Jump to content

datora MAC adreses iegūšana


Rensolla
 Share

Recommended Posts

Vai saita admins, programmētājs, ipāšnieks vai kas adbild par saitu var iegūt mana datora MAC adreses vai rūtera MAC adresi?

 

Cik man viens saka MAC adreses neceļo pa internetu un tas pilnīgi nav iespējams.

Arī googlē pameklējot rakstīts ka datora MAC adrese aizceļo uz rūteri, bet rūterim ir atkal cita MAC un pirmā izdzēšas, kas aizceļo uz nākoso iekārtu utt.

 

Bet otrs cenšas iestāstīt, ka tas ir iespējams un saita admins ar speciāliem rīkiem var dabūt mana datora MAC adresi, kad ielogojos saitā un pat to nobonot.

 

Varbūt kāds zinošāks var apskaidrot vai tas ir iespējams dabūt lietotaja datora, rūtera MAC adresi?

 

Un ja var. Vai VPN palīdz slēpt MAC adresi?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Redzēt var gan datora adresi, gan tavu adresi, telefona numuru, personas kodu un asins grupu. Ar VPN neko nevar paslēpt, tas ir tikai mīts. Galvenais nedari blēņas un uiss būs labi. ;)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pietiek ar telnetu pieslēgties tavam rūterim un habzec tev ir.

Link to comment
Share on other sites

Follijas cepurīte! Galvenais to neaizmirst! Gan sev, gan datoram, gan rūterim! Protams, cepūrīti ir normāli jāiezemē... tas mazliet pasākumu sarežģī, bet nu nekas!

 

Tā runā, ka trešdiena ir mazā piektdiena... izskatās , ka tā ir taisnība...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja saspraudisi divus datorus pa taisno, tad nav nekāda problēma redzēt mac addresi. Citos gadījumos visdrīzāk redzēsi no pēdējā rūtera. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja saspraudisi divus datorus pa taisno,

Nu tad izstāsti klientam, ka vajag crossover cable, ar parasto vispār neko neredzēs :dance3:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 23 minūtēm , jema teica:

ka vajag crossover cable

Manuprāt 100 gadus tādus jau vairs nevajag

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , AndrisBB teica:

Manuprāt 100 gadus tādus jau vairs nevajag

Lai savienotu divus datorus bez switch ? Pat switch"i ar MDI-X funkciju 10 gadi atpakaļ nebija nemaz tik daudz, bet es ar speciem nestrīdos! :alk:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 26 minūtēm , jema teica:

Lai savienotu divus datorus bez switch ?

Nu ja ir gigabit karte, tad ir arī tevis pieminētais MDI-X. Ja tādās nav, bet ir daudzmaz jauna karte, vai ne pati lētākā karte, tad arī ir visdrīzāk tā funkcijā būs. Apskatiju savu datoru, tā funkcija ir, laptopam etherneta kā tāda nav, vecākam thinkpadam arī ir gigabita karte.

Skaidrs ka ja lieto kautko aizvēsturisku, tad nāksies vien meklēt crossover vadu. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu paskatīties lēto laptopu grupu, ko parastie cilvēciņi lieto! :blush:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Apskatiju pašu lētāko laptopu ar i3 processoru ko redzēju veikalā, gigabitīgs LAN ir. Pamēģināšu atraskt kautko bez. 

Ir ārī Aceram pa 150 EUR, cik vēl lētāku?

Link to comment
Share on other sites

Tu specs, tu vinnēji, es aplaudēju, tavām zināšanām!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...