir pieejams OKSOON - gan jau būs oki! Katrā ziņā pats nenoindēsies! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es lietoju UV lampu. VIspirms starojums bliež pa sēni, un kā UV blakusprodukts ir ozons. Kurš arī indē nost visādu zarazu.

Pirku Ķīnā iekš dx.com to lampu. Kaut kur ap 15 eur laikam.

pats, protams, telpā uzturēties nedrīkst darbības laikā. Un pēc tam ātri jāizvēdina.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vēl krievulaikos bija populāra bija Čiževska lampa, kura jonizēja gaisu. Cik atceros tur vai nu pozitīvie vai negatīvie joni bija veselīgi, bet otri kaitīgi. Gan jau internetā var palasīties. Var jau protams ar visādiem verķiem sēni nīcināt, bet pareiza vēdināšana ir visefektīvākā.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , Didzis teica:

Cik atceros tur vai nu pozitīvie vai negatīvie joni bija veselīgi, bet otri kaitīgi.

Ja mēs noslēgtā telpā veidojam jonus, tad pozitīvi lādēto būs tieši tik pat cik negatīvi lādēto! 

Link to comment
Share on other sites

Par teoriju man pašam tā kā bij skaidrs. Vairāk gribēju praktisko pusi. Paldies, ka ar to gandrīz padalījāties. Labā ziņa ir tā, ka šai forumā nekas tai ziņā nemainās. :D

Link to comment
Share on other sites

Noliec 90 gadu kopētāju, būs tev ozons uz pilnu klapi!

pirms 11 stundām , Racer teica:

jo vasaras mītnē ik pa pāris gadi sēne izlien

Es tev bildi ielikšu ķīmijas spray, vienā veikalā redzēju, visu sēni apēda dzīvoklī, nekādi karbīdi nelīdzēja, īrēju dzīvokli krušcoka ar pelēja sēni, tagad atkal veikalā redzēju!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...