Jump to content

Virtuves nosūcēja korpuss bez motora


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Tātad ir doma uzlikt laikos virtuves nosūcēju, bet motoru liks iekšā caurulē tālāk no virtuves, lai ir klusāks, vienlaikus savācot gaisu arī no vienas nelielas istabas. 

 

Viss tā kā būtu skaidrs, tikai nemāku atrast tukšus nosūcēju korpusus. Kur tos meklēt? 

Link to comment
Share on other sites

Ka tik nesanāk tā ka sūcējs primāri vilks no tās istabas ārā un tas tiks kompensēts caur durvīm no virtuves raujot smaku iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Man ventilācijas profesionāļi teica ka no virtuves nosūcēja drīkst būt tikai viens ceļš - pa taisnāko un īsāko ceļu ārā, uz fasādi.
Jebkurš cits risinājums esot nepareizs.

Vertikāli uz augšu (virs katla) -> Taisns leņķis -> Ārā uz fasādi (pa īsāko ceļu)

 

 

Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

"Profesionāļu" ir pilna pasaule. Vai viņi to arī kaut kā pamatoja?

Ja jau viņš profesionālis, tad viņš noteikti zina, ka īsākais lielākoties nav taisnākais. Tad kas man 1 stāva mājā jāizvēlas - taisnākais (kā skurstenis virs katla bez neviena līkuma) vai tomēr īsākais?

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat
Pirms 47 minūtēm , _dunduks_ teica:

"Profesionāļu" ir pilna pasaule. Vai viņi to arī kaut kā pamatoja?

Ja jau viņš profesionālis, tad viņš noteikti zina, ka īsākais lielākoties nav taisnākais. Tad kas man 1 stāva mājā jāizvēlas - taisnākais (kā skurstenis virs katla bez neviena līkuma) vai tomēr īsākais?

Jā, viņi uzstāda ventilācijas no 1992. gada un jā pamatoja, bet slinkums rakstīt, ja netici - man pajāt, pilnīgi pajāt.

Es speciāli pieliku zīmējumu, kur ir skaidri parādīts vienīgais pareizais risinājums. Uzreiz prom. Uz tuvāko fasādi. Kas nav skaidrs? 

Īsākais uz fasādi, bez līkumiem, kā lai vēl paskaidro? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 17 stundām , Žaks Noriss teica:

nemāku atrast tukšus nosūcēju korpusus? 

paprovē meklēt nosūces kapes

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Viktorslat teica:

Man ventilācijas profesionāļi teica ka no virtuves nosūcēja drīkst būt tikai viens ceļš - pa taisnāko un īsāko ceļu ārā, uz fasādi.
Jebkurš cits risinājums esot nepareizs.

Vertikāli uz augšu (virs katla) -> Taisns leņķis -> Ārā uz fasādi (pa īsāko ceļu)

 

jautājums, daudzdzīvokļu mājā Rīgā jauns izvads uz fasādi skaitās nerenovācija, vienkāršotā renovācija, vai būtiska pārbūve ar 50+1% īpašnieku piekrišanu?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 4 stundām , Viktorslat teica:

Vertikāli uz augšu (virs katla) -> Taisns leņķis -> Ārā uz fasādi (pa īsāko ceļu)

Tu vari iedomāties kāda fasāde pēc kāda laika izskatīsies vietā kur pēc šādas shēmas viss labums tiek pūsts ārā..... ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Da fuck tos "profesionālos" eksperdus. Ietu ka viņi paši vertikāli un taisnā leņķī. Cītīgi tiek gatavota augsne, kad stāsies spēkā MK noteikumi par tām virtuves ventilācijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā mazliet dīvainā norma par ventilācijām attiecas uz dzīvokļiem, kur tiek izmantotas gāzes plītis.

Un loģiski ir diezgan pamatota.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 3 stundām , e = d teica:

Tā mazliet dīvainā norma par ventilācijām attiecas uz dzīvokļiem, kur tiek izmantotas gāzes plītis.

Un loģiski ir diezgan pamatota.

Nez kur vēl varētu draudēt briesmas? Pirdienu detektoru guļamistabā. Francijā vien esot reiz nosmacis savās atgāzēs.

Desmitiem gadu dzīvojām, nebija ne vainas. Jā, nu saprotams, potrebļaģu debilitātei pieaugot, sagaidīsim vēl ne tādus normatīvos aktus.

Vispār dzīvot ir kaitīgi. Beigās sanāk nomirt:)

Sorry par off... vairāk neko nesaku.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari nosprāgt jebkādā sev pieņemamā veidā, bet tev nav tiesību sava stulbuma dēļ bojāt citu īpašumu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Da nu jopt... kad novāks visus atsūcējus no šahtām, tad gāze sprāgs savādāk? Vajag mēģināt abortēties pirms dzemdībām, ja tik ļoti bail dzīvot.

p.s. nu tagad toč viss :)

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Es te kaut ko ierakstu 1x-2x gadā, un cenšos ierakstīt:

1) to ko es patiešām zinu,

2) atbilstoši uzdotajam jautājumam,

un jau kārtējo reizi pats sev apsolos neko vairs te nerakstīt...šajā forumā ir zinoši cilvēki, esmu saņēmis labus padomus un risinājumus, arī palasījis "interesantus" viedokļus, bet nu tā bezjēga, kura sastāda 75% (vai vairāk) no teksta ir apgrūtinoša. Lai vai kā, sniegšu izsmeļošas atbildes:

pirms 18 stundām , ervie teica:

jautājums, daudzdzīvokļu mājā Rīgā jauns izvads uz fasādi skaitās nerenovācija, vienkāršotā renovācija, vai būtiska pārbūve ar 50+1% īpašnieku piekrišanu?

Nezinu, man galīgi pajāt. Jautājums bija par lauku māju. Un man patiešām pajāt.

 

pirms 18 stundām , ronalds_ teica:

Tu vari iedomāties kāda fasāde pēc kāda laika izskatīsies vietā kur pēc šādas shēmas viss labums tiek pūsts ārā..... ? 

Jā, zjbs normāli viss izskatās, man tā ir uztaisīts kopš 2006. gada viss OK. Jo nosūcējs taču kaut ko arī filtrē, un ņeržas filtrus 1x mēnesī mazgāju trauķenē, bet nu tas ir katra saimnieka ziņā kas viņam tur nāk ārā...

pirms 16 stundām , Jurkins teica:

Da fuck tos "profesionālos" eksperdus. Ietu ka viņi paši vertikāli un taisnā leņķī. Cītīgi tiek gatavota augsne, kad stāsies spēkā MK noteikumi par tām virtuves ventilācijām.

Ok, fucko ko vēlies. Katrs var fuckot to kurš ir ar mieru fuckoties, esi uzmanīgs - dažus fuckošanas aspektus regulē likums, bet novēlu visādā ziņā veiksmi. Manā gadījumā profesionāļi ir cilvēki kuri liek pilnas ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju un netērē laiku hvz zin kam (kā es pašlaik). MK noteikumi - pajāt, man nav aktuāli, man ir māja un nav gāzes (hvz kas tie par noteikumiem, ja nopietni, es nezinu).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Viktorslat teica:

Nezinu, man galīgi pajāt.

nu gana "izsmeļoša" atbilde, kas demonstrē kā viens netērē laiku hvz kam.

parastais forumu variants ir (vismaz agrāk bija), nevairot topikus, bet līdzīgus jautājumus diskutēt tālāk esošajā. vai arī toč nerakstīt vispār ja nav ko rakstīt. (tā kā es pašlaik pārējo figņu nodzēsu un miers)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...