Jump to content

Hp probook 4530s


termalais
 Share

Recommended Posts

Tātad problema tomēr iznira . Nekadīgi nespeju dabūt pie dziesmas diskrēto video karti laptopam. meiģināju caur device menedžeri- nekā, meiģināju draiverus instelēt updeitot utt, nekā . Kādi ieteikumi ?  kad atslēdzu intel hd 3000 tad dxdiag rāda eror43 uz hd7400,  un tajā paša laika hd 3000 paliek aktīva ,bet bez vram , tad ieinsteleju draiverus pa jaunu un dxdiag rāda kad ir 1024mb vram . Nekas cits nemainās . , tikko uzinstelēju  pašu svaigāko draiveri no amd lapas , huju nekā ....jau 3 dienas buros un nekā .

wtf.jpg

dsds.png

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Varbūt HD 7400 ir vienkārši nosprāgusi? Putekļi tika tīrīti kaut reizi? Dators nekarst?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Cecilija teica:

Varbūt HD 7400 ir vienkārši nosprāgusi? Putekļi tika tīrīti kaut reizi? Dators nekarst?

aha, labs ieteikums, to vienmēr vērts pārbaudīt.

 

bet arī, skatoties quickspecos redzams, ka 4530s pienākas 6490m amd gpu. uz ko gūglējot var atrast, ka tauta ir sūdzējusies par to, ka amd draiveris apdeitojoties pārsauc gpu uz 7400m, un mēdz arī neaktivēties, neinstalēties. vienvārdsakot, veiksmi darbā!

Link to comment
Share on other sites

Man šāds viens ir. Kad izdodas uzlikt to draiveri, tad pie datora startēšanas, ir melns ekrāns uz kādām 10s. Tas jau ir pēc tam, kad windows logo ir parādījies. Tad kādas 10s pēc tā melns ekrāns, un tad tikai viss turpinās. Un tas tikai uz W10, uz W8.1 nebija vēl tā.

Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)
pirms 2 stundām , ju teica:

nu kā šito huiņu novākt ?!?!?!?!!

varbūt pārinstelet uz 7 windows? varbūt varētu būt, ka čips neatbalsta 10 windowsu? hp mājaslapā draiveri ir tikai līdz 8.1 versijai

un nosprāgusi ? Nedomāju dators vēs visulaiku 

1 stundu atpakaļ, termalais teica:

un šito arī

 

 

ta za3%^bal , kā to quote novākt .  Rekur temperatūras . Varbūt ir iespēja pārinstelēt windowsu no dekstopa, jo nav fleškas ar ko pārinstelēt .

 

erwe.png

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka oficiāla W10 atbalsta nav. Tāpēc ir kā ir.

Pirms 51 minūtēm , termalais teica:

Varbūt ir iespēja pārinstelēt windowsu no dekstopa

Teorētiski (prakstiski esmu darījies ar diviem laptopiem) var, t.i, ieliec cietni desktopā, tur sainstalē, tad liec atpakaļ laptopā. Tas varbūt kaut ko nolamāsies, bet vajadzētu aiziet.

 

Pirms 53 minūtēm , termalais teica:

zajeebal

Aizej izmazgā muti

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

termalais

es domāju no dekstopa ta kad ,  vienkārši atverot instalaciju .

Link to comment
Share on other sites

Man bija ari ar kkadu HP lapsi problemas kur nevareju dabut Radeon karti pie dzivibas. Ilgi chakarejos lidz ar "DDU" nonemu visus draiverus un parinsteleju svaigus. Man paīdzēja. 
Varbut palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Gan jau 10 Winda būs pie vainas, man tā bija ar sīča datoru (desktop). Radeonu HD 4580 ne par ko neatzina. Blue Screen un viss. Izmeklējos pa netu, nekā. Nācās nomainīt uz gtx 750 ti.

Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

Tāds stūlbums ,  rakstu diskā iekšā 7. ultimate  viss kārtībā , un tad nekā disks tukš laiks iztērēts un b*e jebatorijs nenormāls un diskam pizdets . Jaunam pakaļ netieku , bļu ka nevaru ciest ka kkas nav līdz galam , juhan to kompi bje pret sienu tulit aizmetīšu 

26.05.2017 , 13:35, JFH teica:

 

Un kā lai brauzerim noņem to vareno krievu valodu ? visa sistēma angliski a brauzeri VISI BĻĒĒĻĒĻĒĻĒĻĒLĒ krieviski 

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , termalais teica:

Tāds stūlbums ,  rakstu diskā iekšā 7. ultimate  viss kārtībā , un tad nekā disks tukš laiks iztērēts un b*e jebatorijs nenormāls un diskam pizdets . Jaunam pakaļ netieku , bļu ka nevaru ciest ka kkas nav līdz galam , juhan to kompi bje pret sienu tulit aizmetīšu 

Un kā lai brauzerim noņem to vareno krievu valodu ? visa sistēma angliski a brauzeri VISI BĻĒĒĻĒĻĒĻĒĻĒLĒ krieviski 

Nebrīnos ka Tev tur kaut kas neiet..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

termalais
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Nebrīnos ka Tev tur kaut kas neiet..

ko tu nebrīnies, jau nedeļu pisos un nekā nesanāk , krojet vienkārši . windu ierakstiju diskā , a tas rāda kad nepareizs nosaukums ,invalīds tāds

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu ko Tu pipe, bet Tavu rakstīto ir pagrūti saprast..

1. Tev pēc šitāda seksa, vislabāk manuprāt nonest sistēmu, un likt visu par jaunu. (bet ņemot vērā, ka pat normalu instalāciju nejēdz uztaisīt, tad tā var būt problēma)

2. Meklē draiveri, kas strādā - kaut vai vecu, (kaut vai 10 gadus vecu, lai tik strādā, un tad krāmē virus ko svaigāku, jo bieži gadās, kad svaigāku draiveri nemaz nevar uzlikt, ja vecais nestāv virsū - lai cik dīvaini neizklausas, bet tā ir.)

3. Laptopiem second video startē tikai pie 3D aplikācijām, tas ir startējot spēles - te varbūt kļūdos, bet liekas ka tā ir.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

termalais

Nu i paliku vispār bez datora. Windowsu ieinsteleju. Bet wlan adaptera draivera nav. Telefonu pievienot arī nevar vajadzīga kkāda varena programa protams. Un ko tagad darīt?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , termalais teica:

Bet wlan adaptera draivera nav.

Nevar tā būt! 

Pēc DEV_ID, VEN_ID nevar atrast? 

Link to comment
Share on other sites

Liecies mierā un dod savu aparātu kādam, kas no tā visa kaut ko saprot..

Link to comment
Share on other sites

termalais

 

Pirms 11 minūtēm , ronalds_ teica:

Nevar tā būt! 

Pēc DEV_ID, VEN_ID nevar atrast

Kur to meklēt?

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

Liecies mierā un dod savu aparātu kādam, kas no tā visa kaut ko saprot..

Saprotu es , tikai šitik daudz šķēršļi nav bijiši. Uz telefona bija sagatavots chipseta draiveris un wlan , parejos jau dabūtu no interneta, bet pigu

Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

nekas nav mainijies, eror code 43uz amd kartes , un tagad pat nevaru intel hd draiveri uzlikt ....

dgs.png

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

no hp suport mājaslapas ,

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

pa lielam man tas intel štrunts vienalga , labāk pasakiet kā lai dabon pie dzīvības amd karti

dgs.png

angļu valodu arī nezinu tik labi lai lasītu pa tie ārzemju forumiem, izlasīt varu bet saprast ne 

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Tak meklē pēc iekārtas ID. Tev jau tev teica priekšā!

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz senos laikos šitādiem gadījumiem bija universālais rīks Emal.exe

Link to comment
Share on other sites

termalais

Ieinstelēju Intel hd draiveri , un viss uzreiz aizgaja. strādā man tā karte beidzot. Tiesa dxdiag es viņu nekad nedabūšu redzēt , bet palaižot spēli aiziet amd karte.  Paldies visiem 

Link to comment
Share on other sites

termalais

cs go uz vidēji 45 fps un 60+ grādi video čipam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...